Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20 Eylül pazartesi menü
10.30
3 kaşık lorlu omlet
5 zeytin
Domates salatalık
Yeşillik
1 dilim ekmek

14.30
10 badem
1 fincan kahve

15.30
1 çay bardağı leblebi
1 fincan yesilçay

18.00
Yarım kase çorba
3 kaşık et kavurma
2 kaşık bulgur pilavı
3 kaşık yoğurt
Salata

3 litre su
Leslie 2 mile

21.eylül salı menü
07.30
1 bardak süt
1 muz

10.30
2 küçük armut

11.30
1 armut

13.00
3 kaşık etli patlıcan yemeği

17.00
2 kaşık çorba
2 tane biber dolması
1 kase yoğurt

21.30
3 kuru kayısı
Yarım çay bardağı leblebi

2 litre su
20 dk kondisyon bisiklet
7000 adım

22 Eylül Çarşamba menü
10.30
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
5 zeytin
1 dilim ekmek
Domates salatalık

14.30
1 bardak süt
1 şeftali

18.30
1 kase cacık
4-5 parça tavuk incik ızgara
Közlenmiş biber patlıcan
1 dilim ekmek

20.00
3 kepekli grissni

3 litre su
4000 adım
Aslında daha çok yürüdüm ama telefonu almadım elime sırf buraya adım yükleyecem diye akşam aldım yarım saat dah yürüdüm +4000 oldu ama önceki adım sayısını bilmiyorum 🙈 resmi 4000
Gayrı resmi bilinmiyor 🤣🤣

Eki Görüntüle 2920985 Eki Görüntüle 2920986
@Zipzip-
E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia
@Elisa83
Güzel spor. 🤩
Günaydın günaydın.
Gunaydin kizlar evi temizle yemek yap ancak geldim nasilsiniz muhtisimmm persembe gelmis :)
İyiyiz sefa geldi hoşgeldi. Şirinler hazırız cumaya. Alevler icindeki kızlar hazır mı ?
Günaydın kızlar 💞 bende kahve içiyorum🤭
Afiyet olsun bebiş. 💋

Gorumcem diyor ki ben yesemde almiyorum. Tatliyi cok seviyorum. Diyorum bir oturuşta en sevdigin tatlidan kac dilim yersin, en fazla iki diyor. Sen bir tepsi tatliyi ye ondan sonra konusalim dedim🤣
Benim canım görümcecğim de kilo vermeye başlamıştı tabiki ben spor diyet hiç bişey yok homidi gırtlak yiyordum baktım o zayıflıyor ben niye zayıflamıyorum benom ne eksiğim var diyip başladım 🙈🙈🙈

Siz nasil o kadar spor yapiyosunuz 😑😑😑 iyice hamlamışım leslie 2 yi 20dkda biraktim devrildim şuan. Ama hatam korseli tayti giymek oldu. Cok sıktı midem bulandi
Ben termal takım ile yapıyorum sporu 😘 cok guzel terletiyor

Ay yağmur var geceden beri yağıyor hava da birden soğudu.

Ne oldu canım 😔

Teşekkür ederim kızlar 💞💞💞💞😍
Benim içinde iyi oldu canım bayadır silmiyordum cok tozlanıyor eve de cok toz giriyor mecbur gidip sildim valla 😤

Benim canım görümcecğim de kilo vermeye başlamıştı tabiki ben spor diyet hiç bişey yok homidi gırtlak yiyordum baktım o zayıflıyor ben niye zayıflamıyorum benom ne eksiğim var diyip başladım 🙈🙈🙈
Ya ben üzülüyorum aslinda. Bu aralar esiyle sorunlari var hic yiyemiyormuş. 58den 54e düşmüş ama resmen sallaniyor

Termallerden alamadim maalesef. Ama gunduz arada şu korseliyi giysem fayda eder belki sıkılaşmada
Aynen canım ben bundan bir kaç yıl önce hem diyet yapıyordum hemde korse giyiyordm kilo da vermiştim sıkılaşmada faydası oluyor

Ya ben üzülüyorum aslinda. Bu aralar esiyle sorunlari var hic yiyemiyormuş. 58den 54e düşmüş ama resmen sallaniyor
Anladım canım bizimde aramızda bir problem yok zaten o zayıflayınca ilham aldım açıkçası cunku cok güzelleşmiş bende 96 kilo olunca kendimi dev anası gibi hissetmiştim

Anladım canım bizimde aramızda bir problem yok zaten o zayıflayınca ilham aldım açıkçası cunku cok güzelleşmiş bende 96 kilo olunca kendimi dev anası gibi hissetmiştim
Evet eskiden ben eşimin yaninda bile oyleydim 🤦🏻‍♀️ toplum içine çıkmak istemiyordum. Eşime hiç sarilmiyordum mesela. O da bana sarilmazdi...

X