Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın :KK24:

Ancak geçmişi bitirdim

gündüz bir geldim yazmadım 11 kavanoz domates 4.5 kavanoz da domates biber soğan sarımsaklı sos yaptım akşam da leptabı kocaya kaptırdım bir işiyle ilgili bir şeyler yazıp flaş belleğe atacakmış tabletten olmuyormuş(çook sinir oldum yaaa) ev de tek leptabı olan benim baba oğul tablet kullanıyor gülüm :)
Afiyetle yemek nasip olsun inşallah 🤲🏻
Bir su kütlesi ve şunu diyen bir yazı 'Bugün Dilediginiz Hersey Gercek Olsun GÜNAYDIN' görseli olabilir'Bugün Dilediginiz Hersey Gercek Olsun GÜNAYDIN' görseli olabilir

günaydıııınnnnnnn gençlikkkkkkkkkkkk :rolleyes:
Günaydın guzellikler

Canım bence kilona göre çok çok az yiyorsun. Sonra kilo verme de sıkıntı yaşıyorsun motiven düşüyor. Menülerini arttırmalısın afiyet olsun :KK66:
Benim asil sorunum su ki ben normal hayatimda da bu kdr besleniyorm. Sadece arti olarak kahvemin yanindaki kurabiyemi kekimi sabah kahvaltisindaki böregimi falan cikariyorm diyet yaparken. Asil sorunum metabolizma yavasligi, bagirsak tembelligim var benim. Sinirda da insülin direncim cikti. Glikofer basladi endokrin. Onu da 15 gün ictim. Bagirsaklarim o 15 gün hic calismadi sanki. Daha da asiri kabizlik yasadim. Birakmak zorunda kaldim. Yediklerimi artirmak cözüm olur mu hic bilemiyorm.

Afiyet olsun canım. ♥️💙

Hoşgeldin. 💙♥️

Afiyet olsun. ♥️💙

Sağol canım. 💙♥️

Günaydın. 💙♥️

Günaydın.💙♥️

Günaydın. ♥️ Yine güldürdün. 😂🥸

Günaydın. ♥️💙

Günaydın. ♥️💙

🤩🤩🤩Nihayet. ♥️

Çok sevindim. 💙♥️

Günaydın. ♥️💙

Tabiki. 🙈

Evet ben MiraPham. Bu benim eski nickim.

Hoşbuldum Kraliçem. 💋

Amin canım. ♥️💙

💋:KK68:

Kızlar ben MiraPham. 😇
Tamam canim sizleri yeni yeni taniyorum takip etmekte zorluk cekiyorum 🙈 yeni nickin hayirli olsun bu daha guzelmis 🤗

Benim asil sorunum su ki ben normal hayatimda da bu kdr besleniyorm. Sadece arti olarak kahvemin yanindaki kurabiyemi kekimi sabah kahvaltisindaki böregimi falan cikariyorm diyet yaparken. Asil sorunum metabolizma yavasligi, bagirsak tembelligim var benim. Sinirda da insülin direncim cikti. Glikofer basladi endokrin. Onu da 15 gün ictim. Bagirsaklarim o 15 gün hic calismadi sanki. Daha da asiri kabizlik yasadim. Birakmak zorunda kaldim. Yediklerimi artirmak cözüm olur mu hic bilemiyorm.
senin bünyen farklı gülüm metformin içerikli ilaçlar ilk başlayanlarda genel de ishal yapıyor , kabızlık çok kötü olmuş , bana ne ishal ne kabızlık yapmamıştı ilk başladığım da
eğer yemek miktarını değiştirmek istemiyorsan içeriğini değiştir , misal bir kaç gün ketojenik beslenenler gibi yağ oranını arttır , mecbur deniycez bir şeyler yoksa olmuyor ben de hep sabit kalıyorum son 1 aydır

senin bünyen farklı gülüm metformin içerikli ilaçlar ilk başlayanlarda genel de ishal yapıyor , kabızlık çok kötü olmuş , bana ne ishal ne kabızlık yapmamıştı ilk başladığım da
eğer yemek miktarını değiştirmek istemiyorsan içeriğini değiştir , misal bir kaç gün ketojenik beslenenler gibi yağ oranını arttır , mecbur deniycez bir şeyler yoksa olmuyor ben de hep sabit kalıyorum son 1 aydır
Aralikli oruc deniyorm. Ara ögünler yapmiyorm cok. Sanki biraz daha rahatlatiyor bagirsaklarimi. 1 ay denicem olmazsa farkli seylere yönelecegim.

