Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ooo neler halletmişsin ablacım ooo yerin belli eşyaları da aldın mı tamamdır miss Allah kolaylık versin ödeme kolaylığı da :)

tamam

fesang
Yulaf pizza
Kahvaltıdan kalanları değerlendirdim Eki Görüntüle 2968143
sen bir müthişsin yaaa

Ahahah kırmızı takıma bu hafta yasak. Mavi takım gönüllerince yesin yanına da tatlı söylesin misss
ay iyi ki menü yazmıyorum ama 10 bin oldu küsürleri atıyorum kaloriyi tamamlamak için

Keske herkes senin gibi anlasa canim olaylar çok bizde aksiyon bitmez
Hakkınız ödenmez valla, buraya gününüzü veriyorsunuz hem de karşılıksız. Kız okumak için yetişemiyorum. Cordelia bir de ne biçim tablolar hazırlıyordu

afiyet olsun tatlım.
haklısın sinirlenmekte. zaten herkes huylu 2 yıldır. bu kadar rahatlık olur mu? hasta olan eve misafir çağrılır mı hiç normal grip bile ağır geçiyor şimdi. ekimde oldum. yatak döşek yattım gripten

şimdi ölçtüm 135 e 91
yükseldi yine. annemin düşük dozlu tansiyon hapından içtim gece yükselmesin diye. kuzen doktor ona sorduk. bakalım. yarından itibaren tamamen tuzsuz yemeye çalışacağım tabi kilo vermeye de devam

İyi geceler kizlar,benim kiz rahatsizdi bugun,sanirim hem usutme hem de dis cikariyor,dun gece hic uyumadik bakalim bu gece nasil gececek.Ben menumj yazip yatayim.

Kahvalti 10.30
Bir dilim peynir
1 terwyaginda yumurta
Bir yk tahin pekmez.
Bir parca lavas

Ara elma mandalina

Aksam 17.00
Bir kucuk tabak bol yesillikli kisir
Tursu
Ayran

2.5 litre su malesef yuruyus yapamadim kizdan dolayi.
Zipzip-
E Elif_Eylul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…