Popüler Konu LenaG ile MasterFit

olmuşmu bigunde havuçla kabağ8 rendele iyice ölsün diye kavur sonra pulbiber tuz tereyağ yumurta omlet missss
Ay kavurmamız mı gerekiyordu 😂 ben hepsini karıstırdım çiğden tavada aly üst kızarana kadar pişirdim. Tadını bilmiyorum 12 de bakacam nasıl olmuş 😂 havuclu da kulağa güzel geliyor haftaya deneyeyim 😋
bende açım yaa kahvaltı etmeyi bilenem özledim desemm:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:
Bende daha yapmadım oyy açım
Canım içime sininen diyetisyen bulamıyorum. Ki.

Arkadaşlar önerilere açığım var mı tanıdığınız
Online yardımcı olacak diyetisyen
Benim biri var canım yaz özelden bana 😘

Güzel olmuş canım afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun baya erken kapatmışsın :KK200:

Afiyet olsun çok güzel menü helva o_O:KK200:

Afiyet olsun çok güzel :KK200:

Afiyet olsun nefsi köreltmişsin erken de kapanmış mis (aç karnına 1 litre su nasıl içebiliyorsun benim çok midem bulanıyor ) :KK200:

Canım regl ken boşver hepsine bitmesini bekle :KK60:

Canım regl duygusal sistemi çok etkiliyor. Özürlük birşey yok böyle kazalar olur önemli olan toparlanmak :KK60:

Afiyet olsun güzel olmuş :KK200:

Tamam canım sen 6 günlük gönder :KK60:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200: çok geçmiş olsun :KK60:

Çok güzel canım afiyet olsun :KK200:

Çok güzel nergis çiçek afiyet olsun geçmiş olsun hastalanmazsın inşallah :dua::KK200:

Günaydın canım iyi misin ? :KK200:

Günaydın kaptan :KK200:

Afiyet olsun güzel bence biraz et,tavuk,balık gibi eklersek süper olur :KK200:

Güünayyydııınn :KK200:

Günaydın :KK200:

Günaydın canım hayırlı cumalar sana da :KK200:

Günaydııınnn :KK200:

Geçecek canım bol bol buz kompres :dua:

Geldim canım geldim. İyiyim canım biraz kafam yerinde değildi ama fiziki olarak değil estiler bana yine arada olur geçer :KK51:

Canım regl iken tartıya takılma bittikten 2 gün sonra anca gidiyor ödemleri :KK200:
İşte yine bana moral depolayan kızçe :KK200: cannnım kaptaniçem sağol :KK74:

Ay kavurmamız mı gerekiyordu 😂 ben hepsini karıstırdım çiğden tavada aly üst kızarana kadar pişirdim. Tadını bilmiyorum 12 de bakacam nasıl olmuş 😂 havuclu da kulağa güzel geliyor haftaya deneyeyim 😋

bende de biber dolması var menüde kırmızı biberini yer içini yemem bu öğlen bide yanına ayran çorbası var bakalım :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal:

Ne yönden içine sinmiyor ki canım ben mesela il sağlık müdürlüğüne gidiyorum devlete ait herhangi bir diyetisyen hani o gitse yerine başka biri gelse onada giderim özel maliyetli oluyor diye hani🤔
Canım şöyleki geçen biri ile görüştüm. Benim hiç bir bilgimi almadan hiç bir açıklama yapmadan fiyat listesi attı🫣

Bana biraz açıklama yapsa sizden şu tahlilleri isteyeceğim yada şunu yapacağım derse tamam ama direk fiyat listesi atmak pek hoşuma gitmedi

Canım şöyleki geçen biri ile görüştüm. Benim hiç bir bilgimi almadan hiç bir açıklama yapmadan fiyat listesi attı🫣

Bana biraz açıklama yapsa sizden şu tahlilleri isteyeceğim yada şunu yapacağım derse tamam ama direk fiyat listesi atmak pek hoşuma gitmedi
Canım karşılıklı görüşme olmadığı için ücreti ödemeden bilgi alınıp gidiliyor diye öyle yapıyorlar ciddi olanla görüşmek için mesela benim diyetisyenime de önce ücreti ödedim sonra 1 saat telefonda görüştük sordu da sordu önce normal diyette değilmişsin gibi yedirdi ne yediysem gönderdim ondan sonra yeme alışkanlıklarımı anlayıp bir program oluşturdu.

