Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben görümcekim gelinler varken ben mi hizmet edeceğim
Benim hep gorumcem yapar valla beceriklide
Niye soba yaktirmiyorlar faturadan dolayimi aile hekimligide resmen ticari sistem gibi hala aklim basmiyor
Kız dedim ya geçen gün adam saç okşamaya gelecekmiş Diye
Oksamis oksamis ama sonra gene kavga cikmis

Niye soba yaktirmiyorlar faturadan dolayimi aile hekimligide resmen ticari sistem gibi hala aklim
Aynen o sebepten aslında başka gerginlikler var olayı burdan paatlatmis oldular benlik değilde hekimlerin sorunları ama bende lafımı da işimi de esirgemedim kimse benim sağlığımı riske atamaz ben soba varken bile polar battaniye örtüyorum dizime soğuk memleket kar memleketi yani geçici bina yalıtım yok

Ay canım öyle insanlar için kendini parçalandığına değmez boşver sevdiklerine kur sofrani.
Tamam canim alayim bunu ise yarar insaAllah
İnşallah memnun kalırsın canım.
Reytingler düşmüş.
Kaos severler hala kaos çıkarma cabasin da ama
Benimki de aynı 2015 doğumlu canim hepsi aynı cocuklarin bugün öğretmen kitap goturmeyenleri çekmiş adam her gün yazıyor gönderin diye söylüyorum baktım yapmiyor sonra mecbur yapıyorum bende
Soyleseymis sagda solda soyluyor goruyoruz . Soylesin o zaman 8kg farka ragmen neden bir cm incelme yok bak 6kg aldim okuz gibi fark var
Anlatmak istediğimiz anlaşılmadigimiZ

Arşiv de buldum buda mutfak versiyonu
Ay maşallah

Ayıp ayıp ne biçim annesin dagitmissin ortalığı çocuk topluyor
ahaha

Aaaa sen aslan ?
ben deee ay 5. takımda 2 kişi vardı onlar da kaybolmuştu sevindim

Başka bir birimin hekimi
haydaaa

Biraz hasta oldum kaptanim sen nasilsin
geçmiş olsun canım dikkat et
sınavın mı erteleniyor? arkadaşının evinde mi kalsan?

ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…