Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20241005_123247.jpg
patimsilizm patimsilizm bak kargodan ne geldi bana 🥳🥰

Kilo bildirimimi uzuntuyle yapip uykuya dalayim bazen oluyor bazen olmuyor iste her ne kadar son 4 gun yuruyus ve sifir kacamak ilkesiyle hareket etsemde haftasonu rezaletini en fazla bu kadar telafi edebildim.Ama siz olmasaydiniz arti 100 gr arti 1 kilo seklinde devam eder 87 olurdum 2 ay icinde. Yavas gitsem de yine de bu grup benim icin kilo verme seruvenimde buyuk anlam ifade ediyor. LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Gecen hafta 83.4
Bu hafta 83.5
Fark +100 gr
Yuzdelik :-0.12Eki Görüntüle 3486893
Canım 100 gr bişi değil sen düzenli menülerine devam et haftaya hepimiz için harika olacak :rapci::rapci::rapci:
Günaydınlaaarrr :KK36:
Güüünnaayyydııınnn :KK60:
Kızlar kilo bildirimini yapayım. Oglusu okula bırakmam lazım. Benim vücudum kilitledi kendini. Dikkat etmeme rağmen gitmiyor ve almışım. Gerçi acayip sistim ödemim var. Çarşamba regl geliyor. Onun etkisi mi diyorum.
Bugün ölçümüm var. Gitmeye korkuyorum diyetisyene.
Vücut analizini ölçmedi.
Cumartesi 69.25
Bugün. 70.05
Fark +800
LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98
Regl gelirken ödem olur ama bence git diyetisyene analiz yapsın en azında yağdan gitmişse moralin düzelir :dua::KK200:
Günaydın güzel hatunlar :KK25:

Bugün çok hafif uyandım neden acaba :KK48:
Günaydın canım :KK200:
Bütün şevk gidiyor canım. Dikkat ettiğim halde gitmeyince motivasyon yerle bir oluyor
İşte tam da bu sırada kararlı olmak önemli inat etmek lazım zafer bizim olacak :dua::rapci::rapci::rapci:
Günaydın afiyet olsun isim mi değişti ben tam hatırlayamadım kusura bakma lütfen :KK200:
Günaydın canım
Herkese günaydınlar bi ziyaret edeyim dedim sizleri bugün tartı kim.guluyor kim ağlıyor 🥰🤪
Ben ağlayanlar danim burası gerçekten çok iyi geliyor en azından ağzına bir şey götüreceğin zaman aklına geliyor burası ve bir an önce dönmek istiyorum Ama şu yoğunluğumu bir atlatabilsem
Günadın nergis çiçek :KK60:
Ehhh ehhh :KK25::KK25::KK25:
Öncelikle günaydınnn çiceklerimmmm🌸🌸🌸
Evet girisimden ve emoji cilginliklarimdanda anlamış olduğunuz üzerewww tabikii tartildimmm veeee tartım ve sonucum:süslü::ıslık:

:cool::cool::cool: Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG @Jou Sitare55 Sitare55 Eki Görüntüle 3486923
Günaydın canım işte buuuu beeee :halay::halay::halay: çoook tebrik ederim canım süper gidiyordun zaten helal sanaaa :nazar::nazar::nazar:
LenaG LenaG kaptanım sen takımlara ekle beni tam aktif olamayabilirim ama menümü yazmaya çalışırım elimden geldiğince herkese uğrayan salgın benim kıza da vurdu sabahı diri tuttuk ateş nöbeti ile 😓 tartıyı şimdi atarim
Tamam canım eklerim. Çok geçmiş olsun :dua:
cumartesi 72.40 dım
salı; 71.4 üm
bugün ; 72.0
yani fark olarak ; +600 gram
regliyim ve sütüm aşırı dolu diyeceklerim bukadar 😏

LenaG LenaG @Efenin_Annesi Lavinia_98 Lavinia_98
Eki Görüntüle 3486925
Tebrik ederim canım cumartesiye göre eksidesin :halay::KK200:
Eki Görüntüle 3486926
Başlangıç 63.2
Şu an 61.5
Fark -1.7
yüzde 2.68

