Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bizim hatuna ben mi denk gelmiyorum düzensiz geldiğim için yoksa mefkuşum mu pek gelmiyor topiğe cumadan görmedim hiç Mefkurem
Bende pek düzenli gelmiyorum cnm :))
Geçmişi kacirincada dahil olamiyor insan

Sen nasilsin hersey yolundami

En selametlisi uzak durmak canım böyle tiplerden..
Bugün modum pek yok gibi çok durgun hissediyorum kendimi ya

En selametlisi uzak durmak canım böyle tiplerden..
Bugün modum pek yok gibi çok durgun hissediyorum kendimi ya
Canim takilma insanlara. Kimisi oyledir cocuklu diye gelmesin gitmesin bile isterler. Sende mesafeli ol. Benim karsi komşum yillardir tanıdığım ablam. Annelerimiz cocukluk arkadasi bizimde cocuklugumuz bir arada gecti. Ben buraya 2018de tasindim o da yeni tasinmisti. Kaç defa adım attim cagirdim, yuzsyzlugumle evine de gittim ama o hiç bana adim atmadi. Bende uzaklastim. Kizim oglunu cok seviyor okulda en iyi arkadasim demis diye birkac hafta once ben cagirdim geldiler. O zaman dedik siz musait olunca söyleyin diye hâla soylicek.. takmiyorum yani artik umrumda bile degil

Köfte dudak duruyor kenarda

Büyük odada biz günlük oturuyoruz küçük odayada küçük minimal yatak olan birşey aldım yatılı misafirim çok oluyor diye misafir geldiği zaman büyük odada oturuyoruz kadın erkek ayrılmak gereken durumlarda küçük odaya erkekleri atıyorum
Sorumluluk sevmiyoruz canim

Benim icin öyle olmuyor yaa
Bu ara ozellikle dikkat ediyorum sadece 1 gun 8 bin diger günler hep 10 bin uzeri adim attim :)
Anladım kaptanın
Yok kız söylemem sadece orada yazısını okudum.belki bir arkadasina bakıp çıkacaktır zaten bir şey olursa Zipzip- bulur onu

Doktorum günlük miktarı ne kadar bunun kaç gram vermemiz lazım

Parasentez ne olaki

Burda bir sekilde veriliyor ama çözemedik
Ekşınsız günümüz yok bizim gel bekleriz arada

Bir doktor olarak beni stalklamaya utanmıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…