Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayatı sadece eşyadan gören insanlardan uzak durcan...boş ver ne üzülüyon...hayat amacını belli etmiş o...mal mülk olsun kirlenmesin...uzak dur bunlardan kendi çocuğu olsun gorcem

Burası istanbul hiç şaşırmayın ..
Günaydınlar

Burası istanbul hiç şaşırmayın ..
Bayagi kötü olmustum abla insan kendi ulkesinde bu tur seyler yasamasi cok incitici. Bikac bisey daha yasamistik . Bir Suriyeli adam telde konusuyordu geldi adamin biri tokatladi kufur etti niye boyle konusuyorsun diye. Hem cok uzulduk hem de cok sasirmistik

Birde kıyafetlerwe takan dayılar var
Insanca yasamayi insanlar kendilerine cok gordugu surece biri gidip oburu gelir ayni kafa ayni sistem . Cin ornek veriliyor ucuz iscilik, ezik halk zengini cok zengin ama . Resmen bizi somursunler diye ceylan derisi koltuklara oturacak her oturumada katilmayacaklara oy veriyoruz

Burada yaşananlar artık normal geliyor bizlere
Telefon kıyafet çanta onlara göre zenginlik göstergesi oluyor.
Geçen dayı genç kıza söylüyor bak çanta takıyorsun sen zenginsin diyor,kızda gerildi 10 liralık çantaymış oda.
Ülkemin geldiği hale bakarmısın.

Günaydın kızlar

Günaydın. Çıtır hatunlar.

Günaydınlar hanımlar

Günaydın....günler sonra ilk defa bulutsuz bı günde okula geldim... kendimi mutlu hissediyorum öğlene hava ısınacak demektir bu

günaydınnnnnnn

çocuklar hasta olmasın
benden bulaştı kızıma dünden beri ateşi 36,5-37 lerde seyrediyor burnu tıkalı
inliyor yavrum

Günaydınnn hayırlı sabahlar kızlar

Sayfalarca geçmiş var vira bismillah başlıyorum okumaya

Günaydın hanımlar

Günaydın kıslar

günaydınnn... bir çok alıntı yapmıştım ama ne olduğunu anlayamadan silindi
geçmiş olsun diyen öneride bulunan herkese teşekkürler

Günaydın kızlar

Bunu okuyunca kendi başıma gelen aklıma geldi istemsiz güldüm. Eşimle evlilik zamanlarimiz evi kuruyoruz annem ve babamla İstanbula geldik evin eksiklerini vs alalım diye eşimin anne babası da sinoptan geldiler neyse eltimin annesi( Kayinvalidemin ablasının kızı oluyor) bizi akşam yemeğe evine davet etti neyse gittik yemeğe erkekleri içeride oturma odasına aldılar bizide holde oturtular eski tip hol gibi ama bütün kapılar dip dibe açılıyor koltuk yada sünger koymalik oturmalik bir alan değil dış kapı açıldıkça yada erkekler tuvalet için çıktıkça egiliyorsun sırtından geçiyorlar. Neyse o zaman tuhaf gelmemişti bir odanın kapisi kapalıydı eltimin 2 erkek birde 1 kız kardeşi daha o evde yaşıyor dedim herhalde oğlanların odası oyuzden bizi burda oturuyorlar evlendikten sonra öğrendim ki orası salonmus yani demem o ki bazı insanlqr var böyle

Gunaydin kizlar
Kahvalti tabagimi paylasip evi temizleyip okula kacacagim

Yan taraftakiler kaymak ve tahin pekmez 2 catal aldim

Evet bazen çocuklu insanlar böyle şeylere maruz kalabiliyor ne yazık ki üzüldüm yapılan muameleye. Ben karater olarak daha fazla görüşmek istemezdim madem evin o kadar değerli kimseyi almasaydi.

Ben ayrı misafir odası yapmadım iyi de yapmışım 8 seneden beri kendim kullanıyorum odayı iyide oldu en azından hakki ile değiştiricem yeri gelince

Evet canım benim de kullandığım losyon ve şampuan var. Teşekkür ederim yazdım kullandığım işe yarıyor ama deterjan değiştirme sonucu tekrar başladı önceki deterjana devam edicem.
Günaydın kızlar

hangi deterjanı kullanıyorsun? ben de merhem karışımları kullandım ama onlar geçirsede tekrar geliyor maalesef. aslında altında yatan sebepleri bulup onu çözmek gerekiyor

Anlayışsız komşuda çok zor canım çocuk bu sonuçta istediğimiz kadar uyaralım canları isteyince bağırıyorlar ağızlarına bant vuracak halimiz yok
Rabbim iyi komşulara denk getirsin..
Bence kv si felan istememiştir gibime geldi
Olabilir canım belki çocuklar hareketli burda ağırla bunlar anlamaz demişse bilemiyorum artık

Günaydınlaaar
Güzel bir eksi oldu dün vegan beslenme işe yaradı galiba bugün de yapayım
İnşallah bugün de gider birazcık
Uyumak da yaramistir, gece 12 ye geliyordu yattim kizim gece 3de uyandi sabah oldu kalkalim diye,ikna ettim uyudu tekrar 6da uyandi sabah oldu diye

hangi deterjanı kullanıyorsun? ben de merhem karışımları kullandım ama onlar geçirsede tekrar geliyor maalesef. aslında altında yatan sebepleri bulup onu çözmek gerekiyor
Canım birde kortizonlu kremler ne kadar gecirse de tekrarlıyor ne yazık ki. Bu losyon bir de bunun şampuanı var canım @Li_zigi bahsettiğim

Ben seviyorum böyle fırsatları varya gercek yuzlerini görmüşsün ne mutlu sana sen de bir gün onları evine çağır hol de ve ta mutfakta ağırla onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…