Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün pişmiş tavugun başına gelen benim başıma geldi sanırım 🤣 nalet olası sınıf analigi😅 yerli malı sergisi yapacaklar yarın okulda bugün öğretmene gittim yapabileceğim birşey var mı sormadi etmedi demesin diye neyse öğretmen gelen eşyalar masaya yerleştirilecek ama sizin durmaniza gerek yok evde küçük çocuğunuz var diğer sınıftaki anneler hallediyor dedi diğer sınıf anasının yanında kadinada sordu ihtiyaç var mı kalsın mi gitsin mi kadin gitsin benim yanımda yedeklerim bile var kalabalığa gerek yok dedi bende eve geldim Allah tan diğer sınıfta arkadaş var o aradı Merve sizin eşyalara dokunulmayacakmis böylece bıraktı diye 🥴 sinir oldum direk öğretmeni aradım hocam durum böyle böyle geleyim mi dedim gerek yok ben konuşurum yaparlar dedi yapmışlar ama söylene söylene kendi siniflarini ayirmislar bizim sınıfı ayırmıslar halbuki gelen eşyalar toplu sergi yapilacakti kadına zaten uyuzdum şimdi bir kaşık suda boğassim var
Kız sen takma bunları Allah aşkına yeni hamilesin sağlığına dikkat et.

Kız sen takma bunları Allah aşkına yeni hamilesin sağlığına dikkat et.
Vallahi hazırlandım gidiyordum eşim durdurdu çocuklar bi hevesler yarın bir gidecekler poşet poşet herşey diğer kadının pisliği kal dese mal kalicam yağmur yağıyor diye goturmedim küçüğü esiminde yoğundu bugün toplantı üstüne toplantisi vardı

Canim ablam benim ya hoşbuldum nasılsın 🥰 ablacım ehliyet kursuna yazıldım sürekli calsiiyodum sinava akşamları derse girdim ilk dönemde sonra direksiyon dersi falan geçen hafta cumartesi de direksiyon sınavıni geçtim inan rüyalarıma giriyordu yani kafam çok doluydu.
Hayırlı olsun güzel günlerde kullan 🤗
Yağ yakıyor sabahları aç karnına içiyorum piştikten sonrada fincana 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı katıyorum.
Kahvaltı ve akşam yemeğinden yarım saat önce içiyorsunuz.
4 kilo verdim bu arada.
Ooo harikasın abla :KK66:
Hemşerilerim özledim angarayııı :KK200:
Ben de Ankara 😍

X