Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu kadar az yemeyle kg veremezsin. Sabah ya peyniri arttircaktin ya 1 yumurta eklicektin. Muzun yanına süt,ayran ya da kahve ekleyebilirdin.ya da ceviz, findik badem ekleseydin 15.00te tekrar acikmazdin. 16.30-17.00 gibi bile kepekli sandivic yine yaninda kefir ayran ekleseydin daha dolu olcakti. Birde su az. 2 litre 2.5 litre olması lazım

Kız ben dün ful dışardaydim diyete uydurabilecegim elimde olan tüm seçenekler bunlardı

Aaa niye olmuyorsun
Bugunumu buldun
Kiz cuvalliyaz lafimi onayladin
E hamilelin 9 ay
Dogumdan sonrada hapla korunmaya basladim arti emzirme
Aha 15 ekimde 2yil bitiyo
Icimde firtinalar kopuyo resmen
Ya ben 18ayda baslayim azaltarak biraktirim istiyorum bakalim olmazsa sirke salca sogan sarimsak ne varsa surerim
Memede yemek yapiyoz mubarek
Bizde tek karı kocayız başka kimse yok elimiz aza varmıyor sonra da buzluga kaldırmak zorunda kalıyorum bugun yeşil fasulye yapacagım karar verdim yanına da sade bulgur yaparım brde corba yeter
Afiyet olsun
Kış doneminde biraktirmam canim. Surekli hastalaniyolar en azindan kolay geciriyor emerek iyilesiyo resmen. Ablasi daha kotu ondan
Yavas yavas biraktiririm diye dusunuyorum bakalim nasil olacak
Ayy mirapham olmus cordelia
Kiz tekrar hayirli olsun
Bu cordelia ney mirapham ne
Sahsen ben hic yaratici degilim yillardir kulkedisi kaldim

Kizlar ben geldim dunden beri pekmez yapmaya calisiyorum öldüm vallahi.
Dünki menüm
Sabah 2 dilim kepekli ekmekle domatesli beyazpeynirli tost 1 salatalik çay

Ara 4 ceviz
Ara çay 5 6 fındık turk kahvesi

Öğle mercimek corbasi yogurt

Akşam ćorba salata 3 köfte

1.5 2 litre

Zipzip-

Afiyet olsun canim ❤

Yemiyorsaniz çöpe diyorum artik. Adamda diyor ne bu tehdit. Ne olcak eskiden çöp kutusu bendim
Öyle kolay kolay çöpe atmam da çocuklara zorla yediriyorum ama maalesef yemezler eşim de çok yemek yer şimdi değil sonra getir yerim diyor e senin keyfini beklesiye kadar çocukları uyutana kadar uyku basıyor bazı kişilerin eşleri gidip dolabı açıp yer oturur diyorum sen hiç öyle değilsin dön dolaş ye iştahlı da adam 2 ekmek yer maşallah kilo almaz evlenmeden bende öyle idim hep yer ama kilo almazdım ne güzel be olduysa ilk gebeliğimde oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…