Diyetin ilk haftası torpili 🤣
Vuhuuu ilk etapta ödemler gitmiş ve bu moral verici birşey çok tebrik ederim. :rapci::KK200:
Günaydın kızlar
Günaydııınn :KK200:
Neeeyyyy:halay::halay::halay: harika çook tebrik ederim.:KK200:
Kilo bildirimim
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Geçen hafta 72.4
Salı 73.0
Bugün 72.3
Fark - 100 gr
Artıyı verip eksiye geçmek beni çok mutlu etti 🙏Eki Görüntüle 3486931
Tebrik ederim canım :KK200:
Günaydın moralim sıfır sıfır sıfrrrr
Nasıl oldu anlamadım
Artık kilo veremez oldum
Ama 65i kaybetmek istemiyorum:KK43: daha yolum var 59olacaktım ya

:KK43:(((

LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Geçen hafta 65.75
Bu cumartesi 66.05
Fark +0.300

Eki Görüntüle 3486932
Canım ço bir fazlalık yok ama bu hafta tatlı biraz kaçmıştı. Önümüzdeki hafta toparlayacaksın sen bırakmak yok :KK200::rapci::rapci::rapci:

Cumartesi : 82.9
Bugun : 81.7
Fark : -1.2
% 1.448

Eki Görüntüle 3486935
Çok güzel eksi canım tebrik ederim :KK200::halay:
günaydın kızlar bol eksiler olsun :KK50:
ben yine beslenmemi yapıyom :KK52:

Eki Görüntüle 3486938
Afiyet olsun :kk77::kk77::kk77:
sagol canümmm 😘😘😘😘😘Listeye girip kendimi dövmek istiyorum 🥲
LenaG LenaG
Eki Görüntüle 3486942
Çabuk gelen çabuk gider moral bozmak yok kendini dövmek hiç yok sev kendini ve kndin için en iyi olanı hayal et ki gerçek olsun :KK60:
Günaydın canım :KK200: saçlar süpermiş yaaa
Bugün için kaç çıkarım bilmiyordum iyice şişmiştim. Tabii ödem falan da vardı. canım sıkkındı.
Aslında dün dışarıdan bir şey de yemedim. Sabahleyin küçük bir peynirli tost domates, Öğlen de bir büyük kase yoğurtlu yarma çorbası ve domates, arada bir miktar kefir akşam da hamsi tava salata Bir Dilim Ekmek kavun.
Ama birden sulu ishal oldum akşam belli bir saatten gece yatana kadar wc'den çıkamadım. Ne oldu anlamadım.
Ama fazlalık ne var ne yok gitmiş 😁😁😁
E menü gayet güzel afiyet olsun :KK200:
Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200: güzel bir moral oldu
2 hafta sonra bende geldim 65.5 ile bırakmıştım 66.10 ile katılmak istiyorum tekrar 😍
LenaG LenaG
Hoşgeldin canım :KK200:
Merhabalar🌹

Gecen ctesi 67.6
Bugun 67.5
Fark - 100
Canım gelen her türlü eksiyi severiz tebrik ederim :KK200:
28 eylül cumartesi 51.75
05 ekim cumartesi 49.80

Fark -1.95

:KK36:

Çoook tebrik ederim canım artık bu rakama sıkı sıkı asılma dönemi (sana açlığına takmış gibi görünebilirim ama sadece biraz yedin mi geri gelmesin bir dengede olsun diye al ver al ver olmasın diye :KK60: )
:halay::nazar::rapci:
Merhabalar kizlar 😊
Gecen hafta: 83.90
Bu hafta: 84.00
Fark: +100
Malesef ben cok menude veremedim zaten kizlar bu haftayı sıkı tutacagım inşAllah
LenaG LenaG
Çok birşey değil kararlı ve azimli olunca güzel eksiler gelecek :rapci:
Günaydın kızlar mutlu sağlıklı haftalar . Ben artıyım malesef 😔. İnsülin direncim yüksek olduğundan diyette yapsam spor yoksa kilo veremiyorum. İnşallah bugün yarın çocuklar iyileşsin pazartesi spora başlıca yine yoksa 1 ileri 2 geri oluyor. Geçen hafta 94.40 diye hatırlıyorum bu hafta 94. 65 kg yani +250gr
LenaG LenaG
Günaydın canım bende de var ama plana sadık kalınca inan gidiyor kilolar. Çok da bir artı değil önümüzdeki hafta efsane tablolar göreceğiz inanıyorum bennn :KK36:
Cumartesi 77.80
Salı 78.10
Bu gün 77.60
Fark-200
Bunada şükür😃
Perşembe sabah tartılmıştım 79.20 çıkmıştı.
Perşembe cuma baya dikkat ettim. Çok şükür fazlalıklar gitmiş😃
Eki Görüntüle 3486969
Tebrik ederim canım sen azmettin ve eksiyi gördün devamı da gelecek :rapci::rapci::rapci:
Tebrik ederim canım güzel eksi :KK200:
Cumartesi 64.65
Bugün 65.05
+ 400 Gr
LenaG LenaG kaptanım bu hafta takımlara girmek istiyorum ☺️
Tamam canım bu hafta asılıyoruuuzzz. :rapci::rapci::rapci:

