Popüler Konu LenaG ile MasterFit

24 -30 Eylül Menü Bildirimleri

MasterFit Yarışması 2. Etap24.09.2021 CumacumacumartesiPazarpazartesisaliÇarşamba perşembe
Kırmızı Takım
1​
zeyneppk zeyneppk kırmızı kaptan
82,5​
✅✅
2​
@Elisa83kırmızı
65,6​
✅✅
3​
@Brzhuzurkırmızı
67,2​
✅✅
4​
sandriyon sandriyon kırmızı
66,2​
❌❌
5​
askrhpozitif askrhpozitif kırmızı
86​
✅✅
6​
Cordelia Cordelia kırmızı
59,45​
✅✅
7​
@Tutku44kırmızı
75,7​
✅✅
8​
@ekim2009kırmızı
80,4​
✅✅
9​
@madamhdkırmızı
79,4​
✅✅
Kırmızı Takım ortalama
Mavi Takım
1​
Hedef_69 Hedef_69 mavi kaptan
71,7​
✅✅
2​
@Tutaste53mavi
69,95​
✅✅
3​
Umutumut82 Umutumut82 mavi
90​
✅✅
4​
@bluegreeneyesmavi
71,6​
✅✅
5​
C _CikiLeta mavi
61,7​
✅✅
6​
@nehir6161mavi
74,2​
✅✅
7​
@fantastikaaamavi
100,7​
✅✅
8​
@Ytmzmavi
65,6​
✅✅
9@Aijoomavi 75,2✅✅
Mavi Takım Ortalama
sandriyon sandriyon canim menu bildirmemissin uygun oldugun bir zamanda bildirirmisin ❣️

Beni simdi daha bebelakim diye masterfite almiyonuz o zaman dimi :KK70:
Hoşgeldin. Aktif devam edersen cuma günü tekrar değerlendiririz kaptanlar olarak. Yarışma sırasında bırakma olsun istemiyoruz. Ama sen eski uyesin. Deneme süresi farklı olabilir. Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul

Son düzenleme:
Merhaba kızlar kusura bakmayın görümcem bizde o yuzden pek müsait değilim bugun.

Bugun menum sabah 10.30
Menemen 1 yumurtadan yapılmış

14.30
2 yemek k. patates salatası
2 yemek k. Kısır
1 yemek k. Domates sosu

2.5 litre su
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia
IMG_20210926_195231.jpg

Ben eskiden 6. takımda yarisirdim ya zipzip beni bilir :KK70: güzel de kilo vermiştim ama kilo aldık moralim bozuk valla gruplara girsem mi diye düşünüyordum baktim aktiflik yok
Kilo vermek istiyorum psikolojim bozuldu şu sıralar
Bir de spor icin arkadaş olsa süper olur bu ilk 2 haftayı atlatsam daha bozmam
Sen unutulacak kız mısın :confused:
Hoş geldin canım? Şimdi o baklavalar gitti mi yani :KK69:Yavrum ya az uğraşmadım seninle çildirtmiştim bir ara ...aklıma geldikçe hem gülüyor hem üzülüyorum. :olamaz: bu arada regl oluyorsun di mi :KK25:takvimimi açmam için rahat olsun.:KK53: İnşallah kendini en iyi hissedeceğin çitirliga tekrar dönersin. :dua:

Ay sabah zeytinyagi ictim kabizlik icin 😣 bu hersabah icilmez hala midem bulaniyor 🙈
Kaptanım Dukan birasi bende çok etki yaptı kabızlık için onu ictigimden beri çok şükür iyi gidiyor birde bir çay içiyorum
Amann donersek gene veririz bizemi dert😁
Kız artık yalama oldu derim🤣
24 -30 Eylül Menü Bildirimleri