Canım karşılıklı görüşme olmadığı için ücreti ödemeden bilgi alınıp gidiliyor diye öyle yapıyorlar ciddi olanla görüşmek için mesela benim diyetisyenime de önce ücreti ödedim sonra 1 saat telefonda görüştük sordu da sordu önce normal diyette değilmişsin gibi yedirdi ne yediysem gönderdim ondan sonra yeme alışkanlıklarımı anlayıp bir program oluşturdu.
online nasıl bilemiyorum ama A Asya89 canım burda kaptanımızın dediği çok doğru bilgi alıp gidenler olabilir o sebep ile ücret sonrası seninle konuşabilir

yeni kavurmadan biraz çiğ kalıyor ondan bidahakine öyle edersin 😆

Canım bizde o şekil güvenmiyoruz😂ödeme yaptıktan sonra ya engel atarsa diye 😂

çocugun yüzü gözü şis 😭😭
Kuzum benim, geçer sabırlı ol, dişini halletmeye bak.
Benim torunun burnunun üstüne salıncak çarptı, çocuğun yüzü gözü şişti, morardı😔
Zamanla eski güzelliğine kavuştu hamdolsun 🤲🏼
O dönem yüzüne baktıkça içimizden ağlamak geliyordu, geçti gitti çok şükür 🤲🏼
Seninkide çabucak geçsin gitsin 🤲🏼🤲🏼

Çok üzüldüm kuzum rabbim yardımcınız olsun :KK43: 🙏

Geçer annesi geçer sen ona moral ver daha fazla üzülmesin. Hiç yaşamamışa dönetsinşz inş 🙏

Afiyet olsun canım :KK200:

Afiyet olsun :KK200: yine iyi yufka ile kurtarmışsın ben yeme atağı geçirip geceyarısı kek yemiştim :KK23:

Afiyet olsun :KK200:Sanki öğle ile akşam yer değiştirse güzel olurmuş sarma 4 yeterli

Çok sevindim canım maşallah :nazar:

Güzel menü afiyet olsun :KK200:

Geçmiş olsun canım :KK200: çok güzel yaparlar hiç üzülmesin :anne:

Vay baya iyi görünüyor afiyet olsun

Afiyet olsun gayet güzel :KK200:

Afiyet olsun hafif olmuş :KK200:

çokk geçmiş olsun tutkucum yaa benim çocuğumunda ön dişi iki tanesi kenarlarından kırık ama süt dişi düşer dediler sen de en olmadı kaplama yaptırırsın bi çözümü vardır illaki

1 hafta 10 gune duzelecegini dusunmeye calis , diş de gec bile olsa bir srkilde yapilacak, cok iyi teknolojiler var . Sen su anki sabrini bunlarla tuketme sadece sabrini "en yakin dis hekimi randevusu bulma " konusunda kullan. Yurt disindasin sanirim , instagram , google aramalarinda her gördüğün cocuk dis hekimini ara ve randevu bulunmasan bile " baska tanıdıkcocuk dis hekimi var mi, işim acil , yardimci olur musunuz ? " diye sorarsan yardimci olabilirler. Hekim hekimi tanir veya orada calisanlar bir de şuraya şu kisiye sorun diyebilir. Profesörden randevu buldun o is hallolduysa da cocugun yuzunun sisinin gecmesi icin buz uygulamasi , yaralari icin krem sürüp su ani kizinla minnos minnos gecirmeye bakin. Ozel bir durum yaşamışsıniz. 10 yil sonra bile bu gunleri anacaksinuz o yuzden gününe guzellikler eklemeyi ihmal etme❣

Canım sen yurtdışında mı yaşıyorsun.
Bizim burda okulun dişçisi oluyor,yani muayene yeri okulda acil birşey oldumu veya çocukların bütün diş işlerini orada yaptırıyoruz.
Burda yılbaşında biz doktorları seçiyoruz sigortaya bildiriyoruz bu zorunlu jinekoloğum ve aile doktorumuz var. Çocuk doktorumuz ayrı var. Dişçi de zaten dediğim gibi okulun içinde dişler ile ilgili bir sıkıntı olup onları aşınca onlar sevk ediyorlar. Burda normalde diş çok pahalı ama çocuklara sigorta yaptırabiliyoruz doğma büyüme burda oldukları için.
Sizde süreç nasıl işliyor bilmiyorum ama

Çocuk doktorunuz varsa oraya gidin o sevk etsin öyle daha kolay oluyor.

Kuzum benim, geçer sabırlı ol, dişini halletmeye bak.
Benim torunun burnunun üstüne salıncak çarptı, çocuğun yüzü gözü şişti, morardı😔
Zamanla eski güzelliğine kavuştu hamdolsun 🤲🏼
O dönem yüzüne baktıkça içimizden ağlamak geliyordu, geçti gitti çok şükür 🤲🏼
Seninkide çabucak geçsin gitsin 🤲🏼🤲🏼

Sagolun kızlar Allah razı olsun cok bunalmıstım o telefonlar üst üste olunca.
Belçikadayım burda 6 ayda bir duzenli dis doktorumuza gidiyoruz .Klinikte 3 doktor var dun kızıma klinikteki baska bir doktor bakmıstı.

Bugun o kadar negatif telefonlardan sonra klinigi arayıp tüm şikayetlerimi bir bir anlattım. Ben kendi doktorumdan randevu istiyorum durum boyle boyle diger doktor yapti ama dis düştü. Baska dis doktorlarını hastaneleri aradigimi soyledim siz bizim yıllardir geldigimiz klniksiniz siz bakmayacaksanizntekara kim bakacak diger klinikler bizim hastamız degilsiniz diyor yeni hasta istemiyoruz diyor.konus konusa bugune randevu verdi.
Bakalim gidip anlatacagim derdimi.
Ama herhalukarda yarın Brukselde profa randevu aldık zaten.

X