Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Analarin işine akıl sır ermez kendine göre vardır haklı bir nedeni

Ne zaman geldiniz Yunanistan'dan,?
Hiç gitmedim kiYunanistan kökenliyiz dedemin dedesi Yunanistandan bizim memleketten geçince o zaman da atlarla mı ne dolaşıyorlar mış tam bilmiyorum yalan olmasın o zaman daha küçükmüş düşmüş birisi alıp sahiplenmiş büyütmüş isminide osman koymuş babam gil hep mavi, yeşil gözlü beyaz tenliler gavur soyundan oldukları çok belli

Analarin işine akıl sır ermez kendine göre vardır haklı bir nedeni
Ah abla ben cok arkadasimin annesini taniyorum aman kizim calis ben bakarim aman diyenleri biliyorum abla benim hakkimi helal etmicegim cok kisi var

Cok teşekkür ederim bitanem
İnşallah bütün maviş bacilarla showumuzu yaparız.

Boyle yazinca kendimi gavur gibi hissettim
Bizim kökende yabancilik yok ama nerden karışmıs sarisinlik mavi göz bilmiyorum

Ah abla ben cok arkadasimin annesini taniyorum aman kizim calis ben bakarim aman diyenleri biliyorum abla benim hakkimi helal etmicegim cok kisi var
Boş ver yavrum. Dert etme kendine.Allah hidayet versin. Kendi kendine yetiyorsun çok şükür. Kimseye minnetin yok. Hayatı zor yaşıyorsun ama güçlenen sensin.

Boyle yazinca kendimi gavur gibi hissettim
Bizim kökende yabancilik yok ama nerden karışmıs sarisinlik mavi göz bilmiyorum
Demekki sende de var bişeyler araştır yani gitsek akraba 100% çıkar babam biliyorda az çok biliyor dedelerin ismini benim kafam almıyor vallah onlar ne biçim isim annow unutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…