Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Daha fazla olmadan önünü kes bende mezunluktan sonra aldım baktım önü açıldı buraya katıldım buranın kuralları böyle olmasa sonuçlar böyle olmaz
Evet durmam lazım gerçekten ama oğlum 1. sınıfa başladı, işten çıkarıldım mı çıkarılmadım mı netleşmedi, stres içindeyim ve sürekli yeme isteğim var yakında tekrar bi tartı fotosu atar başlarım galiba bende kürkçü dükkanı nasıl olsa dönüp dolaşıp gelceğim yer burası

grubumuzun motivasyonu gerçekten yüksek. 6. takım varken sayelerinde kaçamaksız zayıflaayabildim. ama takımdan uzaklaştım ve kilo alıyorum.. helva çekti canım şimdide
Valla kuzum diyetimi bırakmak istemiyorum ayreten bebek tedavisi görüyoruz doktorum da kilo vermemi istiyor. Yani yiyorsam bile az yemeye calısıp ertesi gune dengeliyorum. Kilo almayı gerçekten istemiyorum cunku boyum 1.56 ve kilo aldıkça boyun küçülüyor gibi benim karın bolgem cok aşırı kilo alıyor Boyle 5-6 aylık hamile gibiydim 96 kiloyken şimdi eski fotolara bakıyorum da gerçekten incecik olmuşum yani sende bırakma gel devam et geri cok hastalık yapıyor kilolu olmak

Herşey gönlünce olsun canım o yeme hep stresten bende öyleyim

canım bende 163 üm, gerçekten kiloyu önce göbekten ve gıdıdan alıyorm. ayrıca tedavin başarı ile sonuçlanır inşallah. birde kilo hastalık yapıyor gerçekten. beslenme şeklim düzgün iken diyetteyken sivilcelerim azalmıştı mesela. şimdi saçma sapan yiyorum suyu 1 bardak anca içiyorum yüzüm mayın tarlasına döndü hemen.

Sen gerçekten çok azimlisin orda da söylüyordum sana göreceksin buradaki değişikliği

Gel canım tekrar aramıza. Yaramadı sana gitmek

Amin canım benim r
Kesinlikle bende oyle gıdı dan alıyorum ve göbek den. İnanır mısın benimde eskiden yüzümde okadar cok sivilce vardı ki tedavi edilmek için hastaneye gitmiştim o bile fayda etmemişti artık yuzumde sadece adet donemmiimde bir iki tane ckıyor okadar

Ay o göbekten bahsetme benimde göbekten kollarım bacaklarım falan ince bende senin gibiyim en gıcıği da göbek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…