Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet hamurun birbirine tutunmasinin sebebi gluten .

Alllah işlerinizi kolaylastirsin...yardım etsin...

Açmı yaşıyorsunuz yoksa evde
yorgan kemireceğiz az kaldı Haftada bir yemek yapıyorum. akşamları spora gidiyorum zaten gelince çok az atıştırıyorum yemek yemiyorum tekrar. Eşim de başının çaresine baksın artık

Teşekkür ederim canım. Öskürüyor
Geçmiş olsun pika pika
Rabbim acil şifalar versin canım..
canım Rabbim yardımcınız olsun bu da bir imtihan Rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın.. eskiden glütensiz şeyler bulmak zordu şimdi nispeten bilinçlendi toplum unlarını hazır gıdalarını alabilirsin ben kadar lezzetlidirler bilmiyorum tabi..
Evet gluten yüzeye yapışıyormuş hatta sen hamur yoğurdun diyelim glutenli unla o bile tırnak diplerinden emilim yapıyormuş tanıdığım vardı anlatırdı tavası tenceresi herşeyi ayrıymış..
Sende gluten en iyi unda var unlu şeyler yiyip tahlil için vücudunu hazırlayabilirsin.. pastaneden alınmış Beyaz unla yapılmış kurabiyeler,poğaça vb. Şeylere tüketebilirsin tekrardan geçmiş olsun canım

Dun buralardaydi ama cok gelmiyor
hadi yaaa kaçırmışım tühhh, dün de ben gelemedim evi alt üst etmeye başladım yine kocaya çaktırmadan da 1 poşet bir şeyler attım bir poşette kıyafet ayarladım belediye kıyafet kumbarasına atılacak onu da oğlanın odasına sakladım eşim görmesin diye :))

bu arada gıdaya çok zam geldi her şey ateş pahası ama bir de glutensiz ürünlerin fiyatını görseniz. dün bir paket makarnayı 27 liraya aldım
Ah canım o kadar haklısın ki devletin bu konuda kesinlikle bişey yapması lazım.. benimde dikkatimi çekmişti o tür ürünler çok pahalı oluyor..
Rabbim yardımcınız olsun canım..

yorgan kemireceğiz az kaldı Haftada bir yemek yapıyorum. akşamları spora gidiyorum zaten gelince çok az atıştırıyorum yemek yemiyorum tekrar. Eşim de başının çaresine baksın artık
Enişte aç kalıyor yani yazık değilmi ona gir mutfağa yap bişiler

selam biz tanıştık mı , acaba elhan kıdemlim nick mi değişti diye bakıp bakıp düşünüyorum topiği açtığımdan beri , düşünmenin faydası yok diyip sorayım dedim
Merhaba yok elhan hocamın nicki aynı duruyor ,bende sitenin en eski üyelerinden biriyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…