İhtiyaç duymadım canım zaten evde de yoktu onlar
Yazarken fark ettim KB olmadığını akşam bir dilim kepek ekmeği yiyebilirdim aslında 🤣

Ya öyle yapıyorum da merak ettim 🤣

Harikasın aşko tebrik ederim maşallah 🌸

Güzel eksi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim🤭🤣
Teşekkürler balım😃🤗😘

Canım 100 gr bişi değil sen düzenli menülerine devam et haftaya hepimiz için harika olacak :rapci::rapci::rapci:

Güüünnaayyydııınnn :KK60:

Regl gelirken ödem olur ama bence git diyetisyene analiz yapsın en azında yağdan gitmişse moralin düzelir :dua::KK200:

İşte tam da bu sırada kararlı olmak önemli inat etmek lazım zafer bizim olacak :dua::rapci::rapci::rapci:

Günaydın afiyet olsun isim mi değişti ben tam hatırlayamadım kusura bakma lütfen :KK200:

Günadın nergis çiçek :KK60:

Günaydın canım işte buuuu beeee :halay::halay::halay: çoook tebrik ederim canım süper gidiyordun zaten helal sanaaa :nazar::nazar::nazar:

Tamam canım eklerim. Çok geçmiş olsun :dua:

Tebrik ederim canım cumartesiye göre eksidesin :halay::KK200:

Vuhuuu ilk etapta ödemler gitmiş ve bu moral verici birşey çok tebrik ederim. :rapci::KK200:

Günaydııınn :KK200:

Neeeyyyy:halay::halay::halay: harika çook tebrik ederim.:KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Canım ço bir fazlalık yok ama bu hafta tatlı biraz kaçmıştı. Önümüzdeki hafta toparlayacaksın sen bırakmak yok :KK200::rapci::rapci::rapci:

Çok güzel eksi canım tebrik ederim :KK200::halay:

Afiyet olsun :kk77::kk77::kk77:

Çabuk gelen çabuk gider moral bozmak yok kendini dövmek hiç yok sev kendini ve kndin için en iyi olanı hayal et ki gerçek olsun :KK60:

Günaydın canım :KK200: saçlar süpermiş yaaa

E menü gayet güzel afiyet olsun :KK200:

Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200: güzel bir moral oldu

Hoşgeldin canım :KK200:

Canım gelen her türlü eksiyi severiz tebrik ederim :KK200:

Çoook tebrik ederim canım artık bu rakama sıkı sıkı asılma dönemi (sana açlığına takmış gibi görünebilirim ama sadece biraz yedin mi geri gelmesin bir dengede olsun diye al ver al ver olmasın diye :KK60: )
:halay::nazar::rapci:

Çok birşey değil kararlı ve azimli olunca güzel eksiler gelecek :rapci:

Günaydın canım bende de var ama plana sadık kalınca inan gidiyor kilolar. Çok da bir artı değil önümüzdeki hafta efsane tablolar göreceğiz inanıyorum bennn :KK36:

Tebrik ederim canım sen azmettin ve eksiyi gördün devamı da gelecek :rapci::rapci::rapci:

Tebrik ederim canım güzel eksi :KK200:

Tamam canım bu hafta asılıyoruuuzzz. :rapci::rapci::rapci:
evet bana çok güzel moral oldu valla :halay::halay::halay:

Afiyet olsun biraz karbonlu olmuş sanki ♥️
Evet 🙂↕️ maalesef
Geçmiş olsun :dua:hemen ilaç başla istersen daha da beter yapmasın
Olsun canım eksi gelmiş tebrik ederim.
Afiyet olsun evet karb.gerekiyor salatana 2-3 yk haşlanmış nohu veya karabuğday atabilirsin :KK200:
Geçmiş olsun :dua:tamam canım hazırlığa ekleyeyim seni
Güzel menü canım karb.,protein,sebze hepsi var afiyet olsun :KK200:
Teşekkür ederim canım :KK60:
Afiyet olsun :KK200:en azından sabahları birşeyler yiyorsun bir ara baya aç geziyordun
Çok güzel bir gün geçmiş afiyet olsun :KK200:
Afiyet olsun but 2 yeterli ve fırında olsa güzel olurmuş. :KK200:
Afiyet olsun :KK200:Ben de içiyordum kurşungeçirmez kahve bol bol sonra anlamsız geldi hindiztan cevizi yağı yok tereyağ falan (eskiden herşeyi denerdim) yıllarca bir arpa boyu yol alamayınca şimdi şimdi bırakıyorum asıl olana döndüm rahat ettim. Diyetisyenim şöyle diyor kahve kahve gibi,tatlı tatlı gibi yenir ve kesinlikle haklıymış.
Afiyet olsun :KK200: ne kadar özlediğim yemekler.. papara çok severim
Canım hiç takılma böyle şeylere biz normal yoldan devam :dua:
Afiyet olsun :KK200:
Afiyet olsun öğlen tarhana karb.bol bir çorba ekmeğe ayrıca gerek yok, akşam da 1 dilim balık yeterli aslında tabi salata oranını yükselterek :KK200:
Afiyet olsun canım :KK200: akşam 3 dilim balık fazla olmuş 1 dilim ve bol salata :KK39:
Afiyet olsun :KK200: kemikli hali mi 200 gr sadece etse biraz fazla kaçmış
Canım afiyet olsun :KK200:dengeli olmamış az aslında ama içerik olarak yani
Canım diyet düşünmeden gittiğinde ibre hep yukarı gösterecek ve sen daha mutsuz hissedeceksin ama aynı zamanda kararlı bir psikoloji gerekli. Öfkeni,hayal kırıklığını yemeğe yöneltme bu seni kısır döngüye sokar.
İstemediğin bir şehirdesin ok ama yapacak birşey var mı ? onu düşün varsa hemen yapmaya başla yoksa ve yaşamak zorundaysan,eşine kızgınsan destek alabilirsin bir uzmandan ama çözüm asla yemek değil inan bunu zamanında 1 paket koca galetayı katur katur öfkesinden bitirmiş, üstüne 4 kişilik pastayı yemiş biri olarak söylüyorum işe yaramıyor.
Kendi kendine bir meydan okuma yap ve atıyorum bu hafta porsiyonlarımı yarıya indireceğim,bu hafta en az yarım kg vereceğim gibi hedefler koy vs. ay çok yazdım kusura bakma
Biz burdayız hep destekçiniz canım :KK60:
Çok güzel menü olmuş afiyet olsun adımlar da süper :KK200:
Canım afiyet olsun sadece tek bir soru sormak istiyorum seni bu yiyeceklere yönelten hissiyat yediğinde geçti mi ? Mutlu hissettin mi ve herşey düzeldi mi ? :KK60:
Malesef geçmedi her şey aynı yerli yerinde duruyor üstelik böyle aylardır attığım adimlarim sekteye uğradı. Mutlu hissetmedim, hicbir sey de duzelmedi.Biraz kendime zaman ayirmaya ihtiyacım var.🙏🏻🥲
Kendimi yalnız ve yorgun hissettiğim, rutinlerimden biktigimi hissediyorum tamamen işin duygusal ve psikolojik boyutu etkiledi bence...
Lotuscum guzel diyet menulerini biliyorum senin. Tekrar düzeltirsin o sorun olmaz da kramp icin doktora gitsen ? Burada daha önce konuşmuştuk kramp için kaliteli bir magnezyum kullan benim oğlum spor yapıyor ona sürekli magnezyum alıyorum Ben de kullanıyorum. Uyku icin ayri kas icin ayri versiyonlari var. Magnimore plus her kullanan memnun.Venaturanin orzax in hrpsinin var , eczaci da önerebilir. Regl sancisina bile iyi geliyor. Bir de ya kramp degilse belin agrisi bacaga vuruyorsa, o yuzden bir muayene ol
Canım dediğin gibi magnezyum ile ilgilide olabilirde yediklerime o yönde dikkat etmeye çalışacagim kaslari acmak için spor yapmak gerekiyor.Tekrarlarsa baktiracagim canım sagolasin.

