Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben ayaktayım canım trafikte sıkıştım kaldım
Tampon saglamsa sıkınti yok dun ogretmenin biri acemiymis az daha bizi ezdi biz yirttik kaldirima girdi , aniden geri takti yokustan donen arabaya ortadan girecekti bide otomatik. Actirdim cami sakin dedim cevir cevir diyerek park ettirdim batikenttwn ilk defa yalniz geldim dedi eyvahh dedim yolda kimbilir neler oldu :)

Benim ilk zamanlarımda öyleydi ya şuan iyiyim çok şükür de bu saatte bu kadar trafik sinir bozucu,

Bu ne ya herkes uyuyayim diyor kalkn kiz ben koltuk silecegim bebeler gene sanatsal hale getirmis projelerini bozmakta hic istemoyorum sileyimde kahvemi yapip gelirim
bende kalktim kızzz kolay gelsinn canımm yava yavas yao dinlen kahveni ic cikolataninye benimde okulum yok cocugu esi yedirdim mesajlara baktim bugun belediyeye gitmem lazim evi toparlayayim çıkicam..
gorusuruzzzz yineeeee

kendinize iyi bakınn

Bravo.
Tebrik ederim canim ama max 15 bin degilmiydi
O halde kazanan bizim takim galiba
Canım 3 gün sürecek. Sali-Çarsamba-Persembe
Süper.
Yav bu kızın mesajlarını görünce bir gülme geliyor
Bana da. Neşe kaynağı gün ışığı mübarek.
Cordelia
güler yüzlü dedektif
her zaman her şeye olumlu yönüyle bakan
sevgi pıtırcığı
Teşekkürlerrrr.
Gül abla gül sabah sabah enerjin gelsin

Abla sen tarafsiz olsaydin keşke
Biseyde yazamiyom
Kırmızı takım aldı onu. Sen alaydın. Niye tarafsız olsun. Cuma günü yüzdesi ile show yapacak.
Yok ablam bende seni seviyorum bizim takima gel o zaman rakip olmazsin rahat takılırım
Geç kaldın.
Tamam abla
Ne deyimki rakip olarak sen bana ozelden yaz ona gore hitap ediyim
Şaka bir yana
Ezecik mavi takimi sende mavişsin abla
Hı hı.
Günaydın.
Sağlık olsun.
Kız sen ne güzelsin öyle kahvesini almış mis gibi fotosunu da koymuş, yerim seni
Nereye koymuş. Ben görmedim.

Adim yarışı 1 gunlukmuydu yoksa cumaya kadarmi Cordelia
3 gün canım.
Merak ettim kimlerdi diye mirapda olabilir
Ben ? %3 ?
Afiyet olsun. Geçmiş olsun.
he anacim hee walla aksam karnimin agrsından erken yattım meger 2. olmusum neyse gozum 1.likte
Tebrikler canım da niye vurdun ki bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…