Popüler Konu LenaG ile MasterFit

onun tadı daa ıyy aklıma geldi derim uyuştu , inşallah işe yarar gülüm yaaa
bak şimdi aklıma ne geldi gülüm sen zayıflıycam diye sütü peyniri gidip yağsız mı alıyorsun kerpiç gibi tatsız tuzsuzlardan , en yağlısından mı alıyorsun
Yok abla doktorum bana yagsiz diyet vs yazan ürünlerden uzak dur demisti. Her zaman aldigimiz markalar disinda öyle diyet ürünü vs alip yemiyorm. Tadi cidden cok izdirap verici yutana kdr ömrümden ömür gidiyor. Ise de yaramamasi cabasi suanda.

🥺🥺🥺 Ay canım sana kiraz sapı çayı öneririm aç karnına bir bardak iç cok iyi geliyor kabızlıga birebir. Ben bebek tedavisi gördüğüm için yeşil çay kiraz çayı yasak onları bıraktığım dan beri tuvalete cıkamıyorum. Geçen gün canım cok şstedi yeşil çay içtim valla 🙈🙈
Ne güzel canin istemis. Ben icerken zorla iciyorm. Kayinvalidem saolsun. Kendi kiraz agacindan kiraz sapi kurutmus bana icmeye calisiyorm.

cidden ucuz atlatmışsınız
ben de diyorum daire olursa ses yalıtımlı bina ve en üst kat olsun diye de eşim üst kat da daire de sevmiyor , arsa var bir ev yapmalık ona ev yapacam emekli olursam diyor daaa, hahahhh yapabilir sanki dünya masraf bir de istediğin gibi olmasa dıpdızlak ortada kalırız :)))
Arsanın yeri guzelse bahcesi felan varsa super olur abla sizin için ama ev yapim maliyetleride yuksek inşallah gönlünüze göre bir ev sahibi olursunuz 🥰🥰🥰

Yok abla doktorum bana yagsiz diyet vs yazan ürünlerden uzak dur demisti. Her zaman aldigimiz markalar disinda öyle diyet ürünü vs alip yemiyorm. Tadi cidden cok izdirap verici yutana kdr ömrümden ömür gidiyor. Ise de yaramamasi cabasi suanda.
hay ben doktorun gözünü seveyim , en yağlısından sütü içeceksin peyniri yiyeceksin ki bedenin dengeli çalışsın bir ara sık sık yapılan araştırmaları paylaşıyordum nerden buluyordum şimdi hatırlamıyorum kopyala yapıştır yapardım ,neyse ben kendi aklımda kalanı yazayım
tam yağlı sütçüden alıp kaynattığımız sütten , sabah ilk aç karnına içersek bağırsakların iç duvarını sıvayıp kaplıyormuş böylece daha sonra yenen aşırı yağlı yiyecekler bile olsa fazla yağın emilmesine izin vermeden bağırsaktan atılmasını sağlıyormuş
doğal yağları dozun da tüketmek yağ yakmaya yardımcı oluyor ,üstelik bazı vitaminler D vitamini mesela,yağla çözünüp beden de kullanılıyor

gerçek tereyağı (içinde hilesi hurdası margani katılmamış olanlar) süt kaymağı yoğurt kaymağı, tam yağlı peynirler , tam yağlı sütle yapılan ev yoğurtları, zeytin yağından korkmayın normal yiyin ki kabızlık da vitamin mineral eksiği de olmasın
hatta arada tereyağı pekmez kaynatıp yiyin kan olsun can olsun boğaz tahrişine de iyi :))

Arsanın yeri guzelse bahcesi felan varsa super olur abla sizin için ama ev yapim maliyetleride yuksek inşallah gönlünüze göre bir ev sahibi olursunuz 🥰🥰🥰
amin inşallah
sabit ev olsun da artık taşınmayayım göçebe gibi hepsine razıyım daire de olur müstakil evde :))

25 eylül cumartesi menüsü

13:15
bol yeşillik 2 haşlama yumurtayla salata
domates salatalık
2 birleşik parmak büyüklüğün de köy peyniri
1 kibrit kutusu kadar petek bal
bir sürü ekmekkk( çeyrek ekmek + çeyreğin yarısı kadar daha) :rolleyes:

19:35
1 kase sarımsaklı yoğurda haşlanıp sıkılmış kuru kabak pul biber nane

su az kaldı 2 lt olacak yatana kadar 2.5lt tamamlarım

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul zeyneppk zeyneppk Cordelia Cordelia

adımı telden kk ye girip sonra atarım daha 3471 adımdayım, anacım evde adım saymak ne zormuş yaaa:)
Ekmekmi nasil ekmek beyaz ekmekmi 🙈

