Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yeni sayfamiz yeni bir başlangıç olsunn 🤩🤩

Kurallar:
1️⃣Cuma ve pazartesi gunleri kilo bildirimi yapmak zorunlu

✔Cuma bildirimleri fotografli tarih ve nick yazılı olarak yapilacak
✔mazaretsiz tarti bildirimini ust uste iki hafta yapmayan uye tekrar listeye alinmayacak
✔2 hafta ust uste kilo veremeyen uyeler uyarilacak ,durum devam ederse listeden cikarilacak

2️⃣Gunluk menu ve spor paylasimi zorunlu
✔menuler saat ve miktar olarak belirtilerek yazilmali
✔spor puanlari spor puani tablosundan hesaplanarak menuye yazilmali
✔eksik menü yazanlar uyarilacak devam ederse listeden cikarilacak
✔Yazilan menuler diger uyeler tarafından yorumlanmali

3️⃣Gunluk 5 mesaj yazmayan katılım sağlamayan listelere eklenmeyecek

4️⃣Yeni uyeler icin 2 hafta deneme suresi uygulanacak

Spor Puanlari:

Cardio dk - 10 puan
Eva dk - 10 puan
Başlangıç cardio dk 6 puan
Eliptik dk- 7 Puan
Koşu dk- 10 Puan
Yüzme dk- 4 Puan
Jillian1 dk -8 Puan
Jillan2 dk-10 Puan
Zumba dk -4 Puan
Dans dk -3 Puan
Step dk -3 Puan
Stepper dk -5 Puan
Yoga dk- 2 puan
Kondisyon Bisiklet dk -5 Puan
Tempolu Yürüyüş dk- 5 Puan
Yavaş Yürüyüş dk -1 Puan
1000 adim - 100 Puan
Leslie dk- 5 Puan
leslie boosted dk -8 Puan
Pilates dk - 8 Puan
Keyfi Yüzme dk- 1 Puan
Park Aletleri dk- 1 Puan
İp atlama 1 tane- 1 Puan
İpsiz atlama, zıplama - 4 tane 1 Puan

Twist 15 tane- 1 Puan
ev temizligi dk -1 Puan
Bölgesel hareketler dk - 10 Puan
Bölgesel hareketler 1 tane -1 Puan
Plank 1sn -1 Puan
Tabiiii yaaaaaaaa :KK71: hayırlııı olsun kaptanım 😍😍 karar defteri nerede :-)

Yeni başlangıcınız hayırlı olsun kızlar 💕💕 listeleri ara ara yarıştırırız 🤩🤩🤩

Seneye olur mu bilmiyorum uzun zamandir ilk defa topladik :)
Iklim sartlarina bagli hersey mesela bu sene ceviz yok bu sene don vurdu nisan gibi
Bizdede inciri vurdu elmalar ful dolu cevizdede var biraz ama gecen seneki gibi degiller

Afiyet olsun
Genelde cocuklu olanlar erken kalkiyo digerleri sportif olanlar 😂
Ben cocukdan dolayi erken kalkan grubundayim

Ay bunlari buyucekde halaymi cekecekler ne tatli sey bunlar
ablası benim sıpa memleketteydi ananesinin yanın da tüm gün vantilatör karşısın da yatıyordu , bu akşam yola çıkacak yarın sabah 7 de burada olur yeni evi yeni şehri ilk defa görecek çocuğum(20 yaşın da) en son bıraktığım da 90 kiloyu geçmişti tüm yaz sadece kilo aldı şimdi daha da almıştır ana oğul zayıflamamız gerekecek , daha erken kalkarım bundan sonra :)

Tabiiii yaaaaaaaa :KK71: hayırlııı olsun kaptanım 😍😍 karar defteri nerede :-)

Yeni başlangıcınız hayırlı olsun kızlar 💕💕 listeleri ara ara yarıştırırız 🤩🤩🤩
hoş geldiiinnnnn :KK74:
siz ne yaptınız isim karar verdiniz mi yeni topiğe dur damlayayım sizin oraya da bakıverem hele ne olmuş ne bitmiş:rolleyes:

