Popüler Konu LenaG ile MasterFit

grubumuzun motivasyonu gerçekten yüksek. 6. takım varken sayelerinde kaçamaksız zayıflaayabildim. ama takımdan uzaklaştım ve kilo alıyorum.. helva çekti canım şimdide
Ne pis boğazın varmış arkadaş
Kazana atardı seni

yahni de ne güzel olur heee bir de Cordelia ın eti lezzetlidir bence
Cordelia dikkat et canım arkadaşın gözü dönmüş

Hoşgeldin canım maşallah ne güzel kilo vermişsin azmin daim olsun inşallah

Hoşgeldin canım maşallah ne güzel kilo vermişsin azmin daim olsun inşallah
Hoşbuldum inşallah daha da azimli günler göreceğim eşim bile cok şaşırıyor eskiden en fazla bir hafta yapardım ben bile kendime şaşırıyoruk

Ne kadar da fark etmiş gerçekten canım çok güzel olmuş yaa maşallah

Yaşım 20 ama sanki 30 Luk kadınlar gibi gözüküyordum 96 kiloyken eşimin yanına hiç yakışmıyor dum
Benim eşimde çok zayıf dediğin gibi bende kendimi eşimin yanında çok kötü hissediyorum daha da vermek istiyorum bana yetismene çok az kaldı valla helal olsun

Benim eşimde çok zayıf dediğin gibi bende kendimi eşimin yanında çok kötü hissediyorum daha da vermek istiyorum bana yetismene çok az kaldı valla helal olsun
Şuan sen kaç kilosun kuzum.
Benim eşimde cok zayıf ilk tanıştığımız da 53 kiloydu tanışalı 5.5 yıl oldu şuan kilosu 67 felan kilo alamıyor onun kadar zayıf olsam yeter bana

Şuan sen kaç kilosun kuzum.
Benim eşimde cok zayıf ilk tanıştığımız da 53 kiloydu tanışalı 5.5 yıl oldu şuan kilosu 67 felan kilo alamıyor onun kadar zayıf olsam yeter bana
Dün tartildim 63,4 du canım benim eşim hep 60 larda hiç ama hiç almaz ama bi iştahı var maşallah o yiyor ben kilo alıyorum fotoğraflarım şortlu falan atardım da bilmiyorum senin gibi dosya olarak göndermeyi

İnşallah en kısa zamanda iyileşir canım.

doğru anladım şehir dışından olunca kalabalık mecbur yani demem oydu bir kaç size bir kaç başkasına ama destek için sürekli gelinip gidilir , böyle zaman da insanın iyi akrabaları olması çok iyi oluyor bence , ben sürekli gelen gidenle diyet de olmaz mecbur yapılacak dönülecek kendine vakit olmaz diye öyle dedim gülüm ben de bilirim kalabalık , hasta evini gülüm

mutlu gözler
nur gözlüm
sevgi aşkına
mutlu kalp
içimde ki çocuk
şans mıknatısı
mucize yolu
ayy daha yazasım varda benimkiler sofraya oturacak masayadan leptabı kaldırmam lazım :))
Mutlu gözleri sevdim. Teşekkür ederim

hoş geldin gülüm
aa moniciğim de mi bıraktı ayy kimse olmayınca o da ne yapsın ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…