Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım bugünki menüm

kahvaltı
1 incir
1 dilim peynir
1 haşlanmış yumurta
7 zeytin
2 kaşık közlenmiş biber salatası

Ara
1ayranlı soda
1/2muz

akşam
1 kase etli kuru fasülye
Domates, salatalik
1 kase yoğurt

Ara
2 kuru kayısı
1 ceviz

20 dk bisiklet
15 dk ağırlık antrenmanı

Cicekbocekkaktus LenaG

23 Eylül menüm
Sabah saatlerinde sade kahve
Öğle sonrası 1 buçuk da
Bir orta boy kase salatalıkdan cacık,
Kk dan fazla peynir, çeyrek simit,
Bir porsiyon kavun, 12 badem çiğ
Öğle sonrası komsumda kahve bir ceviz ve bir kuru incir
Akşam 7 de
2yk dogme pilavı etli,iki kornişon turşu,iki dilim mandalina ,
İki bardak Dukan birası, 3 buçuk bin adım yürüyüş bugün az oldu,
LenaG Cicekbocekkaktus

LenaG Sitare55

Kizlar bugun ac uyandim, hic doymayacagim sandim. kefirli karisimi hemen yapip yiyeyim bu sırada Kahvaltımı hazırlar ve onu da yerim diye düşünmüştüm . sonra dünkü eleştiriler geldi aklıma biliyorum yine biri fazla diyecektiniz.
Dedim kahvaltının birini Öğleye atayım laf işitmeyeyim şimdi takımdan.
Neyse o arada dün akşamdan canımın çektiği Doritos cips geçti elime Tamam dedim 3 tane yiyeceğim sonra bir tane yiyip diğer ikisinin de tadı aynı böyle deyip paketi kapattım. Tamam tadı aynı böyle de çok nefisti be
Saat 11.30 gibi diğer kahvaltımı yaptım canım nasıl tost çekiyor ekmeğin ufak bir ucuyla tost yaptim iyi geldi

Bugün selviski yüzünden okullar kapalıydı Çocuklar evde olunca planlar da hep değişti Oğlan spor salonuna bisikletle gidemedi beni götür beni al dedi . dershaneler kapalı olunca özel dersi bir saat öne aldık Akşam toktum ama ne olduysa o arada birden acıktım ve tabağa koyacağım etleri daha koymadan yedim bitti
Özel derse gelen öğretmene çayın yanında bir şeyler ikram ediyorum bu sebeple sürekli marketten abur cubur alıyorum Çünkü sürekli kek kısır pasta yapmak istemiyorum Zaten de çocuklarim kek dışında bir şey yemezler kalani da ben yerim
Hocanın tabağını hazırladım ve o krakerleri çokomeli falan kaldırdım yoksa Gözümün önündeyken yerim diye korktum.
Sabah aç uyandım Ama genel olarak günü güzel kapattığımı düşünüyorum. Ders bitince cocuklarla yuruyuse çıktık 7200 yürüyüş de tamam

Gecmis olsun. Benim de yarin dis randevum var malesef implant artik sivilari pipetle icsen o taddan kurtulur musun acaba

Senin menulerin de cok guzel bu arada hem de leziiizzz
Canım pioete kesin yasak dedi daha çok basınç Oluyormuş. Tükürmek de yasak pıhtılaşma olmuyormuş o zaman ama şu an sağ tarafım felaket

Afiyetler olsun cnm ye tabiki
Hayırlısıyla ameliyatını ol hızlıca da iyileş inşallah

Çok aşırı miniktiler canım. Tek lokmalık idi.Kv seçerek almış nasıl doldurdu içini hayret ettim ben hayatta uğraşamam öyle minicik dolmayla.

3 unu toplasan 1 tane anca ederdi öyle diyim.
Afiyet olsun
Sutlu kahve vaaar sutlu kahvecik var xxxl boy degildi di mi? Menun guzel yesillik eksik sadece
Gayet az , detoks gibi. Yarin ptotein sebze kuruyemiş gunu cok iyi olur
Kızlar şuan mutfağın ıslanan kabaran yerleri değişiyor usta az önce geldi bu son olsun bir daha tadilat ismi duymak istemiyorum
Guzel dua et işitme yetini kaybedersen de duymazsın ama tadilatlar devam eder
3 dilim karpuzu yazmayı unutmuşum

Gayet guzrl afiyet olsun
Guzel menu ve spor
Guzel menu
Ameliyat açlığı bana iyi geldi baska turlu bogazimi tutacagim yoktu Allah sifa versin tez zamanda iyiles insallah

Çok geçmiş olsun canım

23.09.24
08.30
Ballı limonlu su

12.30
3 YK menemen, 1 dilim ekmek, 1 TK bal

16.00 sade kahve ,nektarı, fındık

19.00
1 tabak taze fasulye, yoğurt, 2 dilim ekmek

Şu:2 lt
LenaG Cicekbocekkaktus
Gayet az yemeli ve zayiflatacak menu biz saglikli olsun diye yanina yesillik,; kaslari koruyalim diye en azindan ertesi gune protein ekleyelim

Sütsüz, şekersiz iç

Afiyet olsun kaptan çok erken kapatmışsın
Oo çok güzel olmuş spor da çok iyi afiyet olsun
Afiyet olsun bence sütlü kahve gayet yerinde olur
Afiyet olsun canım hem tarhana,hem makarna,accuk da patates karbonhidrat biraz kaçmış
Çok iyi menü canım afiyet olsun
Afiyet olsun tostu erken yemişsin kahvaltıda da bişi yememişsin onu karşılar ancak gün içinde çok sık aralıklarla yiyorsun sanki
Afiyet olsun kaptanım menün çok güzel sadece içem gülüm ya şu ikisi bir aradaları
Dişin için geçmiş olsun 20 lük zordur

Sevgili Masterfit ailesi yarın tartı bildirimlerimizi 14:00 e kadar yapmayı unutmayalım. Kaptanlar fotolu tartı bildirimlerini bana özelden yapacaklardır. Salı transfer hakkını bakalım hangi takım kazanacak

Hepimize güzel eksiler diliyorum
Öpüyorum siziii

Doğru söyledin kaptaniçem

Ellerine sağlık kaptanım
İnşallah kırmızı takım kazanır

23 Eylül

12:00
2 yumurtadan peynirli, mantarlı omlet
Domates, salatalık, kapya
1 avuç kuruyemiş

18:00
4 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık kavurma et
Bul salata , Bikaç dilim alabaş
1 avuç kaju

1 lt üzeri su
Yarım lt dukan
3 kupa kahve

Şu an 4000 adım

LenaG Cicekbocekkaktus

Tamam kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…