Kalori hesabına inanmiyorum ben..Kilo kontrolünde ok ama zayıflamada tamamen porsiyon kontrolü önemli..Tabi kişinin bünyesiylede alakalı bi durum bende insülin direnci vardı ilk zamanlar çok zorlandım zayıflamaya çalışırken ama 1 kere kırdın mı gerisi geliyor..Misal bana 1000 veya 1500 kalorilik liste çok fazla geliyordu ama arkadaşıma ideal geliyordu...Sende bu şekilde verim aliyorsan böyle devam etmelisin 😊
Beslenmede bi doğru yok kişiye göre değişir.. kimine 2 öğün beslenmek iyi gelirken kimi ara öğün yapmazsa sonraki öğünde patlama yaşıyor . kimi minnak minnak herşey den yerken benim gibiler kocaman kase salata dolu bir sebze tabagi ile gozude mideside doyarak kilo verir
Benim kafa aralıklı oruca yatıyor ne yediğin değil ne zaman yediğin ve açlık sürecin onemli tabi şekerli paketli ürünleri kastetmiyorum
akşam dolu dolu tabaklar yediğim halde bunların bana kilo yapmadığını bir süreyi aştıktan 13 14 saat sonra ne yersen yeyim oda yaglarinda yandigins inanıyorum

Beslenmede bi doğru yok kişiye göre değişir.. kimine 2 öğün beslenmek iyi gelirken kimi ara öğün yapmazsa sonraki öğünde patlama yaşıyor . kimi minnak minnak herşey den yerken benim gibiler kocaman kase salata dolu bir sebze tabagi ile gozude mideside doyarak kilo verir
Benim kafa aralıklı oruca yatıyor ne yediğin değil ne zaman yediğin ve açlık sürecin onemli tabi şekerli paketli ürünleri kastetmiyorum
akşam dolu dolu tabaklar yediğim halde bunların bana kilo yapmadığını bir süreyi aştıktan 13 14 saat sonra ne yersen yeyim oda yaglarinda yandigins inanıyorum
Kesinlikle söylediklerin çok doğru katılıyorum..Aralıklı oruçla kırmıştım bende ilk..Diyetisyenim normal liste verdiğinde kilo aldığimi farkettim hemen değiştirmesini istedim aralıklı oruca geçtik o şekilde 8 kiloyu kısa sürede vermiştim hem de sporsuz..Ben epilepsi hastası olduğum için bazı yiyecek ve içecekleri mecbur hayatimdan çıkartmıştım bunlar zaten diyet yapanlar içinde zararlı.. Şuan 2 kilom var direniyor onun için uğraşıyorum.. Gebelik düşündüğümden ve Pco olduğundan ne kadar kilo verirsem o kadar iyi benim için.

Gunaydin kizlar evi temizle yemek yap ancak geldim nasilsiniz muhtisimmm persembe gelmis :)
Bende nohut yemeği koydum erken yapıyorum artık yemek işini 😑beyime sefer taslari ile yemek koyuyorum akşamda gecenin 12 yemek hazirlamadan yirtiyorum😈bu arada ben nohut değil kabak yiycem takım arkadaşım ya sen💃💃

Kesinlikle söylediklerin çok doğru katılıyorum..Aralıklı oruçla kırmıştım bende ilk..Diyetisyenim normal liste verdiğinde kilo aldığimi farkettim hemen değiştirmesini istedim aralıklı oruca geçtik o şekilde 8 kiloyu kısa sürede vermiştim hem de sporsuz..Ben epilepsi hastası olduğum için bazı yiyecek ve içecekleri mecbur hayatimdan çıkartmıştım bunlar zaten diyet yapanlar içinde zararlı.. Şuan 2 kilom var direniyor onun için uğraşıyorum.. Gebelik düşündüğümden ve Pco olduğundan ne kadar kilo verirsem o kadar iyi benim için.
Çok geçmiş olsun cnm inşallah en hayırlı zamanda yavruna kavuşursun❤️❤️
Bence sen spora ağırlık vermelisin zaten vucud az yemeye alışkınsa sporla verirsin o iki kiloyuda arkadaşim

X