Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yazdım zaten
bu arada gülüm ben özelden o kadar çok yazdım ki o dönem sonrada bıraktım gittim zaten her şey her zaman ortada yazılmaz araya başka laflar girip ,ortalık daha kızışır
Mesajindan dolayi biraz karisicaktik kiyidan döndük,ne eskiler kaldi nede eskidekiler, cok seyler yasandi belkide son zamanlarda, oyuzden gelene kapimiz açık ama kimseyi etiket yapmıyoruz
Mesajima bile begeni atip geri alanlar var

Süpersin sen bu işi çözmüşsün insan baslarda zorlaniyor sonra o duzene alışıyor demi bende 20 kilo verdim ama korumayi beceremedim hepsini aldim simdi baştan tekrar ama bu sefer verince almiycam cok dikkat edicem
Ben motivasyon eksikliği yuzunden sadece 1 kg almıştım sonra hemen topladım kendimi ayreten 2 hafta kadar da kilo koruma gibi bişey yaptım yine eksileri görmeye başladım cok şükür

Mesajindan dolayi biraz karisicaktik kiyidan döndük,ne eskiler kaldi nede eskidekiler, cok seyler yasandi belkide son zamanlarda, oyuzden gelene kapimiz açık ama kimseyi etiket yapmıyoruz
Mesajima bile begeni atip geri alanlar var
tamam gülüm vallaha hiç akıl edemedim böyle bir şeyi tamamen safça niyetle yaptım bir daha yapmam zaten özür dileriiimmm

ya şimdi ben asıl buraya sonra da kilolar firarda gurubuna yazıyorum ya onda sıkıntı var mı her ne kadar dilek bana baya gönül koymuş olsa da , sıkıntı oluyorsa söyleyin gülüm ki bileyim
Biz tek biryerde devam etmen taraftariyiz aslinda ama sana gitme diyemeyiz sen nasil istersen

ya şimdi ben asıl buraya sonra da kilolar firarda gurubuna yazıyorum ya onda sıkıntı var mı her ne kadar dilek bana baya gönül koymuş olsa da , sıkıntı oluyorsa söyleyin gülüm ki bileyim
Bir yerde durmak daha mantıklı değil mi ya ben başka bir yere gidemem hiç tanıdığım olsa da motivem Gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…