Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok yok sende iyisin yazma dilinden anlaşılıyor kız kötü de lazım bu iyiler hep suistimal edilir yoksa
Herkes iyi olsa işte . Kötülük kalmaz .
Kiz o deli deliyi ceker degil miydi
Ben uydurmuş olabilir miyim ?
İyi akşamlar kızlar adımımı paylaşayım
Ama bugün Kayınbabam anjiyo oldu perşembe by pass olacak pek dikkat edeymeyebilirim çünkü hep hastanede olacağım
Geçmiş olsun canım .

Şuna bir mesaj yazmak istedim hakkim oldugunuda düşünüyorum moni kaptan herkese tesekkur ederken paylasim alaninda bizim kaptanimiza tesekkur etme gereği bile duymadi oyuzden herkes takiminda yerinde kalsin
ooo çok özür dilerim hiç düşünemedim gülüm ben arada takımlara selam verip dolanırdım yaklaşık 1 senedir gelmiyordum ya kk ye böyle şeyleri de kaçırdım , bana göre alınma gücenme olmadan herkes kardeşçe burada olmalı ama takımlarda ne oluyor ne amaçlı kim kime ne diyor ya da demiyor bilmem- bilmemiz imkansız bulunduğum takıma asla saygısızlık etmek istemem siz ne derseniz tabi ki o , tekrar özür dilerim gülüm

Hosgeldin canim motivasyon diyette hersey demek bizim grubumuzda bu fazlasiyla var uzun suredir debelenen bir ileri iki geri giden beni bile yola getirdi
Tekrar hosgeldin hayirli olsun

Benim merak ettiğim birşey var ?
Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Anladığım kadarıyla başka takımlardan geleniniz var yada takımda olmayıp geleniniz var. Burası çok özel bir günlük
Takımda olanlar için söylüyorum. Takımdan ayrılırken takımınızın haberi var mı? Yoksa öyle kafanıza göre mi takılıyorsunuz? Buraya gelenler lütfen rica ediyorum sorumluluk sahibi olanlar gelsin. Gönül eğlendirmeye gelmesinler . Burası aile gibi sıcacık bir yer. Burdaki ilk amacımız kilo vermektir. Herkes sorumluluk sahibi olsun . Teşekkür ederim .

Hosgeldin canim motivasyon diyette hersey demek bizim grubumuzda bu fazlasiyla var uzun suredir debelenen bir ileri iki geri giden beni bile yola getirdi
Tekrar hosgeldin hayirli olsun
Hoşbuldum canım benim
Eskiden hep başlayıp bırakırdım ilk deda 4 aydır diyetteyim son 10 kg kaldı oda 2 ayda gitse kışa fit olacagım

Benm grubumun haberi var

Saygilar apla :) supersin

yazdım zaten
bu arada gülüm ben özelden o kadar çok yazdım ki o dönem sonrada bıraktım gittim zaten her şey her zaman ortada yazılmaz araya başka laflar girip ,ortalık daha kızışır

Hoşbuldum canım benim
Eskiden hep başlayıp bırakırdım ilk deda 4 aydır diyetteyim son 10 kg kaldı oda 2 ayda gitse kışa fit olacagım
Süpersin sen bu işi çözmüşsün insan baslarda zorlaniyor sonra o duzene alışıyor demi bende 20 kilo verdim ama korumayi beceremedim hepsini aldim simdi baştan tekrar ama bu sefer verince almiycam cok dikkat edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…