Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugünki menümüde unutmadan yazayim.

Sabah tarhana corbasi

Ara ihlamur cayı 1 etiform

Öģle 1 porsiyon kiymali menemen 1 dilim ekmek ayran

Ara (simdi) kafeinsiz nescafe

Aksam tarhana çorbası tavuklu salata yerim

3litreye tamamlayacaģim

F Frozen01 Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim ❤

Ben halilarin kirlenmesine takilmiyorum artik. Surekli ellerinde birseyler gezerek yiyolar. Masaya da oturtsan örtü de sersen arkani dönüyorsun kaciyolar. Ama koltuklarimi yıkattim örtüyle kapladim resmen birşey degerse aninda siliyorum🤣
Tulleri guneslikleri eylul basinda yikamistim ama mecbur gene yikarim. Camlar hep acikti, giris kattayim toZ yapisiyor illa
Aynen canım valla büyüğü dökmez asla üstünü temizler kalkar alıştırdım onu ömürcüğüm daha bilmiyor acemi😂😂o da ablasına bakıp öğrenecek inşallah

askrhpozitif askrhpozitif noldu canim niye canin sıkkın yarin cuma bugun misafir var diyemi salata tarzi ye istersen bende misafir alacagim zaman kahvaltıya aliyorum saatleri herkese uyarsa kahvaltida yiyecek çok şeyimiz olabiliyor
Bende bugun regl oldum ertesi gun şişlik başlıyor kahvalti yaptim aksama kabak yogurtlayip yiycem

Bugünki menümüde unutmadan yazayim.

Sabah tarhana corbasi

Ara ihlamur cayı 1 etiform

Öģle 1 porsiyon kiymali menemen 1 dilim ekmek ayran

Ara (simdi) kafeinsiz nescafe

Aksam tarhana çorbası tavuklu salata yerim

3litreye tamamlayacaģim

F Frozen01 Zipzip- Zipzip-
Bana kahvalti az gibi geldi afiyet olsun canim

Daha yeni halıları yıkamaya gönderdim v çocuklar neyse kızım biliyor dikkat ediyor eşim kaç kere üstüne bişeyler döktü damlatti sinirlerim bozuluyor oğlumda bilmiyor bez seriyorum altına kalkıp etrafta yiyor Allahtan mutfak halisina örtü serdim çok kolay oluyor yani temizim 2 kişiymiş 5 kişiymiş bakmıyor illaki kirleniyor

Ben halılarla başedemedim koltuklara uygun 4m2 lik makinaya atilabilen kilimlerden aldim. Çok rahat ettim valla. Haftada bir atiyorum makinaya çik iyi oluyor. Simdi mutfak ve hol icinde aldim . Hem korona zamani daha hijyenik oluyor. Haftalik temizlikte 30 dakikalik programa atiyorum sil süpürde rahat oluyor.

Ben halılarla başedemedim koltuklara uygun 4m2 lik makinaya atilabilen kilimlerden aldim. Çok rahat ettim valla. Haftada bir atiyorum makinaya çik iyi oluyor. Simdi mutfak ve hol icinde aldim . Hem korona zamani daha hijyenik oluyor. Haftalik temizlikte 30 dakikalik programa atiyorum sil süpürde rahat oluyor.
Çamaşır makinwm bozuldu kazanı düştü servisi halılarda kaynaklı olduğu halı yorgan yıkanmaz makinede dedi 🙄
Şimdi küvette banyo yıkıyorum yeni makinede bozulsun istemem🙈

Aynen öyle canım bende koltuklara örtü aldım yinede her gün aynı işler bitmiyor ne yeme işi nede temizlik 😬

Zipzip- Zipzip- şunu ilk sayfaya koy
Screenshot_20210923-155320_Instagram.jpg

X