😂😂 İyi canim cok sukur ona mont almamiz lazimdi sorduk gelirim dedi 🙈😍
hahahahh aynen tahmin ettiğim gibi alışveriş kız içindi o yüzden gidildi bir dedektif edasıyla çözmüşüm aslın da işi :KK59:
ağır hasta olmadığını anladım ya gülüm alışverişe gidebilmiş o yüzden rahatça esprili yazdım :) kuzum inşallah çok daha iyi olur bu sene bir daha da hastalanmaz

hahahahh aynen tahmin ettiğim gibi alışveriş kız içindi o yüzden gidildi bir dedektif edasıyla çözmüşüm aslın da işi :KK59:
ağır hasta olmadığını anladım ya gülüm alışverişe gidebilmiş o yüzden rahatça esprili yazdım :) kuzum inşallah çok daha iyi olur bu sene bir daha da hastalanmaz
Cok sukur canim cocuklarim sık hastalanmaz ama okula gidiyorlar ya kovitte var endise ediyorum

Cok sukur canim cocuklarim sık hastalanmaz ama okula gidiyorlar ya kovitte var endise ediyorum
çok şükür bünyeleri sağlam demek ki
yaa gülüm benim fark ettiğim bir şey var aynı evde covit oluyorlar karısı hasta 1 hafta ağrı sızı öksürük mahfoluyor, adam da hiiiç bir şey yok, büyük çocuk hasta iştah bile gidiyor 3 gün lokma yemek yiyemiyor, küçük de bir şey yok hafif öksürük gibi bir şey oda 2 gün sürmeden bitiyor ve bu kardeşler boğuşup oynayan sürekli annelerine, babalarına yapışıp sarılıp öpen çocuklar ve böyle bir kaç aile daha duydum ya da gördüm demek ki bazı bünyelere virüs işlemiyor kanısına vardım

çok şükür bünyeleri sağlam demek ki
yaa gülüm benim fark ettiğim bir şey var aynı evde covit oluyorlar karısı hasta 1 hafta ağrı sızı öksürük mahfoluyor, adam da hiiiç bir şey yok, büyük çocuk hasta iştah bile gidiyor 3 gün lokma yemek yiyemiyor, küçük de bir şey yok hafif öksürük gibi bir şey oda 2 gün sürmeden bitiyor ve bu kardeşler boğuşup oynayan sürekli annelerine, babalarına yapışıp sarılıp öpen çocuklar ve böyle bir kaç aile daha duydum ya da gördüm demek ki bazı bünyelere virüs işlemiyor kanısına vardım
Bazi kan gruplarına gelmiyormus mesela 0 a diye duydum

Yemeseydin keske iyiydi 🙈 tam bugday ekmegi falan yesen
geçen cumartesi menemenle ekmek yemiştim bir de bu gün yedim
oğlan yakındaki unlu mamüller pastane gibi yerden almış aslın da kesin vardır orada ekmek çeşitleri bir gün ben gidip bakayım gerçi ekmeği de nadiren yiyorum olmadı buzluğa atarım demii:)

Menüm
Sabah 10.30
1 kapya biber sirkeli
1 yumurta peynirli maydanozlu
1 dilim tb ekmegi

Ara 13.00
1 cilekli kefir

Ara 16.00
1 mürdüm erigi (eşim cok ısrar etti )

Aksam 19.30
6 yk etli nohut
4 yk yogurt pulbiberli

Su 2 lt şuan uyuyana kadar 3 lt bulur
Spor 15.171adim

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia E Elif_Eylul

Bugun menum sabah 11.00
1 haşlanmış yumurta
Bir dilimden az peynir
Domates yarım
Salatalık
Maydonoz

Araöğün hindiba kahvesi biraz üzüm

Akşam 20.00
5 yemek k. Yeşil fasulye
Salçasız mercimek çorbası 2 kepçe

3 litre su
50 dk Leslie 250 puan
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

25 eylül cumartesi menüsü

13:15
bol yeşillik 2 haşlama yumurtayla salata
domates salatalık
2 birleşik parmak büyüklüğün de köy peyniri
1 kibrit kutusu kadar petek bal
bir sürü ekmekkk( çeyrek ekmek + çeyreğin yarısı kadar daha) :rolleyes:

19:35
1 kase sarımsaklı yoğurda haşlanıp sıkılmış kuru kabak pul biber nane

su az kaldı 2 lt olacak yatana kadar 2.5lt tamamlarım

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul zeyneppk zeyneppk Cordelia Cordelia

adımı telden kk ye girip sonra atarım daha 3471 adımdayım, anacım evde adım saymak ne zormuş yaaa:)
Afiyet olsun kizlar 💕

X