Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesinlikle deneyeceğim Seher Akgül' ü YouTube den takip ediyordum instaya da ekledim güvendiğim bir hanım...
Tarçınlı kahve, limon elma detoksu cebimde artık
Ay sen de mi izliyosuuun çak

Merhaba, ben Zipzip- ın pandemi öncedi grubundan arkadaşıyım Link verdi sağolsun
Hoşgeldin canım

Vallaha mı elim ne ara yandı iyiyim canım bu ara bi alıyorum bir veriyorum dikkat ediyorum 2 gündür belki cuna listelere girerim sen nasılsın canım
İşşte buuu ikimiz de yarın giriyoruzz listeleri sallıyoruuuzzz

Kaptanım odaklanamiyorum, herseyi yemek istiyorum. Gece uyaniyorum agzima ne bulursam tikmak istiyorum. Kendimden korkuyorumz eskiye donmekten cok korkuyorum :'(
Bu hafta kp işe gitmedi, arabayla getirip götürüyor abla ama işe giderse napcam bilmiyorum. Okuldan almakta istemiyorum çok mutlu. Off kafam öyle dolu ki, o kadar çok düşünceler var ki
Canım kafandakileri boşaltmanın en iyi yolu yazmak herşeyi dök kağıda bu birinci adım

Allah rahmet eylesin canım

Yaa hemen yapacagim yarin. Tarcini da kahveyi de cok severim. Hindistan cevizi yagim da var evde . Tesekkur ederim
Şimdiden şifa olsun

Sağol kuzum inşallah toparlarim

canım benim
olsun yedekte bulunsun

Daha gelmeden aratti. Altın 900 u geçti. Dolar 16 olacak az kaldı.
En kötüsü de işsizlik kapıda işverenin bu ücretleri ödemesi mümkün değil, özellikle küçük iş veren bir kişinin maaşı masrafı iş verene maaş sigarta yemek yol en az 7 bin.. işsizlik iki katı articak 2 kişinin yapacağı işi bir kişiye yikicaklar çoğu kişi işsiz kalacak .

Afiyet olsun canim.
Afiyet olsun canim

evet küçük işveren bu ücretleri ödeyemez. satışlar da düşecek çünkü fiyat artışlarından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…