Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İkidir menü yazmadan çıkıyorum LenaG LenaG
Kaptanım seni anlıyorum şu an 🤭
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına 1 kk kadar peynir + 2 dilim hindi füme +2 salatalık +5 yeşil zeytin
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1armut
Akşam yemeği 19.30
1 ttabak zeytinyağlı pırasa yemeği, 3yk nohutlu bulgur pilavı, 2 yk yoğurt , salata koca kase
2-2,5 lt su +1 lt dukan kiraz saplı
1 saat eliptik (20km yol)
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus Lotus1234 Lotus1234

Eklentiler

• 1000027857.jpg
    1000027857.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 7
  • 1000027856.jpg
    1000027856.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 6
  • 1000027855.jpg
    1000027855.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 7
Kızlar iyi geceler menüm
SABAH 09.30 yulaf kepeğinden dukan krep haş yumurta domates peynir
10.30 sütlü kahve
16.00 2 dilim tb palamut 250 gr ama kızartma şeklindeydi çok diyet diyemem yeşillikli salata ve cacık
19.00 dut kurusu ve kuru kayısı bir avuç bir avuç da şam fıstığıyla kaju çok acıktım akşam sonrasında yine sütlü kahve
Yürüyüş: 10.000 adım, yarısı tempolu yarısı koşturmaca esnasında. bolca temizlik çocukla koşturmaca
Su: 2 ltye yakın
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına 1 kk kadar peynir + 2 dilim hindi füme +2 salatalık +5 yeşil zeytin
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1armut
Akşam yemeği 19.30
1 ttabak zeytinyağlı pırasa yemeği, 3yk nohutlu bulgur pilavı, 2 yk yoğurt , salata koca kase
emegine sağlık muazzam olmuş her sey 😍😍😍

Spor yok galiba
.
Dün hiç spor yapamadım gerçi saatimi takmamıştım paso oradan oraya koştur ama şükür bugün tamamladım 💪🏻
Oy oy afiyet olsun gün için de iyi de rakı en kalorili içki 🙈 arada olur ama her hafta mangal nö 🙏
En kötüsü bilmez miyim, bu arkadaş toplaşmakarı ailedek içmelerle aldım bu kiloları zaten, şükür ki bir ay boyunca toplaşma yok 🤐

Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1armut
Akşam yemeği 19.30

Çok iyi menü bu

Sende eliptik bisikleti de mi var evde?

İyi akşamlar

Sabah 1bardak suya yarım limon sıktım içtim

Öğlen dünden kalan avuç içi kadar börek ve 2 yudum peynir, 1muz

18:00 Akşam yemeği
5 servis kaşığı bol sarımsaklı yoğurtlu makarna, yanında bütün sarımsak, 1muz

Spor yok günlük işler
2 litre su
LenaG LenaG Boncuk2307 Boncuk2307
Lotus1234 Lotus1234 kaptanım hayırlı olsun ♡
Kuzummm yarın bu makarna ve boreğin acısını cikarman lazım çorba salata ve bol.hareket bol su ile iyi akşamlar 🙋🏻‍♀️ 🌸

Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1armut
Akşam yemeği 19.30
Menun gayet guzel , sporun da harika😍 2 meyveyi birlikte yemek yerine 1 meyve +2-3 ceviz veya 6-7 badem yapsan daha dengeli olur

Kahvaltı 13.00
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali, 1armut
Akşam yemeği 19.30
Afiyet olsun cnm çok güzel menü spor ve su 👏🏻👍🏻👍🏻
Meyveye dikkat 🙋🏻‍♀️

Menun gayet guzel , sporun da harika😍 2 meyveyi birlikte yemek yerine 1 meyve +2-3 ceviz veya 6-7 badem yapsan daha dengeli olur
Evet kaptanım daha dengeli olur da bn tiksindim kuruyemiş çok yiyemiyorum bazen salata gibi yapıyorum meyveleri üzerine serpiyorum rondoda çekip.

