Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün için kaç çıkarım bilmiyordum iyice şişmiştim. Tabii ödem falan da vardı. canım sıkkındı.
Aslında dün dışarıdan bir şey de yemedim. Sabahleyin küçük bir peynirli tost domates, Öğlen de bir büyük kase yoğurtlu yarma çorbası ve domates, arada bir miktar kefir akşam da hamsi tava salata Bir Dilim Ekmek kavun.
Ama birden sulu ishal oldum akşam belli bir saatten gece yatana kadar wc'den çıkamadım. Ne oldu anlamadım.
Ama fazlalık ne var ne yok gitmiş

Geçmiş olsun canım bol sıvı tüket su içmeye çalış

Açmkaldın bir hafta sonucunu da aldın canım tebrik ederim ama dur artık lütfen korumaya alsan yeter
Ben normalde devletin diyetisyenine gidiyordum. Ama artık beni kabul etmicek o yüzden özelden randevu aldım p.tesi gitcem. Kan tahlili de yaptırdım onlarida gostercem.
Bakalım Dr ne dicek göbeğim için. Göbek eriten listeler hazırlar belki bı umut :) sporsuz sadece yürüyüş ile halletmek istiyorum da.

Evet biliyorum canım yazmıştın, yağ oranın normalin altında dedi diye dur artık diyorum zaten( ne çok demeli bi cümle oldu)
Mekik falan çekemiyor musun
Aslında sende o azim var chloe ting yapsana iki haftada muhteşem fark olur

Ya canım azim yok bende. Eliptik var evde öyle toz icinde duruyo. Yürüyüş dışında zulüm geliyor egzersiz felan ama karın göbek için de şart biliyorum. Belki koruma dönemine geçince başlarım diye umut ediyorum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…