Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben hediyesini vermek için salona girdim mecbur masasının üstüne koymak için.. para olarak verdiğimden eline vermeyi uygun görmedim zarf gibi bişeyin içine koydum açıklamamı da yaptım çocuklarım hasta olduğu için Çarşıya inemedim dedim.. zaten çok memnun oldular dile getirdiler..salonu da çok çok güzeldi Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin ama benim gözümde çöpten öteye geçemedi..
Hatta akşam eşime hediyesini para olarak verdiğimi söyleyince iyi yapmışsın ihtiyacı neyse onu alır hatta ben sana söyleyecektim şu ....... limitlerde bırak bari işe yarasın dedi..
Biz bile böyle incecik düşünürken anne olarak bu muamele beni çok üzüyor 😭😭
Acaba tüm misafirlerini de oturma odasında mı ağırlıyor ne yazık.....
Hayatı sadece eşyadan gören insanlardan uzak durcan...boş ver ne üzülüyon...hayat amacını belli etmiş o...mal mülk olsun kirlenmesin...uzak dur bunlardan kendi çocuğu olsun gorcem

Bence üzülme zihniyet böyle, oglum kucukken Istanbula gezmeye gelmistik, esimin isi cikti arabayla bizi avmye birakti gitmisti, ben de oglumla dolmusla donecektim. Bir yagmur bastirdi ki dolmuslar ben cocukluyum diye almadi bebek arabasi da baston pusetti yani. Zihniyet bu sekilde. En son bir dolmus aldi , saydim da saydim ama . Cocuklu anneler ölsün o zaman ,sizin cocuklariniz yok mu vs diye.
Burası istanbul hiç şaşırmayın ..
Günaydınlar :KK200:

Burası istanbul hiç şaşırmayın ..
Bayagi kötü olmustum abla insan kendi ulkesinde bu tur seyler yasamasi cok incitici. Bikac bisey daha yasamistik . Bir Suriyeli adam telde konusuyordu geldi adamin biri tokatladi kufur etti niye boyle konusuyorsun diye. 😔😱 Hem cok uzulduk hem de cok sasirmistik☹️

Birde kıyafetlerwe takan dayılar var
Insanca yasamayi insanlar kendilerine cok gordugu surece biri gidip oburu gelir ayni kafa ayni sistem . Cin ornek veriliyor ucuz iscilik, ezik halk zengini cok zengin ama . Resmen bizi somursunler diye ceylan derisi koltuklara oturacak her oturumada katilmayacaklara oy veriyoruz

Bayagi kötü olmustum abla insan kendi ulkesinde bu tur seyler yasamasi cok incitici. Bikac bisey daha yasamistik . Bir Suriyeli adam telde konusuyordu geldi adamin biri tokatladi kufur etti niye boyle konusuyorsun diye. 😔😱 Hem cok uzulduk hem de cok sasirmistik☹️
Burada yaşananlar artık normal geliyor bizlere
Insanca yasamayi insanlar kendilerine cok gordugu surece biri gidip oburu gelir ayni kafa ayni sistem . Cin ornek veriliyor ucuz iscilik, ezik halk zengini cok zengin ama . Resmen bizi somursunler diye ceylan derisi koltuklara oturacak her oturumada katilmayacaklara oy veriyoruz
Telefon kıyafet çanta onlara göre zenginlik göstergesi oluyor.
Geçen dayı genç kıza söylüyor bak çanta takıyorsun sen zenginsin diyor,kızda gerildi 10 liralık çantaymış oda.
Ülkemin geldiği hale bakarmısın.

Günaydın kızlar 🌼😘

Günaydın. Çıtır hatunlar. 😘♥️

Günaydınlar hanımlar :KK200:

Günaydın....günler sonra ilk defa bulutsuz bı günde okula geldim... kendimi mutlu hissediyorum öğlene hava ısınacak demektir bu🥰🥰🥰🏃🏃🏃🤸🤸🤸

günaydınnnnnnn

çocuklar hasta olmasın :KK42:
benden bulaştı kızıma dünden beri ateşi 36,5-37 lerde seyrediyor burnu tıkalı
inliyor yavrum :KK42::KK42::KK42:

Günaydınnn hayırlı sabahlar kızlar

Sayfalarca geçmiş var vira bismillah başlıyorum okumaya

Günaydın hanımlar 🧡🧡🧡

Günaydın kıslar :KK200::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

günaydınnn... bir çok alıntı yapmıştım ama ne olduğunu anlayamadan silindi :110:
geçmiş olsun diyen öneride bulunan herkese teşekkürler :KK200:

Günaydın kızlar 💕

Hanımlar bi iki gündür kafama taktığım beni üzen bişeyi size anlatmak istiyorum paylaşmak istiyorum çünkü..
Geçen gün 2 komşumla karşı komşuma gittik(gelin evine hoşgeldine gittik açıkcası).. aynı zamanda gelinin kaynanası yengesi falanda aynı apartmanda oturuyor zamanında bu arsa onlarınmıs müteahhite vermişler o yüzden daire almışlar neyse burayı geçiyorum..
benim 2 tane,komşumun 1 tane küçük çocuğu vardı..
Ben o gün temiz giyindim bakımımı yaptım çocuklarımda öyle yine.. ikram olarakta eli boş gitmemek için hazırlık yaptım, hediye alamadığım için(çocuklar hastaydı çarşıya inemedim)bi miktar parayı zarf gibi bişeyin içine koydum ve gittim..
Sırf çocuklu olduğumuz için bizi salonda ağırlamadılar salon soğuk orayı kullanmıyoruz gibi saçma bi bahaneyle.. sanki evlerde soba yakılıyor tüm daireler doğalgazlı..
Bizi oturma odasında ağırladı.. şimdi küçücük bir oturma odası düşünün 8 Kadın 3 çocuk hatta ev sahipleri yerde oturdu sıkış tepiş..
yani öyle üzüldüm ki ben sırf çocuklu olduğumuz için bu muameleyi gördük halbuki ben hiçbir samimiyetim olmamasına rağmen özenerek ikram hazırlayarak hediyesini ayarlayarak gittim ama gördüğümüz muamele beni üzdü..
Hatta orda hanımlar çok sıkışık diye rahatsız oldular ama soğukmuş salon isterseniz terlik vereyim oraya geçelim falan dediler..
ya rica ediyorum çocukları sevmiyorsanız evinize zarar vereceğini düşünüyorsanız lütfen ama lütfen küçük çocuğu olan bir anneyi evinize misafir olarak almayın..
ya da alıyorsanız da ayrım yapmadan misafir odasında ağırlayın..
Neden böyle düşündüğüme gelirsek?
ben onla bitişik oturuyorum gerçekten sadece kocasının erkek misafirleri gelince o oturma odasında oturuyorlar sesleri acayip geliyor çünkü ama bayanlar gelince asla ses gelmiyor salonunda ağırlıyor çünkü..
Bende eve gir çık yaparken ayakkabıları ve gelen sesleri duyduğum için ordan anlıyorum ilk zaman gürültüden ötürü çok problem yaşamıştık çünkü..
Neyse işte mala mülke değer vermeyelim misafirperverlik en güzel en değerli şey bence..
Ayy uzattım bdv gibi oldu ya😄😄
🤭Bunu okuyunca kendi başıma gelen aklıma geldi istemsiz güldüm. Eşimle evlilik zamanlarimiz evi kuruyoruz annem ve babamla İstanbula geldik evin eksiklerini vs alalım diye eşimin anne babası da sinoptan geldiler neyse eltimin annesi( Kayinvalidemin ablasının kızı oluyor) bizi akşam yemeğe evine davet etti neyse gittik yemeğe erkekleri içeride oturma odasına aldılar bizide holde oturtular eski tip hol gibi ama bütün kapılar dip dibe açılıyor koltuk yada sünger koymalik oturmalik bir alan değil dış kapı açıldıkça yada erkekler tuvalet için çıktıkça egiliyorsun sırtından geçiyorlar. Neyse o zaman tuhaf gelmemişti bir odanın kapisi kapalıydı eltimin 2 erkek birde 1 kız kardeşi daha o evde yaşıyor dedim herhalde oğlanların odası oyuzden bizi burda oturuyorlar😅 evlendikten sonra öğrendim ki orası salonmus 🤣 yani demem o ki bazı insanlqr var böyle 🤦🏻