Adımlarımın fotisini koymamışım saat şarjda yarından itibaren tam gaz devam

Eklentiler

• IMG_3914.jpeg
    IMG_3914.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 7
Evet kaptanım daha dengeli olur da bn tiksindim kuruyemiş çok yiyemiyorum bazen salata gibi yapıyorum meyveleri üzerine serpiyorum rondoda çekip.
Hadi ya :olamaz: kiruyemisten tiksinilir mi kiz :rolleyes: badem favorim ama sanki kahvaltiya ceviz daha cok yakisiyor😋 antep fistigi , kabuklu yer fıstığı, kabak cekirdegi 😋 ben de 3-5 tane ile duramam diye bazilarini eve almiyorum:skandal:

Hadi ya :olamaz: kiruyemisten tiksinilir mi kiz :rolleyes: badem favorim ama sanki kahvaltiya ceviz daha cok yakisiyor😋 antep fistigi , kabuklu yer fıstığı, kabak cekirdegi 😋 ben de 3-5 tane ile duramam diye bazilarini eve almiyorum:skandal:
Bende yaa çok seviyorum kuruyemisi diyet sayesinde basladim yemeye ama su an diyeti bozan etken haline gelmeye basladi 😅antep fistigi falan almiyorum gerçekten durduramiyorum kendimi cekirdek gibi yiyorum🤦🏻‍♀️kajuda da cok zor frenliyorum .10 badem 10 findik fix gunluk sınırım

Dünkü menülerden gelmeyen var daha, lütfen menülerimizi yazalım hepimiz cumartesi günleri ödül günü ilan ettik zaten , isteyen yapıyor istemeyen yapmıyor. Ben de yapıyorum. Çekinmeden yazalım lütfen can ablalarım bekliyorum.
A Asya89 Azmet5255 Azmet5255 B Beklenen2 D Deltavealfa dolar milyoneri dolar milyoneri Efenin_Annesi Efenin_Annesi Fit mutlu anne Fit mutlu anne Jou Jou Lavinia_98 Lavinia_98 Lotus1234 Lotus1234 M Makaron23 Sem2024 Sem2024 s i d e l y a s i d e l y a Sitare55 Sitare55 tomrs tomrs trueliving_ trueliving_ Tutku44 Tutku44 U urfaktefek yazarhanim35 yazarhanim35
İyi misiniz, merak ettim normalde bildirim yapan ablalarımda yapmadı.

Ben de çok yiyordum da bir gün bulantım olan güne denk geldi hamileyken sonra tiksindim :KK56:

Bir de Pazartesi ve cuma günleri isteyen izin günü yapabilir spor konusunda. Ödem yapıyor tartıya yansıyor diyorsanız bu iki gün yapmayabilirsiniz. İsteyen yapabilir puan hesaplarken faydası olur. Spor yarışını kazanan bir karam ve +1 puan kazanacakmış LenaG LenaG kaptanım öyle söyledi :KK54: :KK9:

Hayırlı nurlu geceler🌸🙏🏻
Bugün halsiz kırgın gibi boğazım acıyarak uyanmıştım.
LenaG LenaG Boncuk2307 Boncuk2307
20 Ekim Pazar

12.30 kahvaltı
Tavuklu çorba
Mandalina

18.00 akşam
Tavuk şiş 120 Gr
Sumaklı soğan
1 dilim.domates
1_2 dilim avuç ici lavaş ekmek

19.00 ara öğün
Adaçayı
Elma

20.30 ara öğün
Zencefilli süt

Ev işleri yaptım
2.5 lt su

Dünkü menülerden gelmeyen var daha, lütfen menülerimizi yazalım hepimiz cumartesi günleri ödül günü ilan ettik zaten , isteyen yapıyor istemeyen yapmıyor. Ben de yapıyorum. Çekinmeden yazalım lütfen can ablalarım bekliyorum.
A Asya89 Azmet5255 Azmet5255 B Beklenen2 D Deltavealfa dolar milyoneri dolar milyoneri Efenin_Annesi Efenin_Annesi Fit mutlu anne Fit mutlu anne Jou Jou Lavinia_98 Lavinia_98 Lotus1234 Lotus1234 M Makaron23 Sem2024 Sem2024 s i d e l y a s i d e l y a Sitare55 Sitare55 tomrs tomrs trueliving_ trueliving_ Tutku44 Tutku44 U urfaktefek yazarhanim35 yazarhanim35
İyi misiniz, merak ettim normalde bildirim yapan ablalarımda yapmadı.

Canim hemen yazayım
Sabah sirkeli su
Kahvaltı 2 grisini 1 parça peynir çay
Ara 3 ceviz 5 fındık çay
Ara 1 bardak ayran 1 mandalina
Akşam 3 parça yağsız tavuk bol salata 1 dilim ekmek
Su 2litre LenaG LenaG

X