Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben 1tane yedimki
ben olsam hepsini yerdim. durmayan bi yeme isteğim var. bu sabah mesela kahvaltı da çiziviç yedim. sonra öğlene doğru gofret yedim. öğlen yemek yedim ama kesmedi peşine hanımeller yedim. şu an şekerli sakız çiğniyorum. ama hala aklımda tatlı isteği var. gitmiyor.

Bu ben

Ohaaa

İyi ki orda değilmişim. Kendimi kurtaramazdim senden.

Aynen bakıyorum arada pazartesi bildirimini sadece sen yapmıştın
Maalesef Boyle oldugu zaman benimde asla bildirim yapasım gelmiyor yalnız kaldığım için üzülüyordum taaki senin yorumunu görüp başka gruba gittiğini görene kadar dun felan diyetimi bozdum biliyo musun gittim annemler irmik helvası yapmış ondan yedim sonra köy ekmeği felan yedim yani cok sinirliydim dun herşeye hep ben uğraşıyorum diye sonra da kendime kızdım bugun kendime geldim ne yapıyorsun sen diye verdiklerini geri almak istemiyorum bugun dikkatli bir gun geçiriyorum cumaya kadar yine eksi görmeyi ümit ediyorum

beni örnek almayın, şubatta başladım çabaladım kaç ay 66 dan 54 e düştüm, mezun olalı şurda 2 ay olmamıştır galiba 6 kilo geri aldım nerde benim emeklerim
Daha fazla olmadan önünü kes bende mezunluktan sonra aldım baktım önü açıldı buraya katıldım buranın kuralları böyle olmasa sonuçlar böyle olmaz

grubumuzun motivasyonu gerçekten yüksek. 6. takım varken sayelerinde kaçamaksız zayıflaayabildim. ama takımdan uzaklaştım ve kilo alıyorum.. helva çekti canım şimdide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…