Gunaydin kizlar💕
Kahvalti tabagimi paylasip evi temizleyip okula kacacagim🥰

Yan taraftakiler kaymak ve tahin pekmez 2 catal aldim 🌸

Hanımlar bi iki gündür kafama taktığım beni üzen bişeyi size anlatmak istiyorum paylaşmak istiyorum çünkü..
Geçen gün 2 komşumla karşı komşuma gittik(gelin evine hoşgeldine gittik açıkcası).. aynı zamanda gelinin kaynanası yengesi falanda aynı apartmanda oturuyor zamanında bu arsa onlarınmıs müteahhite vermişler o yüzden daire almışlar neyse burayı geçiyorum..
benim 2 tane,komşumun 1 tane küçük çocuğu vardı..
Ben o gün temiz giyindim bakımımı yaptım çocuklarımda öyle yine.. ikram olarakta eli boş gitmemek için hazırlık yaptım, hediye alamadığım için(çocuklar hastaydı çarşıya inemedim)bi miktar parayı zarf gibi bişeyin içine koydum ve gittim..
Sırf çocuklu olduğumuz için bizi salonda ağırlamadılar salon soğuk orayı kullanmıyoruz gibi saçma bi bahaneyle.. sanki evlerde soba yakılıyor tüm daireler doğalgazlı..
Bizi oturma odasında ağırladı.. şimdi küçücük bir oturma odası düşünün 8 Kadın 3 çocuk hatta ev sahipleri yerde oturdu sıkış tepiş..
yani öyle üzüldüm ki ben sırf çocuklu olduğumuz için bu muameleyi gördük halbuki ben hiçbir samimiyetim olmamasına rağmen özenerek ikram hazırlayarak hediyesini ayarlayarak gittim ama gördüğümüz muamele beni üzdü..
Hatta orda hanımlar çok sıkışık diye rahatsız oldular ama soğukmuş salon isterseniz terlik vereyim oraya geçelim falan dediler..
ya rica ediyorum çocukları sevmiyorsanız evinize zarar vereceğini düşünüyorsanız lütfen ama lütfen küçük çocuğu olan bir anneyi evinize misafir olarak almayın..
ya da alıyorsanız da ayrım yapmadan misafir odasında ağırlayın..
Neden böyle düşündüğüme gelirsek?
ben onla bitişik oturuyorum gerçekten sadece kocasının erkek misafirleri gelince o oturma odasında oturuyorlar sesleri acayip geliyor çünkü ama bayanlar gelince asla ses gelmiyor salonunda ağırlıyor çünkü..
Bende eve gir çık yaparken ayakkabıları ve gelen sesleri duyduğum için ordan anlıyorum ilk zaman gürültüden ötürü çok problem yaşamıştık çünkü..
Neyse işte mala mülke değer vermeyelim misafirperverlik en güzel en değerli şey bence..
Ayy uzattım bdv gibi oldu ya😄😄

Ben hediyesini vermek için salona girdim mecbur masasının üstüne koymak için.. para olarak verdiğimden eline vermeyi uygun görmedim zarf gibi bişeyin içine koydum açıklamamı da yaptım çocuklarım hasta olduğu için Çarşıya inemedim dedim.. zaten çok memnun oldular dile getirdiler..salonu da çok çok güzeldi Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin ama benim gözümde çöpten öteye geçemedi..
Hatta akşam eşime hediyesini para olarak verdiğimi söyleyince iyi yapmışsın ihtiyacı neyse onu alır hatta ben sana söyleyecektim şu ....... limitlerde bırak bari işe yarasın dedi..
Biz bile böyle incecik düşünürken anne olarak bu muamele beni çok üzüyor 😭😭
Acaba tüm misafirlerini de oturma odasında mı ağırlıyor ne yazık.....
Evet bazen çocuklu insanlar böyle şeylere maruz kalabiliyor ne yazık ki üzüldüm yapılan muameleye. Ben karater olarak daha fazla görüşmek istemezdim madem evin o kadar değerli kimseyi almasaydi.