MasterFit Yarışması 2. Etap24.09.2021 CumacumacumartesiPazarpazartesisaliÇarşamba perşembe
Kırmızı Takım
1​
zeyneppk zeyneppk kırmızı kaptan
82,5​
✅✅
2​
@Elisa83kırmızı
65,6​
✅✅
3​
@Brzhuzurkırmızı
67,2​
✅✅
4​
sandriyon sandriyon kırmızı
66,2​
❌❌
5​
askrhpozitif askrhpozitif kırmızı
86​
✅✅
6​
Cordelia Cordelia kırmızı
59,45​
✅✅
7​
@Tutku44kırmızı
75,7​
✅✅
8​
@ekim2009kırmızı
80,4​
✅✅
9​
@madamhdkırmızı
79,4​
✅✅
Kırmızı Takım ortalama
Mavi Takım
1​
Hedef_69 Hedef_69 mavi kaptan
71,7​
✅✅
2​
@Tutaste53mavi
69,95​
✅✅
3​
Umutumut82 Umutumut82 mavi
90​
✅✅
4​
@bluegreeneyesmavi
71,6​
✅✅
5​
C _CikiLeta mavi
61,7​
✅✅
6​
@nehir6161mavi
74,2​
✅✅
7​
@fantastikaaamavi
100,7​
✅✅
8​
@Ytmzmavi
65,6​
✅✅
9@Aijoomavi 75,2✅✅
Mavi Takım Ortalama
Bir arkadasimiz bildirmemis sadece
Kizlar suanda alt katımda birileri pişi yapıyor. Mis gibi mayalı hamur kokusu icime işledi 😢.
Kapısını cal iste göz hakkı de🤣🤣
Kızlar selam gruplar kapandı mı? Günlük şeklinde mi devam ediliyor,kilo aldım ben de gelmek istiyorum araniza
Selam canım hoşgeldin ☺️
Menü vereyim

Sabah
1 tane muz

Ögle
1 tane muz

Aksam
1 tabak barbunya
Yogurt

Yogun bi gündü kizlar. Dayimin oglu hastanede yatiyor. Hastane bizim eve 1 saat mesafede oraya yemek giysi vs birakmaya gittim. Tabi biraz da yaninda kaldim. Sonra biraz alisveris yaptim. Sabah ve öglen arabada muz yiyerek idare ettim.
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Hedef_69 Hedef_69
Çok geçmiş olsun canım
Versin cnm insallah. Agir biraz durumu karaciger yetmezliginden 2 kez organ nakli yapildi. Ikisi de tutmadi. Agrilar icinde suanda malesef. Evden cikisim biraz acele oldu. Sonra da moralim bozuldu basim dönmese onlari da yemicektim ama artik tansiyon düsmüstü gözüm karariyordu sifa niyetine yedim iste.
😔Çok üzüldüm canım rabbim şifa versin inşallah aman sende dikkat et kendine
Amin cnm cok tsk ederim. Dayimla biz 1 er hafta arayla evlendik. Onun oglu benimkinden sadece 4 ay büyük. Dogdugundan beri cekiyor malesef. Yilin büyük bir bölümünü hastanede geciriyor. Ve cnm ben bu nisan ayinda dayimi kalp krizinden kaybettim. Yengem suan yalniz kaldi. Esi vefat etti cocugu doktorlarin %1 bile yasama ihtimali vermedigi bi sekilde hasta. Iste ben bunu bi türlü atlatamiyorm.
Oyyy rabbim eşine çocuklarına sabır versin 😔
Aktiflik konusu mu😔

Kaptanım Dukan birasi bende çok etki yaptı kabızlık için onu ictigimden beri çok şükür iyi gidiyor birde bir çay içiyorum

Kız artık yalama oldu derim🤣

Bir arkadasimiz bildirmemis sadece

Kapısını cal iste göz hakkı de🤣🤣

Selam canım hoşgeldin ☺️

Çok geçmiş olsun canım

😔Çok üzüldüm canım rabbim şifa versin inşallah aman sende dikkat et kendine

Oyyy rabbim eşine çocuklarına sabır versin 😔

Aktiflik konusu mu😔
Evet aktif aslında. Ben ne dusundumse yazdım öyle. Bir daha kimseye birşey demeyecegim. 🥺

Amin cnm cok tsk ederim. Dayimla biz 1 er hafta arayla evlendik. Onun oglu benimkinden sadece 4 ay büyük. Dogdugundan beri cekiyor malesef. Yilin büyük bir bölümünü hastanede geciriyor. Ve cnm ben bu nisan ayinda dayimi kalp krizinden kaybettim. Yengem suan yalniz kaldi. Esi vefat etti cocugu doktorlarin %1 bile yasama ihtimali vermedigi bi sekilde hasta. Iste ben bunu bi türlü atlatamiyorm.
Allah'ım ne hikayeler var...çok üzüldüm canım başın sağ olsun. Mekanı cennet olsun dayının. Çok genç yaşta kaybetmişsiniz Allah sabır versin. Eşinin imtihanı da çok ağır Allah güç versin. Yavrusu şifa bulur inşallah.

Afiyet olsun Cnm 😘 Gece süt içme bence..Bağırsak içinde iyi olmadığı düşünüyorum
Acı yiyormusun şöyle çin biberlerden 5,1o tane yesen

Aslında aci çok severim ama emzirdigim icin yemiyorum. Belki sütteki asit miktari artar diye

X