Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet bazen çocuklu insanlar böyle şeylere maruz kalabiliyor ne yazık ki üzüldüm yapılan muameleye. Ben karater olarak daha fazla görüşmek istemezdim madem evin o kadar değerli kimseyi almasaydi.

Ben ayrı misafir odası yapmadım iyi de yapmışım 8 seneden beri kendim kullanıyorum odayı iyide oldu en azından hakki ile değiştiricem yeri gelince 😂

Evet canım benim de kullandığım losyon ve şampuan var. Teşekkür ederim yazdım kullandığım işe yarıyor ama deterjan değiştirme sonucu tekrar başladı önceki deterjana devam edicem.

Günaydın kızlar 💋
Bende misafirimi salonda agirlarim odayi kendimiz kylkaniyoruz bir tur koltuklari degistirdim hataydi kesinlukle 3 sene dahs beklemeligmisim bunlarinda icine ettiler :KK70:

Anlayışsız komşuda çok zor canım çocuk bu sonuçta istediğimiz kadar uyaralım canları isteyince bağırıyorlar ağızlarına bant vuracak halimiz yok ☹️
Rabbim iyi komşulara denk getirsin..

Olabilir canım belki çocuklar hareketli burda ağırla bunlar anlamaz demişse bilemiyorum artık😄😄
Aynen ya zaten cevap vermedim annesi cikti bir seyler soyledi. Istedikleri kadar soylesinler hayatta uyaramam yavrularimi anlayissiz komsulari memnun edicem diye. Onlar cocuk tabiki bagiracaklar oynayarak cikiyorlar merdivenleri cekemiyorlar anliyorum ben de onlari ama soyleme sekilleri cok yanlis.

Baska bir komsumda uni.de ogretim gorevlisi
Onunla da karsilastik daha once ya kusura bakmayin rahatsiz ediyoruz siz dedim
O da dedi ki ne kadar guzel apartmanimiz şenleniyor onlar da olmasa ölu gibi olacagiz hic ses yok dedi!!!!

Aradaki bakiş acisina bakar misiniz!!!

Allah biliyor ya obur uyaran komsunun kizi benden yaşca buyuk, evli degil ve zaten hic selam vermeyen sorunlu bir tip. Benim cocugum yokken bile hep ben ona selam verirdim. Hep yuzu asik. Allah yardimcisi olsun boyle sorunlu tiplerin. Benden uzak olsun Allaha yakin....

Evet bazen çocuklu insanlar böyle şeylere maruz kalabiliyor ne yazık ki üzüldüm yapılan muameleye. Ben karater olarak daha fazla görüşmek istemezdim madem evin o kadar değerli kimseyi almasaydi.

Ben ayrı misafir odası yapmadım iyi de yapmışım 8 seneden beri kendim kullanıyorum odayı iyide oldu en azından hakki ile değiştiricem yeri gelince 😂

Evet canım benim de kullandığım losyon ve şampuan var. Teşekkür ederim yazdım kullandığım işe yarıyor ama deterjan değiştirme sonucu tekrar başladı önceki deterjana devam edicem.

Günaydın kızlar 💋
Evet insanlarin gercek yuzlerini gormus oldum sadece bu degil baska durumlar da var

X