Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9 30
1 dilim tb ekmek 3 tahta kaşığı domates mantar kavurması, 1 dilim beyaz peynir 5 zeytin çay
14 00
Salata yoğurt
5 kayısı
19 45
1 lahmacun salata 1 bardak ayran
Yeşil çay
1 lt su 2 lt yapacağım inş.
Spor sonra ....
E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip- Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun cnm ❤️❤️ o lahmacunu adımlarınla eritecegine eminim😘😘

Bu arada benimde oglum covit pozitif cikmisti. Evdeki baska hickimse de pozitif cikmadi. Hem karantinaya girerken hem cikarken yaptirdigimiz testlerimiz negatifti esimle ikimizin. Covit cok ilginc bir hastalik.
Kesinlikle çok ilginç genetikmi bağışıklık mi bulasmasina engel acaba
Benim 84 yaşındaki kayınvalideme bulasmadi evde hepimiz 2 yaşındaki bebeğime kadar bulasmisti

çok yoruldum be gülümmm:)
telefonu çıkardım valla cebimden çoğu zaman düşmesin diye, balkon yıkayıp çamaşır serecektim balkonu topluyordum ki bu defa da sigara izmariti buldum hem de tam çamaşırlığın altın da dellendim her gün birileri sofra bezi silkeliyor ne yiyip içmişlerse balkona dökülüyor ses etmedim eşim boş ver dediği ve yeni taşındık çıkıntı olmasın diye ama izmarite daha dayanamadım binadaki hanımların watsap gurubu var yan komşum ekletti onun dışın da kimseyi tanımıyorum zaten neyse yazdım oradan güzelce kibarca inşallah işe yarar yoksa ana avrat sövesim geliyor yaaa deliriyorum balkon da kırıntı pislik görünce o sinirle telefonu baya bir unutup masa da bırakıp dolanmışım :KK45:
Bunu tek çözümü cam balkon abla 🙄o tipler her yerde var

şaka yapıyorsun değil miiii
biri ciddi zannedip kor falan allah korusun telefonun yaydığı bir frekans var kalbe yakın tutmak kalbe çok zarar verir, bununla ilgili net çalışma ve sonuçları var , ben ateş ölçerleri başıma dayamalarına bile izin vermem bileğimi uzatıp buradan ölçün derim hep:))
Şakaydı tabi canım kim yaparki böyle birşey 🙈🙄😬🤣

9 30
1 dilim tb ekmek 3 tahta kaşığı domates mantar kavurması, 1 dilim beyaz peynir 5 zeytin çay
14 00
Salata yoğurt
5 kayısı
19 45
1 lahmacun salata 1 bardak ayran
Yeşil çay
1 lt su 2 lt yapacağım inş.
Spor sonra ....
E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip- Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun canım 💕
Bu arada benimde oglum covit pozitif cikmisti. Evdeki baska hickimse de pozitif cikmadi. Hem karantinaya girerken hem cikarken yaptirdigimiz testlerimiz negatifti esimle ikimizin. Covit cok ilginc bir hastalik.
Geçmiş olsun canım
25 Eylül menü

16.30 1 kırmızı elma

17.55 kırmızı mercimek çorbası
100 gr kırmızı et ve daha da azdı

2,5 lt su

Spor yok adım paylaşırım birazdan

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Hedef_69 Hedef_69
Kiz bune böyle😝

X