Seneye olur mu bilmiyorum uzun zamandir ilk defa topladik :)
Iklim sartlarina bagli hersey mesela bu sene ceviz yok bu sene don vurdu nisan gibi
meyve ağaçları sanki bir sene çok tutup diğer sene az oluyor orta okul lise çağlarındayken bizim de yazlık bahçeli evimiz vardı küçüktü 2 dönüm kadar ama bir sürü erik kızılcık meyvesi vardı armut sadece 1 ağaçtı ben de pek severdim o armutları meyveler bir sene dolu dolu olur diğer sene daha az olurdu da

inanmaammmm sen mi tembelsin
fasulyeleri de toplayıp götürecekmişsiniz yani şehir değişiyor ama iş aynı demektir bu arada sen şimdi neredesin gülüm
Valla tembelim ev isi yemek hic bilmem :-)
Sehir değişiyor ama cok yakiniz cankiridan ankaraya gececegiz aslinda sali gelmistik ankaraya ama kardesimin okul acilmayinca annemlerle köye döndük cuma sabahi :-)

meyve ağaçları sanki bir sene çok tutup diğer sene az oluyor orta okul lise çağlarındayken bizim de yazlık bahçeli evimiz vardı küçüktü 2 dönüm kadar ama bir sürü erik kızılcık meyvesi vardı armut sadece 1 ağaçtı ben de pek severdim o armutları meyveler bir sene dolu dolu olur diğer sene daha az olurdu da
Bu sene armut ve erik yili bizim burda ama bir daha ne zaman olur bilmiyorum daha once hic armut vermeyen agac bile armut verdi bu sene:-)

Valla tembelim ev isi yemek hic bilmem :-)
Sehir değişiyor ama cok yakiniz cankiridan ankaraya gececegiz aslinda sali gelmistik ankaraya ama kardesimin okul acilmayinca annemlerle köye döndük cuma sabahi :-)
aman bilen de bilmeyen de mecbur kalınca yapıyor , öğreniliyor gülüm bir tuşluk iş bas tarif ,ayrıntı video elinin altın da :))
bence sen de köyü seviyorsun işi biraz daha az olsa daha seveceksin gibi geliyor

Bu sene armut ve erik yili bizim burda ama bir daha ne zaman olur bilmiyorum daha once hic armut vermeyen agac bile armut verdi bu sene:-)
bereketi bol olsun inşallah çok fazla olursa bir daha ki seneye direk satın gülüm , annen yapıp yapıp herkese dolu dolu dağıtmak zorun da değil az az versin sanki ne olceekk:))

Selam. Sunnet cemiyetine gittim bugun. Cocuklarla... Halimi tahmin edersiniz 😳😌

Eklentiler

• Screenshot_20210912-155512.png
    Screenshot_20210912-155512.png
    383,4 KB · Görüntüleme: 41
aman bilen de bilmeyen de mecbur kalınca yapıyor , öğreniliyor gülüm bir tuşluk iş bas tarif ,ayrıntı video elinin altın da :))
bence sen de köyü seviyorsun işi biraz daha az olsa daha seveceksin gibi geliyor
Koyu seviyorum ozellikle pandemide cok iyi oldu maske takmadan disarda vakit gecirebiliyorum kimseyle gorusmeden tabi :))
Ankara da kapidan cikar cikmaz maske takmasak olmuyor

bereketi bol olsun inşallah çok fazla olursa bir daha ki seneye direk satın gülüm , annen yapıp yapıp herkese dolu dolu dağıtmak zorun da değil az az versin sanki ne olceekk:))
Yaa sorma bu senede satalım dedik de benim bir dedem var 85 yasinda dinlemedi bizi
Topladiktan sonra da dedi ki niye satmadiniz 😅
Selam. Sunnet cemiyetine gittim bugun. Cocuklarla... Halimi tahmin edersiniz 😳😌
🤩🤩

Koyu seviyorum ozellikle pandemide cok iyi oldu maske takmadan disarda vakit gecirebiliyorum kimseyle gorusmeden tabi :))

Yaa sorma bu senede satalım dedik de benim bir dedem var 85 yasinda dinlemedi bizi

🤩🤩
Benim dedeminde ceviz tarlasi var. Aralarda meyveler vardi ama artik hic meyve vermiyorlar cevizler yüzünden. Yakında babamda toplamaya gidecek😅

🤩🤩
ben son 2 senedir resmen eve kitlemiştim kendimi şimdi yazın dışarı çıktım şimdi burada da bir kaç kez çıktım maskeyle nefes alamıyoruuum ben yaaa ne kadar zor vallaha o yüzden her gün çalışmak dışarı da olmak zorun da olan insanlara helal olsun maskeyle nasıl yaşamış bunlar her gün diyorum , o yönden çok şanslısın iyi ki gidecek köyünüz bahçeniz var şükür
dedenin dediğini okuyunca resmen gözüm seyirdi :KK57: canı sağ olasıca :)

X