Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zeytin zeytin yağ sattik canım onlari almak icin esim emekli,emekliside 2bin oldu okadarda almiyor incirden aldiklarimizi anca banka kredisini kapattik traktor almistik,yani öyle zengin degiliz zengin olsak kızim disarda kirada olmaz
Valla acinacak haldeyiz millet emekli olunca keyif yapar ulke ulke gezer ama bizim emekliler calismak zorunda babamda hala calisiyor . Zenginler paralarina para ekledi orta kesimde fakirlestik canim malesef

Evlerine ilk gelen misafir asla oturma odasında ağırlanmaz,yani çok gerekli bir sebebleri yoksa tabi.

Hayir 2 tane teyze degil ki giden ,oturma odssina sigariz burasi sicak desen . Dogalgaz heryerde yaniyor salon kullanilmiyorsa biraz diger uerlere gore soguk olabilir ama o kalabalikta isinir zaten hemen . Yakmiyor olabilor desem ee misafir gelecwk haberi var yaksin bi zshmet . Ben olsam bi daha gitmem kendi dogurunca gorur anyayi konyayi

Valla acinacak haldeyiz millet emekli olunca keyif yapar ulke ulke gezer ama bizim emekliler calismak zorunda babamda hala calisiyor . Zenginler paralarina para ekledi orta kesimde fakirlestik canim malesef
Sokak röportajlarını izliyormusun geçen gencin birisi teefonu adamın ağzına tıktı hak etti o dayıda.

Evlerine ilk gelen misafir asla oturma odasında ağırlanmaz,yani çok gerekli bir sebebleri yoksa tabi.
Ben hediyesini vermek için salona girdim mecbur masasının üstüne koymak için.. para olarak verdiğimden eline vermeyi uygun görmedim zarf gibi bişeyin içine koydum açıklamamı da yaptım çocuklarım hasta olduğu için Çarşıya inemedim dedim.. zaten çok memnun oldular dile getirdiler..salonu da çok çok güzeldi Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin ama benim gözümde çöpten öteye geçemedi..
Hatta akşam eşime hediyesini para olarak verdiğimi söyleyince iyi yapmışsın ihtiyacı neyse onu alır hatta ben sana söyleyecektim şu ....... limitlerde bırak bari işe yarasın dedi..
Biz bile böyle incecik düşünürken anne olarak bu muamele beni çok üzüyor
Acaba tüm misafirlerini de oturma odasında mı ağırlıyor ne yazık.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…