Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Enişte aç kalıyor yani yazık değilmi ona gir mutfağa yap bişiler :KK70:

Merhaba yok elhan hocamın nicki aynı duruyor ,bende sitenin en eski üyelerinden biriyim.
Ne aç kalması gidiyor dışarıdan söylüyor ya da keyfi varsa girip kendi yapıyor. Yapsın banane ehehehehe

Çok geçmişler olsun bunların olması yaşanması o kadar doğalki inanın,amam annelik iç güdüsü işte onlara yeteri kadar yardımcı olamıyotrum durumuna getiriyor bizleri.
Sakın böyle düşünmeyin olurmu,onlar düşer kalka büyüyecekler inanın,yeterki sağlıkları yerinde olsun kötü şeyler yaşamasınlar sadece.
Allah razı olsun süperanneanne teşekkür ederim 😍😘

yorgan kemireceğiz az kaldı :KK70: Haftada bir yemek yapıyorum. akşamları spora gidiyorum zaten gelince çok az atıştırıyorum yemek yemiyorum tekrar. Eşim de başının çaresine baksın artık :KK70:
Bacım nasıl güzel bı hayat öyle...kimse yemek istemiyor mu evde...bizde dk başı karnı acıkıyor herkesin

Cabuk toparlar insallah canim :KK200:
İnşallah 💕
Geçmiş olsun canım neyin var
Teşekkür ederim canım 💕 ben değil kızım hasta
Geçmiş olsun canım 😔

Yap yap bi de elemterefiş kem gözlere girsin şiş de tamamdır :nazar::KK53:

Yollayayım ablama 3 kilo 5 kilo ne kadar lazım :confused:

Yaptım gitti 😛 enerji frekansında bozukluk varmış demek ki o düzelince enerjimde yerine geldi :KK71::KK71::KK71::KK71:

Çok geçmiş olsun canim beyaz ekmek grisini vs yiyebilirsin
Teşekkür ederim canım 💕

Bız geçen yaptırdık 4 yaşta olması gerekiyormuş normalde 🙄
Hadi ya ben ara tatilde yaptırırım diyordum okul yokken hemşire ısrarla bugün olması gerekiyor diyor kıza soylesem stres olacak söylemesem okuldan Aliyorum diye kopurecek daha dün hastanede aşı odasını okudu ben aşı olmak istemiyorum anne dedi bugün hemşire aradı 🤣

X