Popüler Konu LenaG ile MasterFit

4 ay once 96 kilo ile başladım şuan 75.3 kiloyum hedefim 65 olabilmek 🤗🤗
kendi isteğim ile başladım spor ve diyete.
Gerçekten aşırı kilo aldığımı iyice hareketlerimin azaldıgını ve kilomun beni rahatsız ettiğini fark ettim 🙄🙄 iyiki de başlamışım eşim bile şuanki halimden cok memnun 🙈🙈 ben bile aynaya bakarken kendimden utanmıyorum eskiden ne aynaya bakabiliyodum nede fotograflar çekinebiliyordum kendimi uzun zamandır 75 kilo olarak görmüyordum 🤗😍😍

Hosgeldin fatma ben filiz :KK23:
Anamin adida fatma yabancilik cekmem sana bakinca :KK53:
Hoşbuldum canım 😍😍 ben zaten oyle son bi insan değilim herkes ile cok iyi anlaşıyorum inşallah sizlerle de cok iyi arkadaşlık dostluk kurabilirim 😍😍

Hoş geldin canım benim artık sıkılmazsin daha sayfalar birikiyor bile 😂okumaya üseniyorlar tam istediğin gibi arkadaşlar da çok samimi gerçekten çok sevdim hepsini ❤️🍯❤️❤️❤️🍯
Hoşbuldum kuzum 😘😘
Bende seveceğimden eminim canım gerçekten hafta sonu bile biizm gruba yazanlar olmadı hiç bildirim gelmiyor ben evde yalnızım zaten 7.24 telefon elimde o yuzden sıkıntı yok her dk mesajlara cevap vermeye calırım

4 ay once 96 kilo ile başladım şuan 75.3 kiloyum hedefim 65 olabilmek 🤗🤗
kendi isteğim ile başladım spor ve diyete.
Gerçekten aşırı kilo aldığımı iyice hareketlerimin azaldıgını ve kilomun beni rahatsız ettiğini fark ettim 🙄🙄 iyiki de başlamışım eşim bile şuanki halimden cok memnun 🙈🙈 ben bile aynaya bakarken kendimden utanmıyorum eskiden ne aynaya bakabiliyodum nede fotograflar çekinebiliyordum kendimi uzun zamandır 75 kilo olarak görmüyordum 🤗😍😍
Maşallah 🧿 azmin daim olsun.🥰

Hoşbuldum kuzum 😘😘
Bende seveceğimden eminim canım gerçekten hafta sonu bile biizm gruba yazanlar olmadı hiç bildirim gelmiyor ben evde yalnızım zaten 7.24 telefon elimde o yuzden sıkıntı yok her dk mesajlara cevap vermeye calırım
Aynen bakıyorum arada pazartesi bildirimini sadece sen yapmıştın

X