Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1,5 yıl içerisinde hem ameliyat oldu hemde karaciğer yetmezliği için 20 gün serum tedavisi gördü tabi bu süreçten sonra aylarca toplam günde 2cc.mama ve 1yudum su içirebilmek için elimde şırıngayla gezdim aylarca kapı dışarı çıkmadım ve bir dünya ilaç ve takviye hepsini şırıngayla verdim saati saatine hamdolsun düzeldi aylar önce kendi yemeye içmeye başladı şimdi sadece 1. yıldır hergün 1 takviyesi var karaciğer için onu veriyorum diğer şurupları doktoru bıraktırdı 8 ay kullandıktan sonra şimdide ufacık bişeyde böyle yüreğim ağzıma geliyor sizinle paylaşıyorum sıkıyorsamda affola ama şimdi iyiyim kızımın az önce takviyesini yedirdim kalktı su içti
Bende seni tebrik ediyorum canım Allah razı olsun.
Sizede geçmiş olsun doktora danışıp kabızlık şurubu verebilirsin çok zorda kalınca ama lütfen süt ürünlerinin hiç birini yemesinler

Hallediyoruz kaptanım allahin izni ile 8li rakamlara ne kaldı şunun surasindaa 5.haftada 8 kg vermiş oldum çok çok iyi
Harikasın cumartesi rehavetine kapılmadan afiyet olsun canım
Teşekkür kaptanim
benim kahvaltımdaaa buradaaaa

Eki Görüntüle 3481588

sağooll kaptaniçeemmmm
Mis gibiii kahvaltii pasama bol bol süt olsun
Tebrik ederim canım çok güzel bir eksiii

Afiyet olsun peynir az kalmış biraz daha yiyebilirsin bence
Arttırıyorum cnm
siyez ekmek kaptanımm tavada ısıttım dahada yiyesim geldi ama dur hele jou dedim hahahHH akşam yiyecem

Geçen cumartesi 91.40
Bugün 90.45
Fark -0.95
Oooo maşallah maşallah
Teşekkür ediyorum cnm bnm

Gelmiş geçmiş olsun iyi yapıyorsun paylaşman bizi mutlu eder sıkmaz hiç sadece kilo değil ki biz burda dertlerimizi de paylaşıyoruz. Boncuğu öperim güzel gözlerinden

Tamam canım izinli olarak not alıyorum

Tamm kaptanım onu yok sayayim bugün den itibaren ciddi şekilde beni tarhana ve çerez çok etkiliyor

İ
Çok teşekkür ederim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…