Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Enişte aç kalıyor yani yazık değilmi ona gir mutfağa yap bişiler

Merhaba yok elhan hocamın nicki aynı duruyor ,bende sitenin en eski üyelerinden biriyim.
o zaman hoş geldinnnnn sefa getirdinnnnn
ben de baya eskiyim , bazen kim kimdi karıştırıyorum eskiden tanıdık biri nick avatar resmini değişse benim kafa yine karışıyor

o zaman hoş geldinnnnn sefa getirdinnnnn
ben de baya eskiyim , bazen kim kimdi karıştırıyorum eskiden tanıdık biri nick avatar resmini değişse benim kafa yine karışıyor
Hoş buldum sağolun,eskilerden artık pek kimse kalmadı bende göremyorum hiç,birde niclerde değiştiyse bilemiyorumkim olduğunu.

Bacım nasıl güzel bı hayat öyle...kimse yemek istemiyor mu evde...bizde dk başı karnı acıkıyor herkesin
gece ne zaman yatacaksam o zaman bulaşık makinesini çalıştırıyorum gece 112 de benim oğlan yemek isteyebiliyor babası gece kalkıp 1 de 2 de bana 1 bardak bal şerbeti yap diyor v.s. pişirme de bulaşık da bitmiyor ki biz kadınlara
C Calcifer iyi yapıyorsun gülüm biz bu dünyaya sadece yemek yapıp ev halkını doyurmaya mı geldik, yaşam gayemiz tek bu mu

Bacım nasıl güzel bı hayat öyle...kimse yemek istemiyor mu evde...bizde dk başı karnı acıkıyor herkesin
Hafta sonu istiyor pazar günü yapıyorum 3 gün yetiyor. O da yeterli bence Çocuk kreşte evde olduğu zaman sürekli "anne atıştırmalık bir şeyler verir misin" diye peşimde geziyor.

Teşekkür ederim canım
Mutfağı toplucam
Kolay gelsin

Olayi anlamadim ama soguk asilar 15de toplaniyor gunu yok aslinda biz kafamizs gore gittik gecen cuma yaptirmk dahs iyi tetenozda yapiyorlar 2 gun mizmirti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…