Popüler Konu LenaG ile MasterFit

cocuklara dus aldirirken kac adim atabilirsin canim benimmm ayy gul gul oldum
Ben çocuklarla oynaya banyo yaptırırdım belki oda aynısını yapıyor yazacaktım ama onun ki başka türlüymüş
Evet kaptanlarımızdan Allah razı olsun. Çom teşekkür ediyorum bende
Mavi takım heyy
Bakin ben kahve iciyore siz napiyore vallaha kaptaniniz bana emanet etti
Kaptanım sobanın başına geçtim oturuyorum midem de ve karnımda aşırı sancı var. Adımda yapamadım . Bana ne önerirsin sancı için . Midem de bulanıyor.

Niye usuttunmu acaba benimde midem agridi bugun stresmi yaptik acaba

Tmm arada yiyiyorsan sıkıntı yok pazartesi tartisi onemli unutma

Geçmiş olsun canım

Yazdığın her cümleye katılıyorum tatlım. Senin de emeğine sağlık. İki gündür iyi yürüdüm yarışma dışıyim ama bak göstereyim canım sana adımlarımı.

Bugün

Tereyagini cok severim abla. Trabzondan geliyor tereyagim emin oldugum bi yerden alip kullaniyorm. Yogurdumu da hep ev yogurdu kullanmaya calisiyorm. Kaynanam kislik pekmezi mi recelimi tursumu yapar sagolsun. Elimden geldikce kendimi esimi cocuklarimi organik gidalarla beslemeye calisiyorm. Elimden gelmeyen kisminda da iste market ürünleriyle idare ediyoruz.

Hedef_69 kaptanım yoksun kim geldi yine veya bir yere mi gittin kızı yine zorla wc ye sokta bi el salla bize yerin belli oluyor
Ah balım sorma gorumcemler geldi akşam şimdi gönderdim hemen tel alıp adım atarken bakiyim mavinin kizlarinin harika menülerini dedim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…