Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herşeyi dert etme tatlım yaa. Benim için önce mutluluk huzur sonrasi olduğu kadar olmadigi kader.

Ya kızlar takımı mı belli etmek için HAKIMDA ki yazıyı değiştiriyorum olmuyor kaç kere denedim kaydet yapıyorum olmuyor ben profile takım rengi koyayım bari öyle anlaşılsın
Hesap bilgilerine bak canım oradaki yerden yapacaksin

ahh gülüm ahhh bebek büyütmek gerçekten çok zor allah yardımcın olsun benim o kadar gözüm korktu ki tek çocuk yeter dedim , dedik:)

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Karşınızdaki kişi kaç kilo emziriyor mu şekeri var mı bu konulara hakim değilsiniz arkadaşlara fikir veriyorsunuz. Ama çok yiyor dediğiniz kişiyi 4-5 yıl onceden tanıyorum mesela. Siz tanıyor musunuz? Hakkında ne biliyorsunuz? Biz de size herkesin durumu farklı diyoruz. Geldiğiniz günden beri çok yiyorsunuz dediniz. Çok yiyoruz biz de böyle zayıflıyoruz.

Ya kızlar takımı mı belli etmek için HAKIMDA ki yazıyı değiştiriyorum olmuyor kaç kere denedim kaydet yapıyorum olmuyor ben profile takım rengi koyayım bari öyle anlaşılsın
Profil hesap detaylarında sevgi doğanın güneşi yazmışsin ya orayı değiştireceksin canım.

68 olmazsa haklı

Ellerine saglik canim az sonra dusman olacagiz ama
Bu tabloyu ilk sayfaya ekliyorum kizlar
Eline saglik captan
Aynı Takımdayız canım. Alevler içinde hem yanacağız hem yakacağız. Mavi diye renk kalmayacak.
Gecen hafta kirmizi icin icin ice dogru yanmisti diyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…