Ben ayrı misafir odası yapmadım iyi de yapmışım 8 seneden beri kendim kullanıyorum odayı iyide oldu en azından hakki ile değiştiricem yeri gelince 😂

M MissHayaLet yanlış hatırlamıyorsam senin çocuğunda atopik dermatit varmış. alıntı silinince emin olamadım. benim kzımda da var 1 yaşından beri. bioderma nın atoderm kremi var. nemlendirici. ben her duş sonrası ıslakken sürüyorum. çok şükür artık çıkmıyor. bize çok faydası oldu. ilaç değil nemlendirici krem. sürekli vucudunu nemli tutmak gerekiyor
Evet canım benim de kullandığım losyon ve şampuan var. Teşekkür ederim yazdım kullandığım işe yarıyor ama deterjan değiştirme sonucu tekrar başladı önceki deterjana devam edicem.
Günaydın kızlar 💋

Evet bazen çocuklu insanlar böyle şeylere maruz kalabiliyor ne yazık ki üzüldüm yapılan muameleye. Ben karater olarak daha fazla görüşmek istemezdim madem evin o kadar değerli kimseyi almasaydi.

Ben ayrı misafir odası yapmadım iyi de yapmışım 8 seneden beri kendim kullanıyorum odayı iyide oldu en azından hakki ile değiştiricem yeri gelince 😂

Evet canım benim de kullandığım losyon ve şampuan var. Teşekkür ederim yazdım kullandığım işe yarıyor ama deterjan değiştirme sonucu tekrar başladı önceki deterjana devam edicem.

Günaydın kızlar 💋
hangi deterjanı kullanıyorsun? ben de merhem karışımları kullandım ama onlar geçirsede tekrar geliyor maalesef. aslında altında yatan sebepleri bulup onu çözmek gerekiyor

Yok emzirmiyorum ama yumurta pisen kapta baska bir sey pisirsem ona versem etkileniyor alerjisi artiyor. Onceden o yemese de yiyorduk aile olarak ama 3 aydir boyle yapiyorum o da mutlu bizde

Sonuna kadar haklisin. Gecen gun bir komsum bana sabah bagiriyorsunuz aksam bagiriyorsunuz dedi cami kapadi iceri girdi.bagiriyorsunuz dedigi de cocuklar sabah krese giderken agliyorlar aksam gelirken de birbirleriyle şakalasiyorlar. Bu dedigim cocuklar 3 yaşinda 😳
Dusun o yastaki cocugun disardan gelen sesine tahammulu yok.kapisini calip dicem ki sen bizi kiskaniyor musun? Yasin gelmis evlenemedin cocugun yok diye mi boyle yapiyorsun? Diyip kapiyi cekivercem. Ama sabirrrrr sabirrrr
Anlayışsız komşuda çok zor canım çocuk bu sonuçta istediğimiz kadar uyaralım canları isteyince bağırıyorlar ağızlarına bant vuracak halimiz yok ☹️
Rabbim iyi komşulara denk getirsin..
Bence kv si felan istememiştir gibime geldi
Olabilir canım belki çocuklar hareketli burda ağırla bunlar anlamaz demişse bilemiyorum artık😄😄

Günaydınlaaar :KK200:
Güzel bir eksi oldu dün vegan beslenme işe yaradı galiba bugün de yapayım :KK53:
İnşallah bugün de gider birazcık :dua:
Uyumak da yaramistir, gece 12 ye geliyordu yattim kizim gece 3de uyandi sabah oldu kalkalim diye,ikna ettim uyudu tekrar 6da uyandi sabah oldu diye😱

hangi deterjanı kullanıyorsun? ben de merhem karışımları kullandım ama onlar geçirsede tekrar geliyor maalesef. aslında altında yatan sebepleri bulup onu çözmek gerekiyor
Canım birde kortizonlu kremler ne kadar gecirse de tekrarlıyor ne yazık ki. Bu losyon bir de bunun şampuanı var canım @Li_zigi bahsettiğim
IMG20211209110651.jpg

Anlayışsız komşuda çok zor canım çocuk bu sonuçta istediğimiz kadar uyaralım canları isteyince bağırıyorlar ağızlarına bant vuracak halimiz yok ☹️
Rabbim iyi komşulara denk getirsin..

Olabilir canım belki çocuklar hareketli burda ağırla bunlar anlamaz demişse bilemiyorum artık😄😄
Ben seviyorum böyle fırsatları varya gercek yuzlerini görmüşsün ne mutlu sana sen de bir gün onları evine çağır hol de ve ta mutfakta ağırla onları

X