Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
Bende durdu sanki kilo verimi bir alıp bir veriyorum hala 62.de tıkandım kaldım.
Sabah bu kilo akşam fazla ertesi gün sabah farklı çıkıyor.

Spor ekleme sansin var mi abla
Ya da kahvaltini degistir yulafli sutlu bir kahvalti yapabilirsin
Arada degisiklik yapmak lazım vucut alisiyor
Öyleymiş canım vücut takılınca yediklerini ve spor çeşidini değiştirmek gerekiyomuş.
Bi de su 2,5 + içtiğin çay kahve kadar birer bardak. Ben bunu bilmiyordum, çok ödem yapıyormuş çay kahve. Ben de azalttım.

Çayın ödem tuttuğunu bende yeni öğrendim
Nasıl azaltıyım çayı seviyoerum içmeyi.

22 aylik. Ablası olduğu için merakli ama yapinca açıyor bence. Ve hâla emiyor. Kulot bezide acmazmi acaba

Kızınız acaba çişini bırakmakmı istiyor kaç yaşında şu anda.
22 aylik, ablasindan gördüğü için merak ediyor gibi. Gecende 1 kez wcde cis yapti. Ama hem emiyor hâlâ hemde kış şuan

abla direk içinemi atıosun yulafı
Yok önce z.yağında hafif pişiyor sonra üzerine yumurta kırıyorum hatta kapya biberlede yapabilirsin bunu oda güzel oluyor.
Maşallah ona
Torunumda da önce normal oturak aldı annesi hatta beraber gidip döküyorlardı tuvalete,sonra klozetler için oturma aparatı aldı onu kullaniyor devamlı.

Demek uyumsuz öğrencilerinizi bize postaliyorsunuz
Olsun ya onlar da bizim yavrularımız severiz biz onları
Napalim çocuğun okumakla işi yok 8-9 zayıfı var...okulu bitiremeyecek.. dersleri zaten dinlemiyo arkdaslarinida etkiliyo...biz yönlendirme yapıyoruz...ama gidiyorlar mi yoookk...okul daha eğlenceli
Keciorendeyim ben kar yok buralarda ama yarin 3-4 gun kar yagisi gösteriyor yagsin da karla oynayalim :))
2011-2012 de cok guzel kar yagmisti sonra yagan karlar 1 gunde eridi nerdeyse
Ahhhh bilmezmiyim...nevsehirdeyidik ozaman oğlum yeni doğmuştu...kar kar görmekten depresyona girmiştim.. kapı dışarı cikamiyorduk

Canııım nolur stres yapma artık bugün de erken bitir sonra yeşil çay iç limonlu
Çok az yemeye uygun değiliz biz canım onlar doğuştan iştahsızlar için vücudumuza da uygun değil ne yesek depolamaya çalışabiliyor yağlı karblı vs
Ama bizi her gün çok güzel motive ettin bence çok güzel kaptanlığın var canım eşin kalın giysi giydiğinden onu demiş olabilir mi? Bi tartıl istersen sen bilirsin canım

Hepinize çok teşekkür ederim
Ben de çok mutlu oldum
fesang canım eksin gerçekten harika çok sevindim senin adına ikimiz de iyi çalışmışız
Canım tebrik ederim pazartesi durumunu 84lere ulaştın maşallah

tşk ederm abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…