Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkürler kaptanım

T
Canım aslında inan çok büyük artı değil sen biraz toparladığın zaman harika eksiler görüyorsun ama dersen ki dinlenmek istiyorum hazırlığa alabilirim
Geçen hafta 76.800
Bugün 76.500
- fark -300 gr
Eki Görüntüle 3486993

LenaG Fit mutlu anne

Hala ödem var ve kabızlık devam ediyor
Tebrik ederim bence güzel eksi inan eksi gelsin, belirli bir düzende devam etsin yeterli ama kabızlık çok rahatsız ediyordur senin yeme düzenin farklı olduğu için kuru incir kayısı falan ekleyebiliyor musun bilmiyorum veya yeşil yapraklı sebzelerden salata falan

Canım geçmiş olsun. Maalesef çok kötü bir salgın var. Bir kaç gündür benim ortanca kapmış çocuk perişan,akşamda küçüğün ateşi çıktı. Biri iyileşmeden diğerine bulaştı
Evet ben de normalde kolay kolay hasta olmam. Kimseden bulaşmaz. Bu derbeder etti beni. 3 gün işe gidemedim. Siz de dikkat edin valla.
Çok sağol kaptanım hazırlıkta daha iyi toparlanırım.

Bu haftasonu da iyice toparlarım umarım çok teşekkür ederim

Kızlar şuan yoldayım tartı bildirimimi yapayım sabah çook yedim akşam inşallah kardeşimde telafi ederim
Geçen cumartesi 84.5
Bugün 83.7
Fark -800 gr.
LenaG @fit
Canım tebrik ederim çok güzel eksi hayırlı yolculuklar
Teşekkür ederim can kaptanım devamı da gelsin inşallah
Takımlara girebiliyor muyum
Tabii ki giriyorsun ekleyeceğim listeye
Kilo bildirimi
Geçen hafta 73
Bu hafta 72.7
Fark -300
Yüzde %0.410
LenaG Fit mutlu anne Mthn83 Sitare55 Eki Görüntüle 3486997
Tebrik ederim canım

Canm benim bırakma kendini bende güya 62 lacaktim bı baktim65 olmusum, bı sure sonra kendime geldim iki haftadr daha iyiyim çok şükür yeter, bir sancılı dnem geçirdim ama ama onun üstüne duzeldim kendime geldim

Merhaba kızlar sabah tartıldım. Kusura bakmayın sonuç için. Mesajları da okuyamıyorum. İnşallah hastalığım geçince bu artı da eksiye döner. Şu iki günde şeker falan tüketmedim ama bol bol meyve ve çorba içtim. Karbonhidrat olarak da 2 dilim günlük ekmek yemişimdir. Bu da kilo yapmaz herhalde. Bu hafta hazırlıkta olayım kaptanım grubu kötü etkilemeyeyim.
Geçen cts 55.7kg
Bu cts 56.7 kg
Fark:+1 kg
Lavinia_98
LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…