Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim ❤

Aynen canım valla büyüğü dökmez asla üstünü temizler kalkar alıştırdım onu ömürcüğüm daha bilmiyor acemio da ablasına bakıp öğrenecek inşallah

askrhpozitif noldu canim niye canin sıkkın yarin cuma bugun misafir var diyemi salata tarzi ye istersen bende misafir alacagim zaman kahvaltıya aliyorum saatleri herkese uyarsa kahvaltida yiyecek çok şeyimiz olabiliyor
Bende bugun regl oldum ertesi gun şişlik başlıyor kahvalti yaptim aksama kabak yogurtlayip yiycem

Bana kahvalti az gibi geldi afiyet olsun canim

Ben halılarla başedemedim koltuklara uygun 4m2 lik makinaya atilabilen kilimlerden aldim. Çok rahat ettim valla. Haftada bir atiyorum makinaya çik iyi oluyor. Simdi mutfak ve hol icinde aldim . Hem korona zamani daha hijyenik oluyor. Haftalik temizlikte 30 dakikalik programa atiyorum sil süpürde rahat oluyor.

Çamaşır makinwm bozuldu kazanı düştü servisi halılarda kaynaklı olduğu halı yorgan yıkanmaz makinede dedi
Şimdi küvette banyo yıkıyorum yeni makinede bozulsun istemem

Aynen öyle canım bende koltuklara örtü aldım yinede her gün aynı işler bitmiyor ne yeme işi nede temizlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…