Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hemde pamuk poğaca yani,en azından mutlu olmaları lazım.
Ben olsam bende kırılırım açıkcası bana yapılan saygısızlık olarak düşünürüm.
Birde herkes misafir ağırlayamaz ben bunu gördüm bazı kişilerde.
Kesinlikle misafir ağırlama kültürü misafirperverlik bambaşka şeylermiş onu da öğrenmiş oldum..

Bence üzülme zihniyet böyle, oglum kucukken Istanbula gezmeye gelmistik, esimin isi cikti arabayla bizi avmye birakti gitmisti, ben de oglumla dolmusla donecektim. Bir yagmur bastirdi ki dolmuslar ben cocukluyum diye almadi bebek arabasi da baston pusetti yani. Zihniyet bu sekilde. En son bir dolmus aldi , saydim da saydim ama . Cocuklu anneler ölsün o zaman ,sizin cocuklariniz yok mu vs diye.
Ah ne üzücü ne kırıcı..
Bende pandemi yasaklarında öyle bişey yaşadım 2 çocuğumla minibüse binecektim öyle bi geçti ki yanımdan almadı çocuk var diye.. ama bırakacak kimsem yok mecbur çocuklarımla gitmem gerekiyor..
Gitti 100 metre ileriden 2 çocuklu bi kadını aldı çocuklar biraz büyüktü tabi nasıl zoruma gitti..
Bende ne ağzıma geldiyse saydım hayrını görme dedim 😞😞

🤭Bunu okuyunca kendi başıma gelen aklıma geldi istemsiz güldüm. Eşimle evlilik zamanlarimiz evi kuruyoruz annem ve babamla İstanbula geldik evin eksiklerini vs alalım diye eşimin anne babası da sinoptan geldiler neyse eltimin annesi( Kayinvalidemin ablasının kızı oluyor) bizi akşam yemeğe evine davet etti neyse gittik yemeğe erkekleri içeride oturma odasına aldılar bizide holde oturtular eski tip hol gibi ama bütün kapılar dip dibe açılıyor koltuk yada sünger koymalik oturmalik bir alan değil dış kapı açıldıkça yada erkekler tuvalet için çıktıkça egiliyorsun sırtından geçiyorlar. Neyse o zaman tuhaf gelmemişti bir odanın kapisi kapalıydı eltimin 2 erkek birde 1 kız kardeşi daha o evde yaşıyor dedim herhalde oğlanların odası oyuzden bizi burda oturuyorlar😅 evlendikten sonra öğrendim ki orası salonmus 🤣 yani demem o ki bazı insanlqr var böyle 🤦🏻
Ben şok :KK57:

Ben seviyorum böyle fırsatları varya gercek yuzlerini görmüşsün ne mutlu sana sen de bir gün onları evine çağır hol de ve ta mutfakta ağırla onları
Apartman komple 2+1 canım.. çocuk odası yatak odası ve oturma odası olarak kullanıyorum ben eski salon takımım büyüktü burda değiştirdim daha kullanışlı küçük eşyalar aldım..
Onun çocuğu olmadığı için salon ve oturma odasını aynı anda yapmış..
Eğer benim şu an salonum olsaydı kesinlikle kallavi bir sofra hazırlar onları çağırır misafirperverlik nedir nasıl olunur onu gösterirdim..

Apartman komple 2+1 canım.. çocuk odası yatak odası ve oturma odası olarak kullanıyorum ben eski salon takımım büyüktü burda değiştirdim daha kullanışlı küçük eşyalar aldım..
Onun çocuğu olmadığı için salon ve oturma odasını aynı anda yapmış..
Eğer benim şu an salonum olsaydı kesinlikle kallavi bir sofra hazırlar onları çağırır misafirperverlik nedir nasıl olunur onu gösterirdim..
Ben yapmam canim edere eder gidere gider olacaksın yoksa cok üzülürsün 🙄

X