Popüler Konu LenaG ile MasterFit

MAVİNİN KİZLARİ GOSTERİN KENDİNİZİ MEYDAN SİZİN
[/QUOTE]

ben de menü yazayım
kahvaltıyı kaçta yaptım unuttum yaa 11 gibiydi galiba
yarım armut
1 yeşil biber 6 d. sucuk 2 yumurta , tavada
4 parmağın birleşmiş hali büyüklüğün de köy peyniri, sıcak suya koyup sündürüp... azıcığı kaldı bitiremedim
domates salatalık

akşam 6:10
1 büyük kase yeşil salata
1 normal kase kadar etli yeşil fasulye
1 küçük lokma ekmeği z. yağına bandım( yeni almış eşim tadına baktırdı )
hemen sonrası canım şekerli çekti
1 avuç dolusu kadar siyah aynı miktar da beyaz üzüm

suyu bu gün de az içtim 1.5 lt den az fazladır
Zipzip- E Elif_Eylul zeyneppk

9

ayy ben bu motivasyon konuşmasını üstüme alınıcamm evettttt tek kaybımız kilolarımız olacakkkk

Estagfurullah cnm, benim gunluk hayattaki sorunumda bu. Hic biseye yetisememe kaygisi
Sanki herkesin 24 saati varda benim 10 saatim var gibi hissediyorum
Bebek oldugundan beri hicbiseye istedigim gibi vakit ayiramamak
Bebegin eline tlfnu verip yemekler yapip temizlik yapan biri olamam mesela
Oyle olunca butun vaktim bebekle oyna onu avutla geciyo
Hersey o uyuyunca kostur kostur yapmama kaliyo
Benim en zayif noktam vakit
Ben kilo vermeye baslamadan once kafamda cizgiler koydum
Aceleye gerek yok 30 gunde 3 kilo gitse diye, sklmadan belki kacamaklida olsa kilo verebilirim diye ama burada inan sizleri tanidigim icin konustugum icin dahada iyi tempoda gidiyodum ama dedigim gibi en zayif noktam vakit
En kizdigim sey mesela elinde veya cebinde telefonla tualete giren kisiydi ama ben elimde tlfnma girer oldum

50 kilo olmam bazılarıniza batti sanirim sürekli dile getirip laf sokmak nedir ? Sorunlarıniz varsa doktora gidin...ben kimseye saygisizlik yapmadım, çizgimi aşmadım, bildiklerimi aktardım..Yüz kere yazdım gebe kalmak için vermem gerek diye nesi anlaşılmadı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…