Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ayyy yakalandım

selam hanımlar
selam canım
Aa acayip kahve fali bakarim 20tl
Oo iyiymiş hemen kahvemi içeyim dolara endeksli değil di miii
dün ve bugün hariç akşamları leslieyle karışık mezdeke yaptım. evayı bilmiyorum youtube dan bakayım.
hımm belki de güç antrenmanı eklemelisin canım bir de her gün mü yapıyorsun yürüyüş ve leslie?

Nerde yedin dolarlari, soyle soyle
Nerde yedin yürolariiii soyle soyle

Yaaa çok hoşsunuz

Ben daha buzdolabı silicem mutfakta herşey silindi isim bitti tezgah ve dolap kaldı bebe de üstüne durmadi bugün iyice yordu beni

Benimki de aynı 2015 doğumlu canim hepsi aynı cocuklarin bugün öğretmen kitap goturmeyenleri çekmiş adam her gün yazıyor gönderin diye söylüyorum baktım yapmiyor sonra mecbur yapıyorum bende
Baştan bende sürekli ben hazırlıyordum sonra baktim olmayacak bugün hiç ellemedim bugün baya aksiyon yasamis okulda şimdi ödevler bitti biter bitmez hepsi çantaya girdi,öğretmende yedek fasikül oluyor kendisinin eğer o gün unutan çocuk tek ise ona veriyor benim ki matematik fasikulunu öğretmeninden isteyememis sira arkadaşı da sen benimkini al ben isterim öğretmenden demiş nitekim Hüma arkadasinin fasikulunu yapmış arkadaşıda yedekteki fasikulu

Aman canim cok cok dikkat et gec yumurtlama yaşiyor olabilirsin. Ama doktora gitmelisin bence

Çoğu zaman topluyor sabahta anne ödevimi koydun mu çantaya diyor dün sulugu unuttuk aceleden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…