Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah 10.00
Bir tane haşlanmış yumurta
Peynir
Domates ve salatalık
Marul
Şekersiz çay

Öğle
Yok

Akşam 16.00
Bir tabak etli kuru fasulye
Küçük bir tabak basmati pirinç pilavı
Yoğurt

Su 2 litre spor yok

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
afiyet olsun canım 💕

maviş takımım 💙💙💙 hafta sonu çok dikkat edelim :KK28: menülerimizde ve ara öğünlerimizde cıss olmasın :21: hedefimiz sağlıkla kilo vermek unutmayın 🙏 sporumuza dikkat edelim. aşırıya kaçmadan yürüyüş olur, leslie vs olur birşeyler yapalım 🤗
Takımını etiketle canım göremeyenler olabilir

Menümü yazayım
Sabah 10.00
Bir tane haşlanmış yumurta
Peynir
Domates ve salatalık
Marul
Şekersiz çay

Öğle
Yok

Akşam 16.00
Bir tabak etli kuru fasulye
Küçük bir tabak basmati pirinç pilavı
Yoğurt

Su 2 litre spor yok
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
saracım bence pilavı tabak ölçüsüyle yeme. insülin direncin de var. tabak, kase ölçüsü fazla kaçar. mesela 3 yk ye
💕💕💕🥰

aslında iyiysen azcık leslie yapsan akşam iyi olur 😘

Niye az gelsin canim üstü sayılmıyor zaten
Ne bileyim hani 8 binde bırakmak istemedim
akşam yemeği yedin mi? yemediysen normal yemeğini ye canım. yemeği de çok erken yeme. tamam iyi oluyor diyet sürecinde ama akşamları geç yatınca ve de böyle fazla spor yapınca vücut besin arıyor.
geçen hafta zaten çok iyi kilo verdin. bu hafta normal git.

özetle spor fazla gelmiş tatlım :KK51:

mahçup olunacak birşey yok canım kimseye karşı. öyle düşünme. 2 kaptan var. ya sen ya ben avantajı alacağız. sağlıkla verelim önemli olan o. sağlık gittikten sonra anlamı yok.
Canım yemedim bugün tek öğün yaptım. Ama zorladım işte, geceleri de az uyuyorum herhalde birden fazla geldi. Bugün daha zorlamayacağım.
Sen avantajı alsan kendim için hiç üzülmem senin için ciddiyim sevinirim rakip kaptan olabiliriz ama sana çok sempatim var😍 ama bosverirsem 8 kişiye ayıp ederim. Elimden geleni yapacağım olursa olur olmazsa olmaz

11 Aralık menü
Sabah 11,45 yumurtalı omlet zeytin peynir Roka salatalık

Ara 10 fındık

Akşam 18.00. Fırında balık salata

Adım 15 475 demam ediyor

Zipzip- Zipzip-
F Filiz
fesang fesang
Afiyet olsun canim❤
Menu

Sabah(11:00)
2 dlm ekmek
2 dlm sucuk
1kk peynir
Yesillik

Ara
Sutlu kahve
10 badem
1 incir

Aksam(17:30)
3yk pilav
5yk et sote
1 kucuk kase yogurt

Su: 1 lt adimlarim henuz cok az eve gidip tamamlayacagim

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul fesang fesang Cordelia Cordelia :KK43:
Afiyet olsun canim ❤

Ne bileyim hani 8 binde bırakmak istemedim

Canım yemedim bugün tek öğün yaptım. Ama zorladım işte, geceleri de az uyuyorum herhalde birden fazla geldi. Bugün daha zorlamayacağım.
Sen avantajı alsan kendim için hiç üzülmem senin için ciddiyim sevinirim rakip kaptan olabiliriz ama sana çok sempatim var😍 ama bosverirsem 8 kişiye ayıp ederim. Elimden geleni yapacağım olursa olur olmazsa olmaz
canım benim 🥰 çok teşekkür ederim benim de öyle 😘
bak zaten bu bir yarış. amaç kilo verirken hoş sohbet olsun. azimlenelim, motive olalım diye bu yarışlar. tabi ki benim de senin de beraberimizde takım arkadaşlarımız var. avantajı kim alırsa takımı da mutlu olacak.
avantajı tabi ki almak isterim ama sen alırsan da üzülmem yine sevinirim 🥰 bu yarışta iki taraf var. ya sen alacaksın pazartesini de cumayı da ya ben 🙏

aynen olmazsa olmaz. yeter ki eksi gelelim 🙏💕

canım benim 🥰 çok teşekkür ederim benim de öyle 😘
bak zaten bu bir yarış. amaç kilo verirken hoş sohbet olsun. azimlenelim, motive olalım diye bu yarışlar. tabi ki benim de senin de beraberimizde takım arkadaşlarımız var. avantajı kim alırsa takımı da mutlu olacak.
avantajı tabi ki almak isterim ama sen alırsan da üzülmem yine sevinirim 🥰 bu yarışta iki taraf var. ya sen alacaksın pazartesini de cumayı da ya ben 🙏

aynen olmazsa olmaz. yeter ki eksi gelelim 🙏💕
Geçen haftaki malum olay beni etkiledi biraz canım, kırmızı kaptan yarıda bıraktı gitti. Hemen üstüne ben kırmızı kaptan olunca tırstım 😁😁 tabi ki amaç dediğin gibi eğlenerek kilo vermek. Elimizden geleni yapalım bakalım kimin hakkiysa o kazansın. Cuma da hep beraber eksi gelelim inşallah 🥰🥰😍😍

Geçen haftaki malum olay beni etkiledi biraz canım, kırmızı kaptan yarıda bıraktı gitti. Hemen üstüne ben kırmızı kaptan olunca tırstım 😁😁 tabi ki amaç dediğin gibi eğlenerek kilo vermek. Elimizden geleni yapalım bakalım kimin hakkiysa o kazansın. Cuma da hep beraber eksi gelelim inşallah 🥰🥰😍😍
Yaa o olayi düşünme hic
Sen elinden geleni yap yeterli 🥰🥰

Zıpzıpcım adımlarım bu kadar bugünlük

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-11-18-34-00-410_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-11-18-34-00-410_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 11
X