Afiyet olsun evet karb.gerekiyor salatana 2-3 yk haşlanmış nohu veya karabuğday atabilirsin :KK200:

Afiyet olsun :KK200:en azından sabahları birşeyler yiyorsun bir ara baya aç geziyordun

Afiyet olsun :KK200:Ben de içiyordum kurşungeçirmez kahve bol bol sonra anlamsız geldi hindiztan cevizi yağı yok tereyağ falan (eskiden herşeyi denerdim) yıllarca bir arpa boyu yol alamayınca şimdi şimdi bırakıyorum asıl olana döndüm rahat ettim. Diyetisyenim şöyle diyor kahve kahve gibi,tatlı tatlı gibi yenir ve kesinlikle haklıymış.

Afiyet olsun öğlen tarhana karb.bol bir çorba ekmeğe ayrıca gerek yok, akşam da 1 dilim balık yeterli aslında tabi salata oranını yükselterek :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200: akşam 3 dilim balık fazla olmuş 1 dilim ve bol salata :KK39:

Canım diyet düşünmeden gittiğinde ibre hep yukarı gösterecek ve sen daha mutsuz hissedeceksin ama aynı zamanda kararlı bir psikoloji gerekli. Öfkeni,hayal kırıklığını yemeğe yöneltme bu seni kısır döngüye sokar.
İstemediğin bir şehirdesin ok ama yapacak birşey var mı ? onu düşün varsa hemen yapmaya başla yoksa ve yaşamak zorundaysan,eşine kızgınsan destek alabilirsin bir uzmandan ama çözüm asla yemek değil inan bunu zamanında 1 paket koca galetayı katur katur öfkesinden bitirmiş, üstüne 4 kişilik pastayı yemiş biri olarak söylüyorum işe yaramıyor.
Kendi kendine bir meydan okuma yap ve atıyorum bu hafta porsiyonlarımı yarıya indireceğim,bu hafta en az yarım kg vereceğim gibi hedefler koy vs. ay çok yazdım kusura bakma

Canım afiyet olsun sadece tek bir soru sormak istiyorum seni bu yiyeceklere yönelten hissiyat yediğinde geçti mi ? Mutlu hissettin mi ve herşey düzeldi mi ? :KK60:

Canım ihmal etmeden dr a görün çok geçmiş olsun :dua::KK200:

Afiyet olsun :KK200:suyu ihmal etme canım

:KK60:

Gecmiş olsun canım ihmal etme :KK19:
Teşekkür ederim kaptanlarim en kısa zamanda gidecm inşallah

Sagol canım🩷
Kendimi bırakmamaya çalışıyorum biyandan, beceremiyorum kendine gel çocukların var, kendin için yap diyorum bir iki gun iyi sonra yine aynıyım. Psikolojik olarak. Sadece diyet değil.
İnşallah iyi olacağım. İyi dilekleriniz için tesekkur ederim. 🤗

İhtiyaç duymadım canım zaten evde de yoktu onlar
Yazarken fark ettim KB olmadığını akşam bir dilim kepek ekmeği yiyebilirdim aslında 🤣

Ya öyle yapıyorum da merak ettim 🤣

Harikasın aşko tebrik ederim maşallah 🌸

Güzel eksi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim🤭🤣
Canısı senin kilo bildirimini göremedim ne durumdasın🤗Mutlu olduğun bir sonuç gördün inşallah

X