Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Boyun uzunmuş canım sırıtmıyordur ben 1,58
Fazlalık var gibi durmuyor tam gibi ama bölgesel rahatsızlıklarım var . Spor salonunda "neden geliyorsun" diye söylüyorlar. ama bu lafa çok sinir oluyorum. Spor sadece zayıflamak için yapılmıyor ki

Fazlalık var gibi durmuyor tam gibi ama bölgesel rahatsızlıklarım var . Spor salonunda "neden geliyorsun" diye söylüyorlar. ama bu lafa çok sinir oluyorum. Spor sadece zayıflamak için yapılmıyor ki
Bizim topluma göre öyle

Bizim topluma göre öyle
Ben 2 yıl yüzmeye gittim pandemiden dolayı bırakmak zorunda kaldım. O kadar rahatlıyordum ki hem bedenen hem de zihnen. Şimdi de spora devam ediyorum mutlu hissediyorum rahatlıyorum. Keşke bu kafadan çıkabilseler

Kilolu biri sordugunda senin gibi olmamak için önlem alıyorum de

Ben 2 yıl yüzmeye gittim pandemiden dolayı bırakmak zorunda kaldım. O kadar rahatlıyordum ki hem bedenen hem de zihnen. Şimdi de spora devam ediyorum mutlu hissediyorum rahatlıyorum. Keşke bu kafadan çıkabilseler
Bunu anlamayan o kadar insan var ki onlara göre sen zayifsin ihtiyacin yok. Ama spor aynı zamanda bir yaşam Biçimi aslında kafa ve bedenen rahatlatiyor
insani Bazen spor yapamiyorum ve kendimi çok mutsuz hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…