Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler kizlar,benim kiz rahatsizdi bugun,sanirim hem usutme hem de dis cikariyor,dun gece hic uyumadik bakalim bu gece nasil gececek.Ben menumj yazip yatayim.

Kahvalti 10.30
Bir dilim peynir
1 terwyaginda yumurta
Bir yk tahin pekmez.
Bir parca lavas

Ara elma mandalina

Aksam 17.00
Bir kucuk tabak bol yesillikli kisir
Tursu
Ayran

2.5 litre su malesef yuruyus yapamadim kizdan dolayi.
@Zipzip-
E Elif_Eylul
Geçmiş olsun canım afiyet olsun 💕

şimdi ölçtüm 135 e 91
yükseldi yine. annemin düşük dozlu tansiyon hapından içtim gece yükselmesin diye. kuzen doktor ona sorduk. bakalım. yarından itibaren tamamen tuzsuz yemeye çalışacağım :işsiz: tabi kilo vermeye de devam
Gecmis olsun canim.Aslinda xok da yuksek degil,sinir 140 / 90
Senin sinira yakin,dikkat wtmende fayda var tabi

İyi geceler kizlar,benim kiz rahatsizdi bugun,sanirim hem usutme hem de dis cikariyor,dun gece hic uyumadik bakalim bu gece nasil gececek.Ben menumj yazip yatayim.

Kahvalti 10.30
Bir dilim peynir
1 terwyaginda yumurta
Bir yk tahin pekmez.
Bir parca lavas

Ara elma mandalina

Aksam 17.00
Tursu
Ayran

@Zipzip-
E Elif_Eylul
Gecmis olsun afiyet olsun 💖
tansiyon yükseliyor bu aralar vegacım 😔
Gecmis olsun kaptanim😔

Gecmis olsun canim.Aslinda xok da yuksek degil,sinir 140 / 90
Senin sinira yakin,dikkat wtmende fayda var tabi
ben kendimi bildim bileli düşüktür canım. ortalama 11 e 7 ydi en fazla. hadi sonra 12 e 8 tamam. ama yaklaşık 1 yıldır ara ara yükseliyor. tabi kilo ve beslenme düzenimin de çok etkisi var. stres desen çokça.
hayırlısı olsun bakalım. yoluna koyucaz Allahın izniyle.

Kahvalti 10.30
Bir dilim peynir
1 terwyaginda yumurta
Bir yk tahin pekmez.
Bir parca lavas

Ara elma mandalina

Aksam 17.00
Tursu
Ayran

@Zipzip-
E Elif_Eylul
afiyet olsun canım.

iyi geceler kızlarrr 💙💙💙
t2244.gif

Olabilir canım pazartesiden beri çok sıkı yaptım sanırım, gerçekten gözlerim kararıyor şu an
canım dikkat eet birsürü limonlu su da içmişsin artı açlık artı spor yapma nolur :KK43:

Niye az gelsin canim üstü sayılmıyor zaten
kaptancım 20 bin küsür adımlar hatırlıyorum yarışmalar varken, diğerleri yetişemiyor diye mi böyle karar aldınız :)

Geçen haftaki malum olay beni etkiledi biraz canım, kırmızı kaptan yarıda bıraktı gitti. Hemen üstüne ben kırmızı kaptan olunca tırstım 😁😁 tabi ki amaç dediğin gibi eğlenerek kilo vermek. Elimizden geleni yapalım bakalım kimin hakkiysa o kazansın. Cuma da hep beraber eksi gelelim inşallah 🥰🥰😍😍
Canım beniim burda eğlenerek biraz da dikkat edip ortalama sporla kilo vermek amaç lütfen hırs yapma, çok sorumluluk olduğunu düşünme tek tek ilgileniyorsun zaten canım daha napıcaksın 😍 yüreğine sağlık kaptancıııım :KK200:

Afiyet olsun canım 💕
Cennet hurmalı tarcinli sucuklu omletmi yedin
:KK70:

Selam :KK25::KK25: çok yorgunum bebemi yikicam yogurt mayalicam. Selam vereyim dedim😪😪
selammm nasıldı partiiii

canım dikkat eet birsürü limonlu su da içmişsin artı açlık artı spor yapma nolur :KK43:

kaptancım 20 bin küsür adımlar hatırlıyorum yarışmalar varken, diğerleri yetişemiyor diye mi böyle karar aldınız :)

Canım beniim burda eğlenerek biraz da dikkat edip ortalama sporla kilo vermek amaç lütfen hırs yapma, çok sorumluluk olduğunu düşünme tek tek ilgileniyorsun zaten canım daha napıcaksın 😍 yüreğine sağlık kaptancıııım :KK200:

:KK70:

selammm nasıldı partiiii
8000 sınır iyi canım. herkes çok müsait olamayabiliyor. ya da rahatsız falan oluyorsun. ama 8000 üstünün hesaplanmaması zipzip in yoğun olmasından kaynaklı. cordelia gidince ona kaldı çünkü.

Kuzum yazacağım yazacağım unuttum özür dilerim🤦🏻‍♀️ annemin tahlilleri temiz cıkmış boğazında vs problem yok çok şükür sorun diş etlerinden kaynaklanıyormuş diş doktoru igne ve tampon yaptırmış 3 saat müsade altında kaldı kanama durunca eve yollamışlar 3 kan sulandırıcıdan 1 tanesini iptal ettirmiş doktor ama kanama riski devam ediyor tekrar olabilirmis Rabbim muhafaza etsin korktuk hâliyle annemin morali cok bozuk bize getireyim burada kal diyorum kabul etmiyor
Geçmiş olsun canım annenin nesi vardı

Kahvaltı 10.30
1 yumurta 1 dilim peynir 5 zeytin 1 mandalina marul 1 nescafe
15.00 1 elma 10 fındık
18.30 6-7 kaşık kısır 2 yk yoğurt yeşillik
1.5 litre su
@Zipzip- E Elif_Eylul fesang fesang
Afiyet olsun canım
aynen tartıda olmayanlar yesin bu hafta yürüyüş için enerji lazım 🤣
Tamam o zaman sen hem ye hem yürü :))
şimdi ölçtüm 135 e 91
yükseldi yine. annemin düşük dozlu tansiyon hapından içtim gece yükselmesin diye. kuzen doktor ona sorduk. bakalım. yarından itibaren tamamen tuzsuz yemeye çalışacağım :işsiz: tabi kilo vermeye de devam
Aman canım dikkat zaten tuz vücutta su tutuyor tuzu azaltınca ödem de gider
iyi geceler kızlarrr 💙💙💙
t2244.gif
İyi geceler canım

Canım çok çok teşekkür ederim desteğin için evet kendimi tehlikeye atmadan devam edeceğim 😍😍😍

X