Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annem çok şükür iyi abla arada sıkıntılar çıkıyor ilaclarla alakalı maalesef adapte olunca geçecek hepsi insaAllah sen nasılsın ablam
Aaa niye ki tatlım...sürekli kullandığı bir ilaç mı var? Böbrekleri mahvediyor ilaçlar... Allah şifa versin. Ben iyiyim kuzum...
Geceyi bekliyorum şu akşam geçse de iyi geceler dilesem işin yok mu abla ne bekliyorsun dersen cevabım "var " çamaşır katlanacak ödevler eokula girilecek...ama tembellik çok tatlı

Afiyet olsun canim

Allah kurtarmış abla
Beni etiket yapsaydin alirdim seni ordan

Aa neden beni gonderdin?

Allah kurtarmış abla
Beni etiket yapsaydin alirdim seni ordan
Hiç sorma cotton bacım bugün cinsiyet ogrenecekti . Abla bildirimlerimi görmedin yine deyinceayip oldu hadi mesajlarına bakayım dedim kendimi orada buldum...tuhaf tuhaf konuşuyorlar hiçbir şey anlamadim zaten bak hiç aklıma gelmedi sana seslenmek hem görsen bir de senden azar işitirdim. Adım çıkacak her yerde iz birakiyorum

Annem kalp krizi geçirdi anjiyo oldu abla 12 kasımda 3 ayrı kan sulandırıcı kullanıyor ağır geliyor ilaçlar önce ki gün ağız içi kanaması olmuş çok kan akmış müdahale edildi vs daha kendine gelemedi evin işini vs giremiyor Allah elden ayaktan düşürmesin kimseyi çok şükür bugünümüze ben de halen yemek masası başındayım 1 saat oldu biteli sanada banada kolay gelsin abla

Dua et gormedim seni

De meee çok üzüldüm. Geçmişler olsun canım...ben şakasına annengil nasıl demiştim...iyi ki demişim. Rabbim acil şifalar versin. Çok şükür daha iyi o zaman... ya özür dilerim şakaya vurdum kusura bakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…