Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kahveyi sınırladım kaç gündür. tansiyon oynak olunca baştan kestim. iki gündür de 1 adet içiyorum. o da Türk kahvesi. hatta bugün 1 çk Türk kahvesiyle 1 ölçek şekersiz osmanlı kahvesini karıştırdım. iyi geldi. yemek yedim. az sonra yine ölçeceğim tansiyonu.

kahveyi sınırladım kaç gündür. tansiyon oynak olunca baştan kestim. iki gündür de 1 adet içiyorum. o da Türk kahvesi. hatta bugün 1 çk Türk kahvesiyle 1 ölçek şekersiz osmanlı kahvesini karıştırdım. iyi geldi. yemek yedim. az sonra yine ölçeceğim tansiyonu.
İnşallah normal değerlerde çıkar, sağlık mühim

BEndede bisey varda kahvedenmi kine🙈

İnşallah normal değerlerde çıkar, sağlık mühim
yürüyüşe çıkmadan 12 ye 8 çıktı. eve geldiğimde ölçtüm. 125 e 83 çıktı. az yüksek şükür. 135 e 93 lere çıktı. tansiyon hastası değilim. bu rakamlar bana normal değil yani. kilo da var tedirgin oldum.

fesang fesang kaptanım dikkat et hiçbişey sağlıktan önemli değil hep eksi geleceğiz diye bişeyde yok sen elinden geleni yaptıktan sonra nasip🧡
O yüzden çok zorlama kendini dikkat edip yürüyüşünü sporunu yapsan yeter zaten 🧡
Ah canım desteğin için çok teşekkür ederim. Bugün artık dinlenicem, yarına daha iyi olurum inşallah. Yarın yine iki öğüne dönücem❤️❤️

yürüyüşe çıkmadan 12 ye 8 çıktı. eve geldiğimde ölçtüm. 125 e 83 çıktı. az yüksek şükür. 135 e 93 lere çıktı. tansiyon hastası değilim. bu rakamlar bana normal değil yani. kilo da var tedirgin oldum.
Tedirgin olma canım madem düşürüyor sen de al eline limonlu suyunu otur dinlen. Sağlığımızdan olmayalım ❤️

X