Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım haberi olmaz mı var tabi ya geceden ya da sabahtan yaksa ısınırdı evlerimiz iyi o konuda..
Bu tamamen hazır bahane..

Güzel bir jest yapmışsınız zaten,bunun karşılığı asla bu olmamalıydı bana kalırsa.
Huyları öyleyse oda olabilir,belkide salon kirlenmesin mantıkları varsa oda olabilir.
Günaydınlar

Güzel bir jest yapmışsınız zaten,bunun karşılığı asla bu olmamalıydı bana kalırsa.
Huyları öyleyse oda olabilir,belkide salon kirlenmesin mantıkları varsa oda olabilir.

Günaydınlar
Demi süperanneanne ya böyle olmamalıydı.. ilk böyle oturma odasına alınca kalbimde bişey kırıldı boğazım kurudu biliyor musun o dakika anladım zaten
Çocuklar kırgın olmasına rağmen şu güzelliği de yaptım eli boş gitmemek için..
Neyse biz yapıp denize atalım balık bilmese Allah biliyor yeter.

Gecmis olsun canim emziriyor musun sende. Ben koronadan sebep yumurya yiyemiyorfum aylarca o olmadanda kahvalti cok bos oluyor
Yok emzirmiyorum ama yumurta pisen kapta baska bir sey pisirsem ona versem etkileniyor alerjisi artiyor. Onceden o yemese de yiyorduk aile olarak ama 3 aydir boyle yapiyorum o da mutlu bizde
Sonuna kadar haklisin. Gecen gun bir komsum bana sabah bagiriyorsunuz aksam bagiriyorsunuz dedi cami kapadi iceri girdi.bagiriyorsunuz dedigi de cocuklar sabah krese giderken agliyorlar aksam gelirken de birbirleriyle şakalasiyorlar. Bu dedigim cocuklar 3 yaşinda
Dusun o yastaki cocugun disardan gelen sesine tahammulu yok.kapisini calip dicem ki sen bizi kiskaniyor musun? Yasin gelmis evlenemedin cocugun yok diye mi boyle yapiyorsun? Diyip kapiyi cekivercem. Ama sabirrrrr sabirrrr

Bence kv si felan istememiştir gibime geldi

Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin
O kadar okudum ki hatta begenmeden okuduklarim da oldu,bunu niye alinti yapyim simdi diye dusunuyorum
Dun asi oldum kaptanim gelemedim. Kolumda agri yapti halsizlik yapti.
Ben de aile doktoruna gittim kan tahlili verdim, dun alles gut dedi gonderdi
Hastanede bakiliyor canim. Aile hekimi bunlara bakmiyor
Ben de arastirayim bi
Nerde yedin dolarlari, soyle soyle
Nerde yedin yürolariiii soyle soyle
Alamanya da
Bilmiyorum ya huy çok önemli 1 önemli dikkat ettiğim şey konuşma sekli saygısı hayvanlara sevgisi ailesine nasıl davranıyor
2de dış görünüşe bakarım mümkünse 180+ genis omuzlu ksli kollar
Kiz köfte dudaklar ne oldu
Bu kadin da gitmis ya, illa estetik yapmak zorundalar mi acaba? Sanki herkes ayni anadan dogmus gibi, kocaman dudaklar genis gozler.
Ölüm orucu şart oldu sana cumaya kadar

O zaman şişeleeeeer

İyi geceler kaptanım

@aypare ackerman sen almıcaksan yazık günah adama ortada kalmasın ben alırım
Oy single misin? Hakkinda hayirlisi olsun , Rabbim tez zamanda karsina cikarsin.
@Zeynebim2020 kiz gel bu tarafa taa dun aksamkilere sasiriyor
Evet okudum okudum bitiremedim.
Ben o tarz bir muamele yasayinca bi daha gitmiyorum, evime de cagirmiyorum. Zaten sinirli insanlara evimi acarim.

M MissHayaLet yanlış hatırlamıyorsam senin çocuğunda atopik dermatit varmış. alıntı silinince emin olamadım. benim kzımda da var 1 yaşından beri. bioderma nın atoderm kremi var. nemlendirici. ben her duş sonrası ıslakken sürüyorum. çok şükür artık çıkmıyor. bize çok faydası oldu. ilaç değil nemlendirici krem. sürekli vucudunu nemli tutmak gerekiyor

Günaydııınnnn canimmm takiimmmm

gunaydin kahvemi alip geldim

Günaydın kizlar

Günaydın hayırlı sabahlar

Günaydın kızlar,

Günaydın kızlar

Günaydın. Çıtır hatunlar.

Günaydınlar hanımlar

Günaydın....günler sonra ilk defa bulutsuz bı günde okula geldim... kendimi mutlu hissediyorum öğlene hava ısınacak demektir bu

günaydınnnnnnn

çocuklar hasta olmasın
benden bulaştı kızıma dünden beri ateşi 36,5-37 lerde seyrediyor burnu tıkalı
inliyor yavrum

Günaydınnn hayırlı sabahlar kızlar

Sayfalarca geçmiş var vira bismillah başlıyorum okumaya

Günaydın hanımlar

Lingo lingo şişeleerrrr M MissHayaLet nirdesinnnnnn

Günaydın kıslar
Günaydın kızlar

Hemde pamuk poğaca yani,en azından mutlu olmaları lazım.
Ben olsam bende kırılırım açıkcası bana yapılan saygısızlık olarak düşünürüm.
Birde herkes misafir ağırlayamaz ben bunu gördüm bazı kişilerde.

Bence üzülme zihniyet böyle, oglum kucukken Istanbula gezmeye gelmistik, esimin isi cikti arabayla bizi avmye birakti gitmisti, ben de oglumla dolmusla donecektim. Bir yagmur bastirdi ki dolmuslar ben cocukluyum diye almadi bebek arabasi da baston pusetti yani. Zihniyet bu sekilde. En son bir dolmus aldi , saydim da saydim ama . Cocuklu anneler ölsün o zaman ,sizin cocuklariniz yok mu vs diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…