Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün pişmiş tavugun başına gelen benim başıma geldi sanırım nalet olası sınıf analigi yerli malı sergisi yapacaklar yarın okulda bugün öğretmene gittim yapabileceğim birşey var mı sormadi etmedi demesin diye neyse öğretmen gelen eşyalar masaya yerleştirilecek ama sizin durmaniza gerek yok evde küçük çocuğunuz var diğer sınıftaki anneler hallediyor dedi diğer sınıf anasının yanında kadinada sordu ihtiyaç var mı kalsın mi gitsin mi kadin gitsin benim yanımda yedeklerim bile var kalabalığa gerek yok dedi bende eve geldim Allah tan diğer sınıfta arkadaş var o aradı Merve sizin eşyalara dokunulmayacakmis böylece bıraktı diye sinir oldum direk öğretmeni aradım hocam durum böyle böyle geleyim mi dedim gerek yok ben konuşurum yaparlar dedi yapmışlar ama söylene söylene kendi siniflarini ayirmislar bizim sınıfı ayırmıslar halbuki gelen eşyalar toplu sergi yapilacakti kadına zaten uyuzdum şimdi bir kaşık suda boğassim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…