Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sagol kaptanımmmmm

sagol kaptanımm

ayyy tebrik yerine teşekkür okumam pekii diyorum niye teşekkür ediyo bu simdi bağa diye hahahaha

bende çok etkilendim ya her gün birseyler oluyor birileri vefat ediyor unutuluyor çok kızgınım, huzursuzum bu konuda .. son zamanlarda yaşananlar çok daha vahim. Allah ıslah etsin diyecek cok sey var ama denilmiyor
Allah neslimize sağlık afiyet ilim aşkı versin. Bilinçli ahlaklı düsünceli merhametli nesillerimiz olsun insa

Aynen kaptanım yeşilliği biraz arttırayım inşallah

Teşekkür ederim kaptanım kendim kavurdum koktu goz hakkıdır diye yedim ama o bile sabah ellerimin uyusmasina sebeb oldu
Teşekkür ederim kaptanım sütten ziyade ödem oluyor da güzel kokunca tadina baktım o da pek iyi olmadı hemen ödem yaptı bana un şeker iyi gelmiyor maalesefkeske canm da çekmede hiç

Uykusuzluk tavandi hem bende hem esimde 2 saatlik uykuyla günü geciriyodum bugün biraz iyiler cnm sabit gelmek üzme di valla artı gelirim diye korkuyodum çünkü
Allah ımmmmmmmm tost beni benden aldıııı harika gözüküyor . . Şifa olsun
Yulaf tostum zor bitirdim sabah 10 da yedim akşam 6 ya kadar tuttu beni dene cnm.
No no noooo beyaz ekmek mi ooo dediginii görmemiş olayimmm lenaggcigimm
Tarifi 2 malzemeli bol proteinli sağlıklı bir lavaş bu ekmoş çakması

Tünaydınlar kızlarr
Tünaydın canım
Sabah erken tartıldım. Çok şükür yavaş da olsa eksiye geçebildim.
Cts:56.7 kg
Salı:56.5 kg
Fark:-200 gr
LenaG
Tebrik ederim canım
Kilo bildirimi
Cumartesi 72.7
Salı 72.8
+100 Gr
LenaG nurovic
Daha vaaarr c.tesi eksi gelecek
Kilo bildirimimi yapayım
05 Ekim Cumartesi :69.25
08 Ekim Salı : 68.95
Fark - 300 gr
LenaG nurovic
Tebrik ederim canım

Tamam kaptaniçem aynı çıktığı gibi yazdım dün daha çoktu bugün 1.300 fazla gösterdi eğer kardeşimin tartısı 1kg.fazla tartıyorsa 300gr. artıda oluyorum oda kaç gündür çok adım yapıyoruz ve geç yemek yiyoruz ödem ve şişlik diye düşünüyorum yarın eve dönücem cumartesi kendi tartımda net belli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…